PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برگشت به فولدر های قبلی

visual
28-10-2011, 21:15
سلام دوستان
یه مشکل عجیب برای من پیش اومده که به این صورته :
من توی روت سایتم ، یه فولدر به نام "_1" و یه فولدر به نام "_2" دارم ... در فولدر "_2" یه فولدر به نام فولدر "_3" دارم ... حالا از یک فایل توی فولدر "_3" میخوام به یک فایل داخل فولدر "_1" دسترسی پیدا کنم .
این طوری مینوسم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمیشناسه !!!
میگه فایل شناسانده نشد .
مشکل کجاست ؟!
ممنون

m.m.m5651
28-10-2011, 21:23
شاید نام فایل رو اشتباه وارد کردید آخه از لحاظ .. ها به نظر درست میاد شایدم من درست متوجه نشدم!

moein_ak
28-10-2011, 22:38
سلام دوستان
یه مشکل عجیب برای من پیش اومده که به این صورته :
من توی روت سایتم ، یه فولدر به نام "_1" و یه فولدر به نام "_2" دارم ... در فولدر "_2" یه فولدر به نام فولدر "_3" دارم ... حالا از یک فایل توی فولدر "_3" میخوام به یک فایل داخل فولدر "_1" دسترسی پیدا کنم .
این طوری مینوسم :

نمیشناسه !!!
میگه فایل شناسانده نشد .
مشکل کجاست ؟!
ممنون

دوست عزیز همیشه اطمینان حاصل کن که آدرس نسبی از جای درستی شروع شه
چون ممکنه این فایل از طریق یه فایل دیگه include شده باشه و آدرس ابتدایی مال فایلی باشه که include کنندس(توضیحش بسی سخته و میدونمم بد توضیح دادم:27:)
واسه این که مطمئن باشی درسته این کارو کن

با این کار ابتدا مطمئن میشی که اول آدرس مربوط به فایلیه که توشی بعدش ادامه آدرسو مینویسی

visual
28-10-2011, 22:46
دوست عزیز همیشه اطمینان حاصل کن که آدرس نسبی از جای درستی شروع شه
چون ممکنه این فایل از طریق یه فایل دیگه include شده باشه و آدرس ابتدایی مال فایلی باشه که include کنندس(توضیحش بسی سخته و میدونمم بد توضیح دادم:27:)
واسه این که مطمئن باشی درسته این کارو کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا این کار ابتدا مطمئن میشی که اول آدرس مربوط به فایلیه که توشی بعدش ادامه آدرسو مینویسی

مرسی داداش
گرفتم ...
خیلی هم خوب توضیح دادی . درست شد . مرسی .
آره ، این خودش از جای دیگه شروع میشد . فکر نمیکردم این طور باشه .
با این حال نکته ی ظریفی رو اشاره کردید .
ممنون .