PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید پوشاک زمستانی

xmixx
30-10-2011, 18:17
سلام

میری یه کفش می خری و با پندهای فروشنده و قول و انواع قسم هایی که میخوره مطمن میشی که داری یه جنس خوب با قیمت خیلی خوبتر میخری، بعداز مدتی کوتاه، متوجه میشی نه اون قسم ها و تعریفات راست بودن و نه فروشنده ی نامرد در گذاشتن کلاه جانب انصاف رو رعایت کرده و در کمال بی رحمی و شقاوت و با استفاده از فرمول های دقیق کلاهبرداری بیچارت کرده ...
در این جا برای اینکه افراد رو از طور این مفاسد و غارتگران نجات بدیم نظر خواهیم داد

من میخوام یه کاپشن و کفش قیصر ( پوتین ) بخرم؛
برای کاپشن یه جا رفتم گفته چرم مصنوعی (!) که داخلشم یه روپوش کلک داره و مشکی 120 تومن البته تخفیف هم میده ولی بنظرم چرم نبود پلاستیک بود بنظرم، جای دیگه توو همون مایه ها ولی با پوشش داخلی کمتر چرم واقعی 90 تا 100 تومن، آویشن چرمی که داخلش چیزی نداره تقریبا 75 تا 80 تومن که گفته بخاطر تولید عمده قیمتش نسبت به بیرون کمتره، کسی هست تجربه داشته باشه و بدونه چیکار کنم بفهمم کدوم جنس بهتره؟

درباره ی کفش هم میخوام پوتین بگیرم که یه جنسی هست بنام CAT قیمتش 30 تومنه، ولی یه جنس دیگه هست 50 تومن که یکم محکم تر بنظر میاد

logos
30-10-2011, 23:03
سلام

میری یه کفش می خری و با پندهای فروشنده و قول و انواع قسم هایی که میخوره مطمن میشی که داری یه جنس خوب با قیمت خیلی خوبتر میخری، بعداز مدتی کوتاه، متوجه میشی نه اون قسم ها و تعریفات راست بودن و نه فروشنده ی نامرد در گذاشتن کلاه جانب انصاف رو رعایت کرده و در کمال بی رحمی و شقاوت و با استفاده از فرمول های دقیق کلاهبرداری بیچارت کرده ...
در این جا برای اینکه افراد رو از طور این مفاسد و غارتگران نجات بدیم نظر خواهیم داد

برای کاپشن یه جا رفتم گفته چرم مصنوعی (!) که داخلشم یه روپوش کلک داره و مشکی 120 تومن البته تخفیف هم میده ولی بنظرم چرم نبود پلاستیک بود بنظرم، جای دیگه توو همون مایه ها ولی با پوشش داخلی کمتر چرم واقعی 90 تا 100 تومن، آویشن چرمی که داخلش چیزی نداره تقریبا 75 تا 80 تومن که گفته بخاطر تولید عمده قیمتش نسبت به بیرون کمتره، کسی هست تجربه داشته باشه و بدونه چیکار کنم بفهمم کدوم جنس بهتره؟

درباره ی کفش هم میخوام پوتین بگیرم که یه جنسی هست بنام CAT قیمتش 30 تومنه، ولی یه جنس دیگه هست 50 تومن که یکم محکم تر بنظر میاد

در مورد كاپشن كه نمي دونم اما پوتين كه ميگي روش خورده CAT صد درصد فيك هست چون CAT مخفف برند معروف caterpillar هست كه قيمتش مطمئنم خيلي بالاتر 50 تومن هست

M e i s a m
31-10-2011, 00:08
سلام

والا ما که تو کار فروش کفش هستیم 20 مدل کت میشناسیم کت تهران کت شیراز کت بندر کت قشم کت بانه کت تاناک و... :دی
ولی خب کت اصل یه چیز دیگست و از زمین تا اسمون با مدل های قلابی فرق داره و قیمتش هم زیر 60 70 تومن نیست

xmixx
31-10-2011, 08:21
مارکش که صد در صد تقلبیه میدونم
اما همون جنس رو میشناسین؟

کاپشن رو کسی اطلاع نداره؟

فروشگاه معتبری هست که بشه هم از نظر جنس و هم از نظر کیفیت بهش اعتماد کرد؟!

logos
31-10-2011, 13:02
مارکش که صد در صد تقلبیه میدونم
اما همون جنس رو میشناسین؟

کاپشن رو کسی اطلاع نداره؟

فروشگاه معتبری هست که بشه هم از نظر جنس و هم از نظر کیفیت بهش اعتماد کرد؟!

فروشگاه هاي معتبر كه زياده
بسته به شهر و قيمتي كه مد نظرتون هست
اگه جنس فيك مي خوايد بخريد كه خوب خيلي فرقي نداره اما جنس خوب و مارك دار مي خوايد بخريد نمايندگي هاشون هسن كه البته كفش زير 100-150 بعيده يدا كنيد (مثلا همين CAT بعيده زيره 150 پيدا كنيد)

XirowN
01-11-2011, 00:00
نمایندگی کت تو تهران کجا هست !؟

xmixx
01-11-2011, 07:01
فروشگاه هاي معتبر كه زياده
بسته به شهر و قيمتي كه مد نظرتون هست
اگه جنس فيك مي خوايد بخريد كه خوب خيلي فرقي نداره اما جنس خوب و مارك دار مي خوايد بخريد نمايندگي هاشون هسن كه البته كفش زير 100-150 بعيده يدا كنيد (مثلا همين CAT بعيده زيره 150 پيدا كنيد)

نمایندگی ها که فکر کنم چندین برابر قیمت گمرک می فروشن
حالا جنسشون گارانتی هم داره یا احتمالا وارانتی؟

logos
01-11-2011, 12:42
نمایندگی کت تو تهران کجا هست !؟

كت نمايندگي رسمي نداره منظورم بقيه برند ها بود

نمایندگی ها که فکر کنم چندین برابر قیمت گمرک می فروشن
حالا جنسشون گارانتی هم داره یا احتمالا وارانتی؟

نه چندين برابر اما خب گرون در مياد اما شما مي تونيد بريد ميدون گمرك اونجا جنسهاي ارزونتري پيدا كنيد كه عموما بدون گمرك رد شدن و اگه بگرديد با قيمت مناسب ميتونيد جنس بخريد

ملا نصرالدین
02-11-2011, 16:40
برای خرید چرم برادر من همیشه این کا رو میکنه

از گوشه اون کت یا کیف با نوک ناخنش یه نیشگون ریز میگیره.اگر کنده شد اون به درد نمیخوره.اگر کنده نشد یعنی چرم اصل هست

pour-homme
03-11-2011, 12:02
اگر بودجه تون رو تایین می کردید بهتر میشد راهنمایی کردید کاپشن چرم اصل براتون گرون درمیاد
شما میتونید به اول خیابون فردوسی مراجعه کنید ( زمانی که رفتید میدون فردوسی خیابون فردوسی رو بیاید پایین) یک سری چرم فروشی اونجا هست مثل نوین چرم ، چرم مشهد و مغازه های معمولی دیگه من خودم برای خرید چرم اونجا میرم کار ها تا اوجایی که من دیدم ایرانی هست قیمتشون هم به نسبت بالا هست برای مثال یک کیف چرم 180 یا یک کمربند چرم بین 20 تا 40 ولی کیفیت خوبی دارن
تمامی اجناسی که شما میخواید رو با کیفیت خوب اونجا گیر میاد ولی دیگه بستگی به سلیقه و بودجه تون داره

hamid_diablo
04-11-2011, 13:42
بهترین جا برای خرید کت و شلوار تو تهران خیابان باب همایون هست

برای چرم هم به فردوسی یه سری بزن.اما کاپشن پائین 100 هزار تومن نداره

shahinfarasystem
05-11-2011, 12:05
سلام آقا همون بوت 30 تومنی رو کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟

همه جا 50 به بالاست من به همون 30 تومنیه راضیم حالا اگه اصلم نباشه ایراد نداره

جایی میشناسید بهم بگید؟

hamid_diablo
05-11-2011, 14:12
سلام
واسه بوت 30 تومن خیلی کمه

اما بری گمرک(میدان رازی)شاید بتونی با چونه زدن تا 40 تومن بگیری

ملا نصرالدین
05-11-2011, 16:11
حالا شاید مسخره کنید ولی کفش ملی ها هم بوت ارزان دارند

shahinfarasystem
06-11-2011, 07:49
واسه بوت 30 تومن خیلی کمه چرا اخوی خوب 30 هزارتومنه دیگه..... یعنی با 30 تومن نمیشه کفش خرید؟؟؟

حالا شاید مسخره کنید ولی کفش ملی ها هم بوت ارزان دارند

هیچم مسخره نیست..... شما استفاده کردی؟؟؟؟؟ راضی بودی؟

ملا نصرالدین
06-11-2011, 09:29
من که دخترم
ولی پدرم 2سال پیش از کفش ملی بوت گرفت خیلی راضی بود.بعد رفت امسال هم گرفت:31:

بعد رفتند کربلا .از اونجا بوت امریکایی گرفتند.پدرم میگفت پای سرباز ها هم از همین ها بود.1بار استفاده کرد زیپش پاره شد

logos
06-11-2011, 13:00
بهترین جا برای خرید کت و شلوار تو تهران خیابان باب همایون هست

برای چرم هم به فردوسی یه سری بزن.اما کاپشن پائین 100 هزار تومن نداره
بهترين جا كه نمي شه گفت اما از جاهاي مناسب هستند اين جاها

سلام آقا همون بوت 30 تومنی رو کجا میشه پیدا کرد؟؟؟؟؟؟؟

همه جا 50 به بالاست من به همون 30 تومنیه راضیم حالا اگه اصلم نباشه ایراد نداره

جایی میشناسید بهم بگید؟

گمرك ، البته به نظر من با 30 تومن بوت نخري بهتر هست چون چيزي كه ميخري خيلي كيفيت خاصي نخواهد داشت

من که دخترم
ولی پدرم 2سال پیش از کفش ملی بوت گرفت خیلی راضی بود.بعد رفت امسال هم گرفت:31:

بعد رفتند کربلا .از اونجا بوت امریکایی گرفتند.پدرم میگفت پای سرباز ها هم از همین ها بود.1بار استفاده کرد زیپش پاره شد

بوت زنانه هم هست :31: كفش ملي الان جنس هاي اشغال با قيمت (به نسبت كيفيت )بالا مياره به نظر من اصلا مناسب نيست من كفش وين رو به عنوان جايگزين ملي پيشنهاد ميكنم (البته كفش وين به زودي نمايندگي رسمي اديداس رو هم ميگيره)
اون چيزي هم كه پدرتون از كربلا گرفت واضحه كه فيك بوده كه سريعا زيپش پاره شده

xmixx
07-11-2011, 08:01
یکی از دوستان می گفت دوستش از تبریز از یه کفش ساز 10 سال پیش یه کفش خرید 50 هزار تومن، و 50 سال ضمانت کتبی کرد با مهر و اثر انگشت که هر وقت خراب شد تعمیر کنه و کرایه ی رفت و آمدشم علاوه بر اون حساب کنه!!!
البته این خالی بندی نیست و قدیمیای تبریز واقعا به جرأت میشه یکی از بهترین کفاشای دنیا هستند

xmixx
08-11-2011, 08:35
آویشن جنسش خوبه؟
هاکوپیان چطور؟

mehran_286
08-11-2011, 22:06
سلام

سلام کاپشن شناسی سخته

ولی کت اصل رو با 120 تومن میتونی پیدا کنی

سمت فردوسی - گمرک بری هم تقلبی هست هم اصل که بزاری کنار هم تابلو هه

troy200489
10-11-2011, 11:46
دوست گرامی به نظر تو این رنجی که شما کنار گذاشتین شما نباید به جنسش اهمیت بدی باید به تن خوریش اهمیت بدی در مورد کاپشن میگم
اما در مورد کفش من خودم امسال پوتین cat رو از شهر خودمون تبریز گرفتم 110 تومن در مورد 30 تومنی نظری ندارم

---------- Post added at 11:46 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

در ضمن اینم بگم الان 80 درصد لباس های که تو بوتیک ها میفروشن ساخت خود تهران هس 10درصد ترک هسن 10 درصدم چین
که این 80 درصد رو با اسم خود ترک میفروشن حالا از کفش گرفته تا دستمال گردن الان خود تهران در لباس از نظر ظاهری و شیک بودن از جنس های ترک چیزی کمی نداره اما از نظر کیفیت نسبت به جنس های ترک پایینن

ملا نصرالدین
11-11-2011, 00:29
کاپشن و پالتو زنانه قیمت پایین کجای تهران دارند؟

LordMMD
11-11-2011, 17:49
کاپشن و پالتو زنانه قیمت پایین کجای تهران دارند؟
شاید توی بازارچه سنتی ستارخان بتونید چیز خوبی پیدا کنید، بنا به تجربه قیمتهای مناسبی داره اونجا.

Golbarg01
20-11-2011, 00:15
سلام دوستان
یه سوال فوری دارم
بوت زنانه چه قیمتایی موجود داره؟
شماره 39 - 40
زیر 20 یا 15 تومن یا حتی کمتر هم هست؟
کجاهای تهران دارن؟
مخصوصا قیمت پایینشو

mali.sh
21-11-2011, 16:04
والا ما که تو کار فروش کفش هستیم 20 مدل کت میشناسیم کت تهران کت شیراز کت بندر کت قشم کت بانه کت تاناک و... :دی
ولی خب کت اصل یه چیز دیگست و از زمین تا اسمون با مدل های قلابی فرق داره و قیمتش هم زیر 60 70 تومن نیست

کت بندر و قشم نداریم :31:

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:01 PM ----------

دوست گرامی به نظر تو این رنجی که شما کنار گذاشتین شما نباید به جنسش اهمیت بدی باید به تن خوریش اهمیت بدی در مورد کاپشن میگم
اما در مورد کفش من خودم امسال پوتین cat رو از شهر خودمون تبریز گرفتم 110 تومن در مورد 30 تومنی نظری ندارم

---------- Post added at 11:46 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

در ضمن اینم بگم الان 80 درصد لباس های که تو بوتیک ها میفروشن ساخت خود تهران هس 10درصد ترک هسن 10 درصدم چین
که این 80 درصد رو با اسم خود ترک میفروشن حالا از کفش گرفته تا دستمال گردن الان خود تهران در لباس از نظر ظاهری و شیک بودن از جنس های ترک چیزی کمی نداره اما از نظر کیفیت نسبت به جنس های ترک پایینن
منم میخوام ازتولیدات داخلی حمایت کنم ولی درصد هات اشتباه داداش
شاید 30درصد تولید تهران
10 درصد ترک
و 60 درصد چینی

hamid_diablo
21-11-2011, 16:43
کاپشن و پالتو زنانه قیمت پایین کجای تهران دارند

سلام

من دیروز امامزاده حسن بودم.پالتو و کاپشن زنانه خوب با قیمت مناسب(با توجه به جنس)زیاد بود
اگه خواستید آدرس رو براتون بزارم.در ضمن نازی آباد(بازار دوم)هم جنسهای خوبی داره

R&J
26-11-2011, 10:45
سلام بوت مارک CAT بسته به تقلبی بودن یا اصل بودن قیمتای مختلف داره از 30 40 تومن به بالا.اصل اصلش که اولا خیلی بعیده اینجاپیداشه کمتر از 150 نیست و باقی دیگه (غیر اصل)از درجه 1 تا 3 دارن خوب و بد دارن اما به نظر من شما نمیخواد یه پول گزاف بدی اصل اصل بخری همون غیر اصلیا خوب و بد دارن بدا حدود 30 40 تومنه (درجه 3)که من اصلا توصیه نمیکنم اصلا همین طور هم که نگا کنی داد میزنه چه جنس بدی داره یه بار مصرفه وسطش (درجه 2)حدود 55 هست از درجه 3 که 40 هست بهتره اما بازم کارایی نداره با 60 70 تومن یه جفت بوت درجه 1 عالی میخری با این مزایا که هیچ کدوم از درجه پایینا ندارن :!-کفی مقاوم محگم و ضخیم یخ شگن 2-جلو بندی مقاوم 3-بدنه مستحکم ضد برف و سرما 4- جنس رویه چرم طبیعی و اصلی 5-آستری پشمی گرم اینا مهمه که هیچ کدو از درجه 3 و 2 ندارن.من خودم رفته بودم بوت CAT بخرم بعد از کلی گشتن و وارسی کردن همه ی مواردی که گفتم یه جفت درجه 1 خریدم حرف نداره. شما با توجه به این خصوصیات میتونی موقع خرید جنس خوبو از بد تشخیس بدی با نگاه کردن و لمس کردن پیداس..واسه کت چرم اصل هم اگه 300 400 حاضری هزینه کنی چرم مشهد و الا با بودجه ی کمتر از تو فکر چرم و جیر طبیعی باید بیای بیرون

adameh_bahal
28-11-2011, 13:05
بهترین مکان برای خرید کاپشن تو تهران کجاست ؟

R&J
28-11-2011, 17:57
بهترین مکان برای خرید کاپشن تو تهران کجاست ؟
من چنر سال پیش یه کاپشن خوب اسپرت از توی خیابون بهار گرفتم حالا رو نمیدونم باشه دیگه یا نه اون موقع چند تا بوتیک بود

xmixx
30-11-2011, 12:54
بالاخره یه پوتین 55 تومنی گرفتم واسه سال قبل مغازه داره بود نه امسالکه کفیش محکم و کلفته، آستر داخلش هم بد نیست در واقع تانکه!
کاپشن هم جاهای مختلف قیمت گرفتم از 80 بود تا 160، ساری یه چرم بود 158 تومن واقعا بهم میومد بلند بود و کلاهشم چرم بود خیلی خوب و شیک ولی دیگه بودجم کفاف نکرد، در عوض توو شهر خودمون از پاساژ و مغازه ای که میشناختم یه چرم گرفتم که جیباش مایل نیست و نمیشه دست گذاشت تووش ( ولی خوبه چون اگه دست بخای بزاری بعد از یه مدت از رو میفته) و داخلش هم جز یه کلک ضعیف چیزی نداره، ولی واقعا شیکه و بهم میاد
یه نکته ای که هست اینه که موقع خرید چرم باید 2 شماره کوچیک تر گرفت که بعد از یه مدت که گشاد میشه از رو نیفته