PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن فایل به گونه‌ی بی بازگشت!

pashangparsi6
30-10-2011, 18:36
با درود

من می خوام شکاری از فایل ها رو جوری از روی هاردم پاک کنم که به هیچ عنوان نشه بازیابیشون کرد. راهش چیه؟

با سپاس

joe_satriani
30-10-2011, 19:39
با سلام
کافیه پاکشون کنید و چندین مرتبه به جاشون روی هارد اطلاعات متفرقه بریزید و باز پاک کنید.

موفق باشید.

Mohammad King
30-10-2011, 21:07
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پاک کردن هميشگي فايل ها با برنامه Eraser

Erfan.B
30-10-2011, 22:01
با درود

من می خوام شکاری از فایل ها رو جوری از روی هاردم پاک کنم که به هیچ عنوان نشه بازیابیشون کرد. راهش چیه؟

با سپاس

همون طوری که دوست خوبم سروش جان اشاره کردن شما تنها کافیه فضایی که فایلی رو ازش پاک می کنید دقیقاً همون فضا رو مجدد اور رایت کنید. بهتر بود واسه این کار تو انجمن درخواست نرم افزار سؤال می کردی ولی من همین جا چند تا برنامه رو برای شما قرار می دم که محمد عزیز هم علاوه بر این ها یکی از بهترین ها رو برات معرفی کردن.

Simple File Shredder 3.2

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

File deleter 1.2

Blooming Big File 4.11.349.0 (این نرم افزار کاملاً با حرف دوست خوبم سروش مطابقت می کنه)

Portable Disk Redactor 1.2

این آخری که معرفی کردم راست کار شماست حجم کمی داره و کل فضای استفاده نشده دیسک رو وایپ می کنه.
موفق باشی دوست من :11:

pashangparsi6
31-10-2011, 04:09
سپاس فراوان از همگی دوستان به .ویژه عرفان گرامی

*Batman*
31-10-2011, 08:48
سلام.
من هم برنامه Sdelete رو معرفی میکنم.
این برنامه فایلهای شما رو با بازنویسی فضای تخصیص یافته،به صورت غیر قابل بازگشت درمیاره.
از قابلیتهاش میشه به پاک کردن فضای خالی درایوها اشاره کرد.

Sdelete کاملا رایگانه و میتونید از بخش Windows Sysinternals دانلودش کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای اجرای برنامه باید از خط فرمان استفاده کنید.
طرز استفاده :

مثال : بازنویسی فضای خالی درایو C :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pashangparsi6
03-11-2011, 02:21
سلام.
من هم برنامه Sdelete رو معرفی میکنم.
این برنامه فایلهای شما رو با بازنویسی فضای تخصیص یافته،به صورت غیر قابل بازگشت درمیاره.
از قابلیتهاش میشه به پاک کردن فضای خالی درایوها اشاره کرد.

Sdelete کاملا رایگانه و میتونید از بخش Windows Sysinternals دانلودش کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای اجرای برنامه باید از خط فرمان استفاده کنید.
طرز استفاده :

مثال : بازنویسی فضای خالی درایو C :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با درود

دسوت گرامی من این نرم افزا رو رگرفتم و نصب کردم

یه پیام اومد که من aggre کردم. دیگه بعدش هر بلار اجراش می کنم هیچ چیزی رخ نمی ده!

ببنید من می خوام فضای خالی برای نمونه یک درایو یعنی (هارد بیرونی) رو پاک کنم. این درایو g من هست. چگونه باید کار کنم؟ هر بار اجرا می کنم اجرا نمی شه دیگه

(آیا نرم افزارهای بالا هم چنین کاری می کنه؟ اگر می کنه چگونه؟)

با سپاس

Erfan.B
03-11-2011, 02:44
با درود

دسوت گرامی من این نرم افزا رو رگرفتم و نصب کردم

یه پیام اومد که من aggre کردم. دیگه بعدش هر بلار اجراش می کنم هیچ چیزی رخ نمی ده!

ببنید من می خوام فضای خالی برای نمونه یک درایو یعنی (هارد بیرونی) رو پاک کنم. این درایو g من هست. چگونه باید کار کنم؟ هر بار اجرا می کنم اجرا نمی شه دیگه

(آیا نرم افزارهای بالا هم چنین کاری می کنه؟ اگر می کنه چگونه؟)

با سپاس
دوست من شما اول این برنامه ی SDELETE رو کپی کن تو درایو C (فقط فایلش رو) بعد از استارت تو RUN (نمی دونم ویندوزت 7 هست یا اکس پی) بنویس CMD و از تو CMD بنویس CD C:\1 و بعد این دستور رو بنویس : sdelete -z G
اون 1 رو حذف کن چون درست نشون نمی داد مجبور شدم تایپ کنم!
موفق باشی:11:

jafarian
03-11-2011, 14:26
من پیشنهاد میکنم ازبرنامه O&O SafeErase استفاده کنید اونم تو حالت highest security طبق شکاره یک میتونید فلدرها با فایلها رو پاک کنید طبق شکل 2 هم برای پارتیشن بکار میره:20:

تاپیک O&O SafeErase

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]