PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تغییر سیستم عامل بدون ریست میشه؟

hes25
01-11-2011, 05:41
سلام دوستان

من مثل همه دو تا ویندوز رو سیستمم دارم سون برای بازی ها و xp برای اینترنت و بقیه چیزها...حالا سوالم اینه که بدون ریست کردن دم به دم سیستم راهی هست که بشه فورا از این ویندوز به اون یکی رفت؟

اگه ممکنه راحتمون کنین که دیگه خسته شدم!

azadeh2007
01-11-2011, 07:44
شما مي بايست از همون اول از نرم افزار Visual PC استفاده مي كرديد، من كه تا به حال همچين چيزي نديدم كه بدون ريست بشه رفت توي اون يكي ويندوز...البته بدون Visual PC...

ava-net
01-11-2011, 09:00
1 - شما برای اینترنت بهتره که از سون استفاده کنی چون تعداد باگ هاش کمتره و در اینترنت امنیت بیشتری بهت میده .
2- از برنامه معروف Vmware Workstation استفاده کن و توی ویندوز سون ویندوز ایکس پی رو نصب کن و به راحتی سوئیچ کن بین ویندوز هات

hes25
01-11-2011, 22:03
سلام

آقا من امروز این برنامه 7 Vmware Workstation رو گرفتم با حجم 390 مگ!(چه خبره مگه چی هست آخه) اما هنوز نصب نکردم الانم فقط xp دارم (یعنی سونم خرابه) حالا اومدم بپرسم که مراحل نصب دو وینوز چطوری میشه؟

اگه همین الان بگین خیلی خوبه که من امشب هر دوتا رو نصب کنم راحت شیم!

ویرایش
------------------
آقا من ویندوز سون و هم روش نصب کردم خیلی عالی شد الان راحت میشه بینشون سوییچ کرد!

jafarian
02-11-2011, 00:49
سلام

آقا من امروز این برنامه 7 Vmware Workstation رو گرفتم با حجم 390 مگ!(چه خبره مگه چی هست آخه) اما هنوز نصب نکردم الانم فقط xp دارم (یعنی سونم خرابه) حالا اومدم بپرسم که مراحل نصب دو وینوز چطوری میشه؟

ویرایش
------------------
آقا من ویندوز سون و هم روش نصب کردم خیلی عالی شد الان راحت میشه بینشون سوییچ کرد!

آموزش برنامه رو بصورت pdf ازسایت پایین میتونید دان کنید البته شما نیاز به دانلود این برنامه با این حجم هم نداشتین میتونستین از برنامه virtual box استفاده کنید که هم حجمش خیلی کمتر هست و هم کارکردش ساده:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ava-net
05-11-2011, 09:52
سلام

ویرایش
------------------

شما ابتدا خود برنامه رو نصب می کنید . سعی کنید مراحل نصب رو در حالت دیفالت قرار دهید و به تنظیماتش دست نزنید .
بعد از این که برنامه نصب شد از منوی آن تولزش رو هم نصب کنید . در نهایت یه قسمت به شما ارائه میده برای نصب ویندوز جدیدتون .

اگه نتونستی باهاش کار کنی بگو تا فایل فلش آموزش برنامه رو برات بزارم .
این برنامه خیلی قوی هستش و امکانات زیادی هم داره

hes25
06-11-2011, 16:19
آقا دستت درد نکنه نصب کردم درست مثل نصب خود ویندوز میمونه اما میدونین چیه خیلی کنده ویندوزش !مثل نصب معمولی فرز نیست مشکلش چیه؟بعدم اینکه فول اسکرین نمیشه این؟

سیستمم E8400 + 4850 + 2GB ram

ولی خیلی جالبه یه پنجره باز میکنی میری تو سون دوباره پنجرهه رو میاری پایین میای تو xp !

jafarian
06-11-2011, 16:37
شما اون فایل pdf که گذاشتم دان کنید بخونید کامل تو ضیح داده مطمئنا بکارتون میاد یکی از قا بلیتهای مهمشم همین سویچ شده بین ویندوز بدون ریست .

ava-net
08-11-2011, 13:07
آقا دستت درد نکنه نصب کردم درست مثل نصب خود ویندوز میمونه اما میدونین چیه خیلی کنده ویندوزش !مثل نصب معمولی فرز نیست مشکلش چیه؟بعدم اینکه فول اسکرین نمیشه این؟

سیستمم E8400 + 4850 + 2GB ram

ولی خیلی جالبه یه پنجره باز میکنی میری تو سون دوباره پنجرهه رو میاری پایین میای تو xp !

اون بالا یه دکمه داری که اگه بزنی صفحه کامل میشه
یک سری تنظیمات هم داره برای افزایش سرعت که باید بلد باشی باهاش کار کنی