PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد مرورگر

scream
27-03-2005, 15:01
من رو سیستمم دو تا مرورگر دارم یکی اپرا و دیگری اینترنت اکسپلورر من میخوام وقتی روی نرم افزاری کلیک میکنم که میخواد به اینترنت وصل باشه و نیاز به مرورگر باشه به جای باز شدن صفحه اینترنت اکسپلورر مرورگر اپرا این کار رو انجام بده یعنی مرورگر پیش فرض من اپرا باشه نه اینترنت اکسپلورر
چه جوری باید ویندوزم رو برای این کار تنظیم کنم؟
:arrow:

Harry Potter
27-03-2005, 15:05
احتمالا در اپرا این کار را باید انجام بدی

S@eid
27-03-2005, 15:24
سلام
خیلی جالبه چون همین سوال برای من هم پیش اومد البته کمی متفاوت.اگر به این ادرس بری جوابه سوالتو می گیری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :roll:

Arashi
27-03-2005, 21:48
من برام همين مشكل پيش اومده بود وقتي روي IE كليك كردم پرسيد IE مرورگر ديفالت شما نيست آيا ميخواهيد IE مرورگر ديفالت شما باشه منم زدم Yes كارم را افتاد
موفق باشيد :mrgreen: :mrgreen:

scream
28-03-2005, 09:55
من برام همين مشكل پيش اومده بود وقتي روي IE كليك كردم پرسيد IE مرورگر ديفالت شما نيست آيا ميخواهيد IE مرورگر ديفالت شما باشه منم زدم Yes كارم را افتاد
موفق باشيد :mrgreen: :mrgreen:

برای من هم همین سوال رو کرده بود که من
IE
رو انتخاب کردم اما حالا میخوام تغییرش بدم و با مشکل روبرو شدم :!:

scream
28-03-2005, 10:00
سلام
خیلی جالبه چون همین سوال برای من هم پیش اومد البته کمی متفاوت.اگر به این ادرس بری جوابه سوالتو می گیری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :roll:

سیستم من هم عزیزم مثل سیستم شما سرویس پک نداره برای همین این توضیحات به درد من هم نمیخوره اما حتما باید راه دیگه ای هم وجود داشته باشه بدون نیاز به سرویس پک :!:
ولی ممنون از کمکت

Arashi
28-03-2005, 10:37
scream جان, خوب اپرا رو اجرا كن اونم همين سوال رو مي پرسه +(صفحه طنز Update شد‌ (لينك در امضا)) :wink: :wink: