PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتقاع رم و CPu و MB برای کار حسابداری

yoosef_st
28-10-2011, 17:15
سلام.
یه سیستم خیلی درب و داغونی دارم که میخوام رم و مین و CPUـش رو ارتقاع بدم.
باید ویندوز XP رو اجرا کنه و خیلی هم هزینه نبره.
در مورد کارت گرافیک هم اگه یه CPU ای بشه بست که گرافیک هم داشته باشه (هرچند خیلی بعید میدونم) چه بهتر، اما اگه نه فوقش یه کارت گرافیک ساده هم میبندم دیگه.
پیشاپیش از راهنمایی همگی ممنونم.:40::40::40::11::11::11::11:

mehran gorji
28-10-2011, 17:42
سلام.سلام.

یه سیستم خیلی درب و داغونی دارم که میخوام رم و مین و CPUـش رو ارتقاع بدم.مبارک باشه.

باید ویندوز XP رو اجرا کنه و خیلی هم هزینه نبره.7 و 8 هم اجرا میکنه! این چه حرفیه میزنی:46:

در مورد کارت گرافیک هم اگه یه CPU ای بشه بست که گرافیک هم داشته باشه گرافیک که پردازنده داشته باشه که گرافیک همداشته باشه؟:38:

ا اگه نه فوقش یه کارت گرافیک ساده هم میبندم دیگه.اصلا نیازی به گرافیک نداری شما.

پیشاپیش از راهنمایی همگی ممنونم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]عزیزم.
شما 2 چیز اصلی رو کاملا مشخص کنید.
1--پاور{مدل دقیق}-درایو هایی که دارید مشخص کنید چند تا ide میباشد و چند sata

2-و از همه مهمتر هزینه برای ارتقا چفدر میباشد؟

yoosef_st
29-10-2011, 18:21
7 و 8 هم اجرا میکنه! این چه حرفیه میزنی:46:
برخی از سیستمهای مبتنی بر پردازده های سندی بریج و نهالم (i3, i5, i7 ) با ویندوز XP هماهنگ نیستن. به همین دلیل این رو گفتم.

گرافیک که پردازنده داشته باشه که گرافیک همداشته باشه؟:38:
CPUهایی که در قسمت بالا گفتم در واقع APU هستن و پردازشهای گرافیکی ساده هم روی خود CPU انجام میگیره عزیزم :46:

عزیزم.
شما 2 چیز اصلی رو کاملا مشخص کنید.
1--پاور{مدل دقیق}-درایو هایی که دارید مشخص کنید چند تا ide میباشد و چند sata

2-و از همه مهمتر هزینه برای ارتقا چفدر میباشد؟

یه پاوری روی سیستم هست از تنوع گرین که پورت برق ساتا هم داره. اما متاسفانه هیچ برچسبی نداشت که بفهمم چند واته. با برنامه PC Wizard هم چک کردم که شاید نشون بده اما هیچ راهنمایی بهم نکرد...
فکر میکنم به هر حال با توجه به کابلهای ساتایی که داره برای یه سیستم متوسط جوابگو باشه.
1 هارد، 2 تا Optical Drive که در حال حاضر همگی IDE هستن. حالا اینکه بعدا بخوان هارد رو ساتا کنن رو بعید میدونم.
هزینه هم خب شما بگین. حدود 250 تا 300 خوبه؟

yoosef_st
29-10-2011, 19:52
عزیزان لطفا یکم دست بجنبونین.
فردا قصد خرید دارم میخوام حداقل 2 تا دونه سیستم پیشنهادی داشته باشم.

PC_Expert
29-10-2011, 21:54
مشخصات کامل سیستم فعلی رو بنویسید، نوع رم (SD, DDR, DDR2, DDR3 ) ، اسلات کارت گرافیک (AGP, PCI-E ) ... همگی مهم هستند.
باید دید میشه قطعات سیستم فعلی رو روی مادربرد جدید بست یا نه.

اگه خیلی قدیمی باشه (که از درایو نوری و هارد دیسک IDE که روش هست ظاهرا" همینطوره) نمیشه فقط پردازنده و مادربرد رو تعویض کرد و باید به فکر خرید سیستم جدید باشید.

yoosef_st
30-10-2011, 00:33
مشخصات کامل سیستم فعلی رو بنویسید، نوع رم (SD, DDR, DDR2, DDR3 ) ، اسلات کارت گرافیک (AGP, PCI-E ) ... همگی مهم هستند.
باید دید میشه قطعات سیستم فعلی رو روی مادربرد جدید بست یا نه.

اگه خیلی قدیمی باشه (که از درایو نوری و هارد دیسک IDE که روش هست ظاهرا" همینطوره) نمیشه فقط پردازنده و مادربرد رو تعویض کرد و باید به فکر خرید سیستم جدید باشید.
دوست عزیز من که خودم نوشتم باید CPU و مین و رم رو عوض کنم + کارت گرافیک. دیگه پرسیدن نداره که سیستم قبلیت چی هست...
نمیدونم والا، قبلنا ما فقط حدود قیمت میگفتیم توی 1 ساعت 10 تا سیستم برامون معرفی میکردن.