PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار قفل کردن کامپیوتر در حین اجرا نرم افزار ها

khmusic
28-10-2011, 01:05
با سلام نرم افزاری میخوام که بتونم کامپیوتر رو قفل کنه ولی برنامه ها در حال اجرا بسته یا ادامه فعالیتشون کنسل نشه
با windows key+L امتحان کردم ولی ادامه فعالیت نرم افزارها کنسل میشه
با تشکر

Erfan.B
28-10-2011, 13:28
با سلام نرم افزاری میخوام که بتونم کامپیوتر رو قفل کنه ولی برنامه ها در حال اجرا بسته یا ادامه فعالیتشون کنسل نشه
با windows key+L امتحان کردم ولی ادامه فعالیت نرم افزارها کنسل میشه
با تشکر
دوست من ببین این به کارت میاد :
Desktop Lock 7.3.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی :11:

jafarian
28-10-2011, 14:04
ازبرنامه های XUS PC Lock Ultimate Edition یا که Mouselocker هم میتونید استفاده کنید:20:

لینک دانلود XUS PC Lock Ultimate Edition

لینک دانلود Mouselock

khmusic
28-10-2011, 19:27
ممنون دوستان
XUS PC Lock Ultimate Edition این خیلی خوب بود فقط مشکل کرکش هست اگه موجود هست کرک ورژن 3.1 این نرم افزار رو بزارید با تشکر

Erfan.B
28-10-2011, 21:04
ممنون دوستان
XUS PC Lock Ultimate Edition این خیلی خوب بود فقط مشکل کرکش هست اگه موجود هست کرک ورژن 3.1 این نرم افزار رو بزارید با تشکر
دوست من تو قسمت کرک و سریال بگرد اگه پیدا نکردی یه درخواست تو همون بخش بده دوستان راهنماییت می کنن.

موفق باشی:11:

saeed774
28-10-2011, 21:59
ورژن پایین تر برنامه ولی کرک شدش موجوده ، اینو دانلود کن که حجمش هم 2 مگ هست .

Password:

Erfan.B
28-10-2011, 23:30
ورژن پایین تر برنامه ولی کرک شدش موجوده ، اینو دانلود کن که حجمش هم 2 مگ هست .

Password:

سعید جان دستت درد نکنه ولی من یه سؤالی واسم پیش اومد : تو این قسمت می شه کلاً نرم افزار رو فول لینکش رو واسه دانلود قرار داد؟ مشکلی با قوانین فاروم نداره؟ چون بخش کرکینگ باید خاک بخوره اون وقت:31: اگه مشکلی نداره من لینک دانلودها رو فول همراه با کرک و کیجن و سریال بذارم؟
مرسی:11:

saeed774
29-10-2011, 15:27
سعید جان دستت درد نکنه ولی من یه سؤالی واسم پیش اومد : تو این قسمت می شه کلاً نرم افزار رو فول لینکش رو واسه دانلود قرار داد؟ مشکلی با قوانین فاروم نداره؟ چون بخش کرکینگ باید خاک بخوره اون وقت:31: اگه مشکلی نداره من لینک دانلودها رو فول همراه با کرک و کیجن و سریال بذارم؟
مرسی:11:

آره دیگه چرا نمیشه گذاشت ؟ تاپیک عنوانش درخواست نرم افزار هست و بالطبع باید لینک کاملی از نرم افزار قرار داده بشه . اون تاپیک درخواست کرک هم که ذاتا داره خاک میخوره و انچنان فعال نیست :31:
پیدا کردن نرم افزار بدون کرک آنچنان کار سختی نیست و حداقلش میشه از سایت خود برنامش دانلود کرد . مهم کرک شده نرم افزار هست که پیدا کردنش تا حدودی دشواره .