PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بالا اومدن ویندوز بعداز نصب گرافیک (کمک فوری)

starn
29-10-2011, 23:58
سلام
دوستان یه لپ تاپ Acer 5741g دارم مشخصاتش هم اینه
cpu:i5
ram:4gig
hdd:640
vga: nvidia 1 gig GT320

امروز داشتم فیلم میدیدم که یهوی دیدم لپ تاپ هنگ کرد و تصویر هم به هم ریخته بود هیچ دکمه ای هم کار نمی کرد مجبور شدن دکمه ی پاور رو 15 ثانیه نگه دارن تا لپ تاپ خاموش بشه بعد دوباره روشن کردم ویندوز که میخواست بالا بیاد روی آرم ویندوز همینجور میموند و بالا نمی اومد آقا گفتیم چه کنید با سیف مود اومد بالا اطلاعات رو کپی کردم یه جا دیگه (اطلاعات درایو c رو ) گفتم ویندوز عوض کنم حتما ویندوز مشکل پیدا کرده ویدوزو که نصب کردم بالا اومد من ویندوز کرک کردم و درایور جدید انویدیارو هم نصب کردم سیستم ریستارت شد دوباره اومد بالا دیدم گرافیک نشناخته رزولوشن 800 در 600 تعجب کردم تا به حال اینجور مشکل پیش نیومده بود گفتم شاید این درایور باهاش سازگار نیست پاک کردم درایور قبلی رو که قبلا روش نصب بود (قبل از تعویض ویندوز که بدون مشکل کار میکرد) رو نصب کردم دیدم اینم نمی شه بعد از ریستارت دیدم باز روی آرم ویندوز گیر میکنه ویندوز بالا نمی اد رفتم از صفحه ی سیف مود درایور انویدیارو که نصب کرده بودم پاک کردم دیدم ویندوز بالا می اد (با رزولوشن افتضاح 800در 600)
حالا میخواستم ببینم گرافیک لپ تاپم یعنی مشکل پیدا کرده؟؟؟
از کجا باید مطمئن بشم که گرافیک خراب شده ؟؟
برای تعمیر اگه گرافیکش باشه چقدر هزینه دارد (حدودا)
گارانتیش 1 ماه پیش تموم شد سازگار بود برای درست کردنش ببرم همونجا یا جای دیگه بهتره ؟؟
کلا دوستانی که تجربه دارن لطف کنن یه کمکی به ما بکنن چی کار کنیم بد جور لنگ موندم

با تشکر فراوان:11:

lida
30-10-2011, 08:42
یه دیوی دی دیگهذازمایش کن
انت ویروس نصب کردی جدیدا؟احیانا nod 5?

starn
30-10-2011, 16:35
نه وبندوزم مال 2-3 ماه بود که مشکل ینداشتم داشتم فیلم میدیدم بهو اینجور شد هنگ کرد تصویر فیلم هم یکم بهم ریخت
بعد مجبور شدم ...(بالا توضیح دادم) آنتی ویروس هم نور 4.2 که خیلی وقته استفاده میکنم
ویندوزمم مال شرکت گرودو که بار ها و بار ها ازاش استفاده کردم بدون مشکل

مشکل از چی؟؟ گرافیک ایراد پیدا کرده؟؟؟؟

lida
30-10-2011, 16:43
بعیده از گرافیک باشه بیشتر اینجور مشکللا از ویندوزه یه کاری کن کل هاردتو از نو پارتیشن بندی کن یه دی وی دی دیگه بگیر نصب کن ببین مشکلی پیش میاد بیشتررمشکلت به هارد میخوره

starn
30-10-2011, 22:21
آخه چرا پس بعد از نصب درایو کرافیک ویندوز بالا نمی اد؟؟؟
الان دارن بدون درایور گرافیک با ویندوز کار میکنم که با رزولوشن 800در600
===========
یعنی میگید ممکنه از هارد باشه؟؟؟
از کجا میشه دقیقا فهمید؟
-----------
الان باز دوباره آخرید درایور انویدیا رو نصب کردم (285.62) سیستم بالا اومد ولی باز هم گرافیک رو نشناخته و توی دیووایس منیجر گرافکم رو علامت تعجب زده
وقتی درایور ورژن قبلی رو نصب میکنم سیستم اصلا بالا نمی اد رو روی ارم ویندوز گیر میکنه
اینم یک عکس از ویوایس منیجر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]