PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصبphotoshop

aliomidvar
02-11-2011, 17:40
سلام photoshop من ناگهان خراب شد یعنی دیگه اجرا نشد بعد از uninstall کردن حالا هر کاری می کنم نمیتونم دوباره نصبش کنم یعنی بد نصب میشه وحتی 1 بار با برنامه کمکی دوباره برنامه رو uninstall کردم ولی یا موقع نصب erorمیده که یکی دیگه در حال نصب هست یا اصلا اجرا نمیشه
تو قسمتprogram &futer جاخوش می کنه بدون نصب شدن لطفا کمککنید خیلی خیلی فوری

joe_satriani
02-11-2011, 20:37
با سلام
نرم افزار your uninstaller رو نصب کنید و با اون پاکش کنید.

موفق باشید.

jafarian
03-11-2011, 00:43
ازاین برنامه Uninstall Adobe که مخصوص پاک کردن محصولات فتوشاپ هست هم استفاده کنید شاید رفع مشکل بشه:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Erfan.B
03-11-2011, 01:26
سلام photoshop من ناگهان خراب شد یعنی دیگه اجرا نشد بعد از uninstall کردن حالا هر کاری می کنم نمیتونم دوباره نصبش کنم یعنی بد نصب میشه وحتی 1 بار با برنامه کمکی دوباره برنامه رو uninstall کردم ولی یا موقع نصب erorمیده که یکی دیگه در حال نصب هست یا اصلا اجرا نمیشه
تو قسمتprogram &futer جاخوش می کنه بدون نصب شدن لطفا کمککنید خیلی خیلی فوری

شما با برنامه ای که دوست خوبم سروش جان معرفی کردن یا که جعفریان عزیز برنامه رو حذف کن و بعدش سیستم رو حتماً ری استارت کن و از تسک منیجر مطمئن شو که هیچ فایل ستاپی پراسس نداشته باشه ، اگه داشت END PROCESS کن و بعد دوباره نصب کن.
امیدوارم مشکلت حل بشه.
لینک دانلود YOUR UNINSTALLER :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسورد فایل فشرده : soft*98.ir

* رو از بین حروف بردار تا پسورد درست بشه.
موفق باشی دوست من:11:

me_am76
04-01-2012, 18:19
سلام اگر از cs5 استفاده میکردی باید تو فایروال تعریف میکردی که به هیچ عنوان به اینترنت وصل نشه چون اگر به اینترنت وصل بشه و بخواد خودشو آپدیت کنه خراب میشه و دوباره نصب کردنش خیلی مشکل میشه و اینکه به صورت دستی تمام کلیدهای ایجاد شده توسط نرم افزارتو تو رجیستری پیدا کن و پاکشون کن.