PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک:درایور جدید نصب کردم ویندوزم خراب شد (!)

hes25
04-11-2011, 09:34
دوستان سلام
آقا من دیشب آخرین درایور کارت گرافیکم (HD4850 ) رو دانلود کردم با حجم 50 مگابایت...برای همین الان چندتا سوال برام پیش اومده
1-اول اینکه من نمی دونستم چطوری باید نصب میکردم زدم همه رو قاطی پاطی کردم ویندوز خراب شد

2-دوم اینکه حجم درایور توی سی دی همراه کارت 250 مگ هست!کلی هم طول میکشه نصب بشه اما این هست 50 مگ قضیه چیه؟الان یکم مشکوکم سر این حجمه!

بعدم اینکه من اولین بارم هست که درایور دانلود میکردم نمی دونم چکار باید میکردم الانم هر کاری میکنم درایور قدیمی رو دوباره نصب نمی کنه فک کنم باید ویندوز و عوض کنم نه؟
ممنون میشم بگید چطوری درایور و آپدیت میکنن

jafarian
04-11-2011, 14:40
1: الان منظورتون که میگین بصورت قاطی شده یعنی چی یعنی اروری چیزی میده ؟

2: اونی که حجمش 250 مگ مربوط سایت سازنده گرافیک هست که داخلش به غیر ازدرایور برنامه های جانبی دیگه هم داره برای همین حجمش زیاده دراصیلش باید همون 60 مگ تا 50 باشه

3: اگر نمیتونید وارد ویندوز بشین بصورت عادی ازطریق safe mode وارد ویندوز بشین برنامه Driver Sweeper دان کنید بعد از تو safe mode درایور گرافیک خودتون پاک کنید بعدش سیستم ریست کنید درایور ازنوع نصب کنید درضمن همین درایوری که من تو لینک دوم گذاشتم دان کردین :20:

لینک دانلود Driver Sweeper

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک درایور

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hes25
04-11-2011, 19:55
سلام مخلصیم

راستش خونده بودم که اول باید اولی رو پاک کرد بعد دومی رو نصب کرد ،منم اولی رو Remove کردم گفتم یه بار اول باید ریست بشه بعدا دومی رو نصب کنم که ریست کردم و ویندوز بالا میومد چند ثانیه صبر میکرد بعدم صفحه آبی و بازم ریست و همین طور تا آخر ...

بعدم رفتم توی safe mode هر کاری کردم نمی ذاشت درایور و نصب کنم (اولی) بعدم گرفتم دومی رو نصب کردم که تاثیری نداشت

منم دیدم که کلا خراب شده ویندوز و از نو نصب کردم اما این درایور جدیده (آره همونه که شما گذاشین ) حجم بعد اکسترکت اون میشه حدود 80 مگ ،اما همون فایلا رو من توی پوشه درایور توی C پیدا کردم زده بود 51 مگ یعنی اینقدر اختلاف دارن برای همین هر طوری هست باید نصبش کنم اما میترسم الان دوباره نصب کنم باز صفحه آبی بیاد

حالا چه کنم من الان دوباره از رو cd نصب کردم میشه پوشه درایور دومی رو بجای اولی کپی کنم؟ میترسم خراب بشه باز حوصله ندارم ویندوز نصب کنم

jafarian
04-11-2011, 23:19
بهترین برنامه برای پاک کردن درایور گرافیک همون برنامه Driver Sweeper که لینکشم گذاشتم یا که ازبرنامه your uninstaller 2011 اونم متد 4 برنامه برای پاک کردن استفاده کنید درضمن شما نیازی نبود درایور روی سیدی رو نصب کنید همونی که من آدرسش گذاشتم خودتونم گرفتین نصب کنید جواب میده به مشکلی هم نمیخورین اگر ویندوزتون 32 بیتی فقط واسه آنیستال کردن درایوراز همون برنامه اولی یا که دومی استفاده کنید .

hes25
05-11-2011, 05:47
سلام

آقا دمت گرم درست شد رفتم روی همون قبلی نصب کردم ، خودش ورژن قدیمیه رو اول پاک کرد بعدم نصب شد
بعدم برای اینکه مطمئن بشم درست کار میکنه یا نه چندتا بازی و نرم افزار که به درایور حساسن و روش اجرا کردم، یعنی فوق العاده شده !
مثلا من shift و با آخرین گرافیک HD نمی تونستم به فریم 30 برسونم اما الان تست کردم از 40 هم رد میشد!
یا مثلا بازی pop4 که من جزئیات و بالا میبردم بزور به 40 میرسد اما الان تا 60 هم میره!
برنامه های فوتوشاپ و ... هم یکم فرزتر شدن

اصلا نمی دونستم اینقدر تاثیر داره الان هنگ هم دیگه ندارم خیلی عالی شده چقدر من از دنیا عقب بودم واقعا (فک میکردم الکی هست هی دم به دم درایور میدن بیرون)