PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه برای فرمت درایو ویندوز

J A C K S O N
28-10-2011, 15:50
با عرضه سلام و درود خدمت همگی‌ دوستان من با یه مشکل بر خوردم من ۲ تا ویندوز داشتم یکیش اکس‌پی یکیشم سون که اکس‌پی توی درایو C و سون هم درایوD و من خواستم اکس‌پی رو پاک کنم چون اصلا به کارم نمیاد(ولی‌ الان همی‌ فایل ها‌رو پاک کردم ولی‌ ۴ تا فایل هستن که پاک نمیشن و ۶گیگ از حافظرو پر کردن خواستم ببینم نرم افزاری هست که بتونم درایو رو فرمت کنم)

jafarian
28-10-2011, 15:57
برای اینکار سیدی xp رو بزارین داخل دستگاه بعدش بصورت بوت بالا بیاین بعد درایو خودتون که توش ویندوز xp بوده رو با کلید delete پاک کنید بعد از نوع create کنید یا که از برنامه Eraser استفاده کنید ورژن Eraser 6.1.0.2284 رو دان کنید اقدام به حذف فایلها کنید یا که unlocker البته یکسری از فایلهای ویندوز 7 هستن که داخل درایو c که ویندوز xp هست قرارمیگیرن که که شاید اون فایلهایی که روی سیستم شما هست مخصوص به 7 هست:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

J A C K S O N
28-10-2011, 16:17
برای اینکار سیدی xp رو بزارین داخل دستگاه بعدش بصورت بوت بالا بیاین بعد درایو خودتون که توش ویندوز xp بوده رو با کلید delete پاک کنید بعد از نوع create کنید یا که از برنامه Eraser استفاده کنید ورژن Eraser 6.1.0.2284 رو دان کنید اقدام به حذف فایلها کنید یا که unlocker البته یکسری از فایلهای ویندوز 7 هستن که داخل درایو c که ویندوز xp هست قرارمیگیرن که که شاید اون فایلهایی که روی سیستم شما هست مخصوص به 7 هست:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دوست عزیز ممنون بابت لطفت و زحمتی که واسه فروم میکشی...فقط یه سوال دارم یعنی‌ می‌تونم اون درایو رو کلا خالی‌ کنم با این برنامه

J A C K S O N
28-10-2011, 16:26
ممنون اگه آموزش کار با برنامه‌رو بذاری خیلی‌ اعصابم خراب شده

jafarian
28-10-2011, 16:35
بابرنامه unlocker اگربخواین پاک کنید که روی پوشه خودتون کلیک راست میکنید بعدشم بطور مثال از قسمت no action برنامه گزینه delete انتخاب میکنید با اون یکی برنامه هم وقتی که تصبش کردین رو پوشه خودتون کلیک راست بعدشم گزینه Eraser انتخاب کنید اول از همه هم با بوت xp تست کنید همونطوری که گفتم.

J A C K S O N
28-10-2011, 22:00
ممنون از همه ولی‌ بالاخره با بوت ردیفش کردم