PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه براي يك فايل صوتي ( Mp3 ) تصوير بگذارم؟

Mirage
23-06-2006, 11:31
با فايل هاي Mp3 برخورد كردم كه در هنگام پخش در مديا پلير عكس خواننده را نيز نشان ميدهد.

كسي ميداند چگونه براي يك فايل Mp3 مي توان يك تصوير گذاشت؟

masoud908
23-06-2006, 12:12
فكر نكنم بشه
حالا بقيه دوستان شايد بتونند

Mirage
23-06-2006, 13:08
فكر نكنم بشه
حالا بقيه دوستان شايد بتونند
كاري كه شده، ميگي نميشه :blink:

شايدم توي كار موزيك نيستي

masoud908
23-06-2006, 14:39
كاري كه شده، ميگي نميشه :blink:

شايدم توي كار موزيك نيستي
من تو كار موزيك نيستم؟؟؟
حرف با مزه اي زدي

Mirage
25-06-2006, 02:30
به عنوان مثال وقتي كه پادكست روز هفتم BBC، با مديا پلير پخش مي شه، عكس بهزاد توي قسمت Find Album Info نشون داده ميشه.

لينك پادكست راديو بي بي سي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

navid_mansour
25-06-2006, 03:14
تو فولدر این کارا رو بکن,احتمالا بشه:
Right Click-->Click"Properties"-->Click "Costomize"-->clcik "Choose picture"-->Select your picture
حالا تو فولدر کلیک کن رو play all یا آلبومو باز کن....شد؟؟؟
"اگه غلط املایی بود ببخشید"

Mirage
25-06-2006, 15:31
تو فولدر این کارا رو بکن,احتمالا بشه:
Right Click-->Click"Properties"-->Click "Costomize"-->clcik "Choose picture"-->Select your picture
حالا تو فولدر کلیک کن رو play all یا آلبومو باز کن....شد؟؟؟
"اگه غلط املایی بود ببخشید"
چه فايده؟ خوب عكس فولدر عوض مي شه؟
توجه نكردي مي خوام موقعي كه آهنگ پخش ميشه عكس خواننده رو توي مديا پلير نشون بده.

به عنوان مثال وقتي كه پادكست روز هفتم BBC، با مديا پلير پخش مي شه، عكس بهزاد توي قسمت Find Album Info نشون داده ميشه.

لينك پادكست راديو بي بي سي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mkoleiny
26-06-2006, 12:50
منم دیدم که میشه ولی نمیدونم چه طوری؟

palizesoftware
26-06-2006, 13:06
با نرم‌افزار Real Player Gold 10 ميتونيد اينكار رو انجام بديد.
بعد از باز كردن فايل صوتي از منوي فايل گزينه Edit Clip Info رو باز كنيد(اگه اشتباه نكنم، چون الان شركت هستم و روي سيستم نصب نيست) و براش تصوير رو انتخاب كنيد.

Mirage
26-06-2006, 14:17
روش گذاشتن عكس بر روي فايل MP3

با نرم‌افزار Real Player Gold 10 ميتونيد اينكار رو انجام بديد.
بعد از باز كردن فايل صوتي از منوي فايل گزينه Edit Clip Info رو باز كنيد(اگه اشتباه نكنم، چون الان شركت هستم و روي سيستم نصب نيست) و براش تصوير رو انتخاب كنيد.
با استفاده از نرم افزار Real Player Gold 10 مي توانيد بر روي فايل هاي MP3 عكس بگذاريد.

File > Clip Properties > Edit Clip Info > Cover Art

M.B.Asadi
28-06-2006, 19:47
تو real player
روي now playing list كه بالاي play قرار داره كليك كن.روي آهنگ مورد نظر راست كليك كن edit clip info رو بزن .تو قسمت جنوب شرقي پنجره دكمه ي browse رو بزن بعد تصويرت رو انتخاب كن.

khare nanatam
28-06-2006, 19:55
آقايون طبق قوانين مدريت جديد سايت آقاي هر كي همه خفه خون....ولي با قوانين مصوب من همه آزادين هر ليچاري ميخواين بگين...وسلام نامه تو كونتون

M.B.Asadi
28-06-2006, 21:55
سلام
آقاي مدير لطفا اين بي تربيت رو حذف كنيد.
باتشكر

'POP'
28-06-2006, 22:53
دوست محترم ، موارد خلاف رو با كليك بر روي علامت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، كه كنار هر پستي وجود داره ، اطلاع بدهيد.
;)

DarkWizard
29-06-2006, 17:09
توجه : فقط براي اگاه كردن درباره مخالفتهاي از قبيل فايلهاي تروجان ويل ويروسي يا موضوع هاي تبليغاتي ويا سياسي واختالافات بين اعضاء
Mortaza جان پست ایشون جزو کدوم یک حساب میشه !؟ :blink:
اینجور پست ها که دیگه نیازی به گزارش ندارند ! به نظر من باید در همون لحظه پاک بشن !