PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره ی تحصیل در دو رشته همزمان

adel123
01-11-2011, 17:01
1. آیا من میتونم با کنکور زبان اختصاصی (که زبانش انگلیسی هست) زبانی به غیر از انگلیسی بخونم؟
2.حد اقل درصد ها رو برای قبولی در دانشگاه تهران (اسپانیایی و یا فرانسه) و دانشگاه شهید بهشتی (فرانسه ) میشه بگید؟(شبانه هم شد اشکال نداره
3. من هم زمان باهاش میخوام دانشگاه آزاد هم بخونم آیا امکان پذیر هست ؟(من با خوندنش مشکلی ندارم اما شنیدم قانونی نیست؟؟) به نظر شما آزاد کرج بهتره یا شهر ری؟؟
4.تراز آخرین نفر عمران دانشگاه آزاد واحد کرج پاره وقت رو کسی میدونه اگه آره لطف کنید بگید.
ممنون

meisam317
01-11-2011, 21:25
فقط تحصیل در دانشگاه پیام نور هستش که میشد بطور همزمان با دانشگاه آزاد و سراسری تحصیل کرد .
حداقل درصد رو که نمیشه گفت کارنامه افراد مشابه که قبول شدن رو تو نت سرچ بزن

farshidshd
02-11-2011, 20:12
تحصيل همزمان در دو رشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
تحصیل همزمان در 2 رشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آیا میشه همزمان دانشگاه آزاد و پیام نور رو باهم خوند؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قبول شدن همزمان زبان روزانه و غیر انتفاعی ریاضی؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تحصیل همزمان فوق لیسانس دانشگاه دولتی لیسانس دانشگاه دولتی!آیا امکانش هست؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])