PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست Memory Optimiser

omid-p30
28-10-2011, 20:38
سلام.

خودم tune up رو نصب کردم ولی Memory Optimiser نداره.

یک چیز که آیکونش رو تو نوار وظیفه نشون بده به همراه میزان رم خالی و براش مشخص کنی که اگر رم تا حد معینی پر شد مثلا 100 مگ رو ازش خالی کنه.

ضمنا ترجیح میدم از همین tune up استفاده کنم و اگر برنامه های دیگه مثل Advanced szystem optimiser این قابلیت رو دارند نمیخوام و از یک Memory Optimiser در کنار tune up میخوام استفاده کنم.

همینطوری هم لطفا چیزی رو معرفی نکنید، چون تو گوگل خودم هم سرچ کنم پره، اینجا پرسیدم برای اینکه بهترینش رو کسایی که تجربه کار یا آشنایی باهاش دارند معرفی کنند.

مرسی.

Erfan.B
28-10-2011, 20:55
سلام.

خودم tune up رو نصب کردم ولی Memory Optimiser نداره.

یک چیز که آیکونش رو تو نوار وظیفه نشون بده به همراه میزان رم خالی و براش مشخص کنی که اگر رم تا حد معینی پر شد مثلا 100 مگ رو ازش خالی کنه.

ضمنا ترجیح میدم از همین tune up استفاده کنم و اگر برنامه های دیگه مثل Advanced szystem optimiser این قابلیت رو دارند نمیخوام و از یک Memory Optimiser در کنار tune up میخوام استفاده کنم.

همینطوری هم لطفا چیزی رو معرفی نکنید، چون تو گوگل خودم هم سرچ کنم پره، اینجا پرسیدم برای اینکه بهترینش رو کسایی که تجربه کار یا آشنایی باهاش دارند معرفی کنند.

مرسی.
دوست من ، دوستانه یه مطلبی رو بهت می گم : کلاً هیچ چیز خود رم نمی شه! حتی من PAGEFILE رو هم DISABLE کردم تا تمام سرعت رم رو استفاده کنم حالا فکر کن یه نرم افزار هم این وسط بخواد تو اون گیر و ویر رم رو دیفرگ کنه! فکر کنم سیستم کرش کنه و این رو هم بدون تقریباً اکثر نرم افزارهای تو این مورد تقریباً تو یک سطح هستن ولی از نظر من یه مدتی که با این برنامه ها کار کردم FREE RAM بدک نبود اینم که لینکش رو می ذارم به جرأت می تونم بگم عالیه ولی خوب گفتم هیچ چی رم نمی شه:20:

Mz RAM Booster 4.1

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی دوست من:11:

jafarian
28-10-2011, 22:40
ازبرنامه RAM Saver Pro یا که memboost هم میتونید استفاده کنیددرضمن سایت دوم که میزارم ببینید کلی ابزار درزمینه بهینه سازی رم داره:20:

لینک دانلود memboost