PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قویترین برنامه بازیابی اطلاعات

ilam_1383
31-10-2011, 21:37
با سلام میخواستم با برنامه ÷ارتیشن مجیک سایز پارتیشنها را تغییر دهم که متاسفانه سه تا از پارتیشنها خراب شد و تبدیل به یک پارتیشن شد که قابل خواندن نبود که توسط خود برنامه یک فرمت کردم حالا یک برنامه بسیار قوی برای بازگرداندن پارتیشنها و اطلاعات روی آنها نیاز دارم لطفا کمکم کنید یک برنامه فوق العاده

aliiiiiii
31-10-2011, 22:20
با سلام میخواستم با برنامه ÷ارتیشن مجیک سایز پارتیشنها را تغییر دهم که متاسفانه سه تا از پارتیشنها خراب شد و تبدیل به یک پارتیشن شد که قابل خواندن نبود که توسط خود برنامه یک فرمت کردم حالا یک برنامه بسیار قوی برای بازگرداندن پارتیشنها و اطلاعات روی آنها نیاز دارم لطفا کمکم کنید یک برنامه فوق العاده

باسلام

بهترین برنامه برای برگرداندن اطلاعات به نظر من برنامه Get Data Back است .

jafarian
01-11-2011, 00:03
برنامه GetData Recover My Files یا که Active UNDELETE تست بزنید:20:

تاپیک GetData Recover My Files

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Erfan.B
01-11-2011, 00:07

دوست من RECOVER MY FILES به شدت توصیه می شه ،
تاپیک RECOVER MY FILES :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی :11:

mafaman2003
01-11-2011, 00:17
بهتر بود به جای فرمت با نرم افزارهای مخصوص جدول fat رو درست میکردید
شما میتونید از پارتیشن مجیک خارج از ویندوز نسخه داس استفاده کنید و پارتیشن را undelete کنید یا با برنامه های دیگه

Erfan.B
01-11-2011, 00:34
بهتر بود به جای فرمت با نرم افزارهای مخصوص جدول fat رو درست میکردید
شما میتونید از پارتیشن مجیک خارج از ویندوز نسخه داس استفاده کنید و پارتیشن را undelete کنید یا با برنامه های دیگه
دوست من می شه توضیح بدی جدول FAT رو چه جوری باید درست کرد؟
موفق باشی:11: