PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای کم حجم کردن فایلها با ratio بالا

miami vice
01-11-2011, 14:42
با سلام
من دنبال یه نرم افزارم که بتونه فایلها رو بصورت قابل ملاحظه ای با فرمت SFX کم حجم کنه.
بطور مثال معمولاً تو بازیهای کالکشن, بعد از اکسترکت فایل SFX که حجمش 500 مگ بود. حالا شده 1.2 گیگ. قابل ذکر که با نرم افزار Winrar این فایل رو درست کرده بود. ولی من هرطور که بگید با winrar فایل رو کامپرس کردم ولی اینقدر حجمش کم نشد.
با 7zip هم تست کردم. نشد. اینم بگم که اون فایلهایی که کم حجم شدن فرمتشون exe/ bat/ uha هستش. من هم میخوام همین فایلها رو کم حجم کنم.
اگر نرم افزاری هست بتونه همچین کاری کنه بهم معرفی کنید.

Erfan.B
01-11-2011, 14:56
با سلام
من دنبال یه نرم افزارم که بتونه فایلها رو بصورت قابل ملاحظه ای با فرمت SFX کم حجم کنه.
بطور مثال معمولاً تو بازیهای کالکشن, بعد از اکسترکت فایل SFX که حجمش 500 مگ بود. حالا شده 1.2 گیگ. قابل ذکر که با نرم افزار Winrar این فایل رو درست کرده بود. ولی من هرطور که بگید با winrar فایل رو کامپرس کردم ولی اینقدر حجمش کم نشد.
با 7zip هم تست کردم. نشد. اینم بگم که اون فایلهایی که کم حجم شدن فرمتشون exe/ bat/ uha هستش. من هم میخوام همین فایلها رو کم حجم کنم.
اگر نرم افزاری هست بتونه همچین کاری کنه بهم معرفی کنید.

دوست من برای کم حجم کردن فایل ها از چند متد استفاده می شه و چند بار یه فایل کامپرس می شه شما باید تلفیقی عمل کنی یعنی هم از winrar هم از 7zip و هم از uha . لینک دانلود uha :
UHARC GUI 4.0.0.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی دوست من:11:

miami vice
01-11-2011, 17:47
مرسي از پاسخت. از برنامه UHARC استفاده كردم. اين برنامه كم حجم نميكنه فقط فايلها رو پَك ميكنه. با winrar هم كه بعدش كامپرس كني و sfx , خيلي حجم رو بياره پايين 50 - 100 مگه. كه كافي نيست.
اگر خودت روشي رو تست كردي و جواب گرفتي خوشحال ميشم كمكم كني...