PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آرک اس و برداشتن ترک؟!!!!

fingulii
01-11-2011, 15:36
سلام به دوستان قصد خرید یک گوشی آرک اس دارم اما چیزهایی در مورد برداشتن ترک به علت شکل قوسی گوشی شنیدم خواسم ببسنم تا چقدر صحت داره؟!
و دوم اینکه چه چیزایی رو موقع خرید گوشی دقت کنم که بهم نندازن؟چه لوازمی روش هست موقع خرید؟ یا چه چیزایی اضافی باید بخرم؟؟؟
و سوم رنگ مورد نظر من سفید اس به نظرتون سفید بهره یا مشکی؟؟

D J V A H I D
02-11-2011, 10:51
ترک برداشتن گوشی صحت نداره . رنگ سفیدش خیلی زیباتر و شیک تره .

فقط یه عیب عمده داره و اون اینکه رامش کمه و 350 مگ بیشتر حافظه داخلی نداره

بقیه امکاناتش 20 و عالی هست از همه نظر

fingulii
02-11-2011, 11:43
ترک برداشتن گوشی صحت نداره . رنگ سفیدش خیلی زیباتر و شیک تره .

فقط یه عیب عمده داره و اون اینکه رامش کمه و 350 مگ بیشتر حافظه داخلی نداره

بقیه امکاناتش 20 و عالی هست از همه نظر

من استفاده خاصی از گوشی نمیکنم جز گاهی بازی یا برنامه هایی مثل دیکشنری....به نظرتون کم میاره حجم؟ یا هنگ میکنه؟ کلا ممکنه تو چه مواردی هنگ کنه؟

SAEEDSAMSUNG
02-11-2011, 16:22
ترک بر نمیداره مگه اینکه یه لحظه پات بره روش یا فشار بهش بیاد. چون وسطش خمیدگی داره رو به داخل.

ATA FARZADI
02-11-2011, 16:50
ترک حالا کجا بود

شاید مواردی پیش اومده

اگر هم بیاد یک ترک مویی هست

که اومیدواریم واسه آرک دارها و آرک اس دارها از جمله خودم پیشن نیاد

SAEEDSAMSUNG
02-11-2011, 22:30
نه همینطور که عرض کردم اینا همش شایعست. باید ازش بیشتر مواظبت بشه. همین

.:PAR3A:.
02-11-2011, 23:54
نه اتفاقا ، واسه آرک اصلی که شایعه نیست ، لای برگ گل هم نگهش دارین باز هم ترک رو میخوره بعد یه مدت ، اما فقط رنگ مشکی اینطوره...
واسه آرک اس هم کلا فکر کنم این ایراد وجود نداشته باشه...

SAEEDSAMSUNG
03-11-2011, 10:26
خیلی برام عجیبه شرکت به این بزرگی مشکل به این کوچیکی.سونی یه فکری باید به حال خودش بکنه

adrenalin
03-11-2011, 12:38
سلام دوست عزیز
فعلا این ترک خوردگی جزئی تو گوشی ارک معمولی اونم رنگ ابی تیره که دوستان میگن مشکی مشاهده شده ولی اکثر دوستانی که این گوشی رو دارن هنوز چیزی نگفتم که گوشی ترک خورده و... انشالله که نخوره ولی شما واسه اطمینان بیشتر اگه خواستید گوشی رو بخرید ارک رنگ نقره ایش رو بخرید اگر هم ارک اس می خرید سفیدش
که این دورنگ اثر انگشت های که روی گوشی هم میوفته رو نشون نمیده خیلی هم بهتره تا این که بخواید یه رنگ تیره بردارید و همش به فکر تمیز کردن جای اثر انگشت ها باشید البته این نظر من بود
در پاسخ به این دوست سامسونگی هم باید بگم که نمی خوام این جا یه چیزی بگم که دوباره یه بحثی بشه و...
هنوز ما گوشی کاملی نداریم خلاصه هرگوشی یه نقص کوچیک داره

fingulii
04-11-2011, 13:38
سلام دوست عزیز
فعلا این ترک خوردگی جزئی تو گوشی ارک معمولی اونم رنگ ابی تیره که دوستان میگن مشکی مشاهده شده ولی اکثر دوستانی که این گوشی رو دارن هنوز چیزی نگفتم که گوشی ترک خورده و... انشالله که نخوره ولی شما واسه اطمینان بیشتر اگه خواستید گوشی رو بخرید ارک رنگ نقره ایش رو بخرید اگر هم ارک اس می خرید سفیدش
که این دورنگ اثر انگشت های که روی گوشی هم میوفته رو نشون نمیده خیلی هم بهتره تا این که بخواید یه رنگ تیره بردارید و همش به فکر تمیز کردن جای اثر انگشت ها باشید البته این نظر من بود
در پاسخ به این دوست سامسونگی هم باید بگم که نمی خوام این جا یه چیزی بگم که دوباره یه بحثی بشه و...
هنوز ما گوشی کاملی نداریم خلاصه هرگوشی یه نقص کوچیک داره

بسیار تشکر میشود... ARCS سفید رنگ خریدم ....فقط نمیدونم آیا از شارژ اولیه استفاده کنم تا تموم شه؟ و چند ساعت بذارم شارژ شه؟ واسه شارژ اولیه؟

adrenalin
04-11-2011, 13:44
بسیار تشکر میشود... ARCS سفید رنگ خریدم ....فقط نمیدونم آیا از شارژ اولیه استفاده کنم تا تموم شه؟ و چند ساعت بذارم شارژ شه؟ واسه شارژ اولیه؟

مبارک باشه دوست عزیز:40:
پیشنهاد میشه همون شارژ اولیه وقتی تموم شد بزارید فول شارژ بشه
برای بقیه سوالات احتمالی هست به تایپیک این گوشی مراجعه کنید :11:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید