PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرین نسخه K-Lite Codec Pack رو نصب کردم ولی بازم Thumbnail برخی فایل های ویدئو نمایش داده نمشه !

Meel
27-10-2011, 22:10
سلام

قبلاً Thumbnail همه ویدئو ها رو داشتم نمی دونم چی شد

چند وقتیه Thumbnail مخصوصاً فایل های 3gp رو ندارم

K-Lite Mega Codec Pack 7.8.0 نصب هست

تمام تیک های Thumbnail قسمت Codec Tweak Tool برنامه K-Lite Mega Codec Pack خورده

تنظیمات folder Option برای never Thumbnail برداشته است

The KMPlayer روی ویندوز 7 نصب هست

دلیلش رو می دونید ؟

با سپاس

Masоud
27-10-2011, 23:54
سلام

عبارت Iconcache رو توی درایو ویندوزت سرچ کن و مسیری که درش قرار داره رو بهم بگو تا بقیه ی کارها رو خدمتت بگم که چیکار کنی.

موفق باشید :40:

Meel
28-10-2011, 11:45
سلام

با سپاس توضیحات اون سایت رو که عملی کردم درست نشد

یه فایل به نام IconCache.db

در مسیر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهست

یه فولدر به نام Iconcache در مسیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Masоud
28-10-2011, 14:08
سلام

با سپاس توضیحات اون سایت رو که عملی کردم درست نشد

یه فایل به نام IconCache.db

در مسیر
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهست

یه فولدر به نام Iconcache در مسیر

سلام

به cmd برو و ابتدا دستور زیر رو وارد کن :

سپس Enter بزن و دستور زیر رو وارد کن :

دوباره Enter بزن و خارج شو و سیستم رو Restart کن.

موفق باشید :40:

Meel
28-10-2011, 18:17
دست همگی درد نکنه

ولی درست نشد

Erfan.B
29-10-2011, 01:05
دست همگی درد نکنه

ولی درست نشد

دوست من شما VIEW فلدری که فایلت توشه رو روی چه حالتی می ذاری؟ احیاناً اسم فلدر که فارسی نیست یا کاراکتر خاصی که نداره؟ با قسمت های مختلف ویندوز امتحان کن ببین مشکلت حل می شه (مثلاً ببر تو ریشه ی اصلی یه درایو دیگه)
شما یکی از اون فایل ها رو SELECT کن ببین تو PREVIEWPANE (همون پایین پنجره که مشخصات فایل رو می نویسه) THUMBNAIL ش رو کوچیک نشون می ده؟
بعد فقط با 3GP این مشکل رو داری؟
این کار رو هم انجام بده ببین نتیجه می گیری : کلیک راست کن رو فایلت OPEN WITH رو بزن از اون جا مثلاً مدیا پلیر کلاسیک رو انتخاب کن ببین فرقی ایجاد می شه (فقط برنامه ای رو انتخاب کن که غیر از اونی که دیفالت هست باشه.)
آخر سر اگه همه ی اینا نشد K-LITE رو با برنامه ی REVO UNINSTALLER کامل حذف کن و ری استارت کن بعد دوباره نصب کن و چک های THUMBNAIL رو علامت بزن (فقط 3GP رو علامت بزن).
امیدوارم مشکلت حل بشه.
موفق باشی:11:

mafaman2003
01-11-2011, 03:20
از قسمت Codec Tweak Tool در All programs باید All options رو اجرا کنید بعد روی THUMBNAIL setting کلیک کنید و تنظیمات رو انجام بدید

Meel
06-11-2011, 18:52
دوست من شما VIEW فلدری که فایلت توشه رو روی چه حالتی می ذاری؟ احیاناً اسم فلدر که فارسی نیست یا کاراکتر خاصی که نداره؟ با قسمت های مختلف ویندوز امتحان کن ببین مشکلت حل می شه (مثلاً ببر تو ریشه ی اصلی یه درایو دیگه)
شما یکی از اون فایل ها رو SELECT کن ببین تو PREVIEWPANE (همون پایین پنجره که مشخصات فایل رو می نویسه) THUMBNAIL ش رو کوچیک نشون می ده؟
بعد فقط با 3GP این مشکل رو داری؟
این کار رو هم انجام بده ببین نتیجه می گیری : کلیک راست کن رو فایلت OPEN WITH رو بزن از اون جا مثلاً مدیا پلیر کلاسیک رو انتخاب کن ببین فرقی ایجاد می شه (فقط برنامه ای رو انتخاب کن که غیر از اونی که دیفالت هست باشه.)
آخر سر اگه همه ی اینا نشد K-LITE رو با برنامه ی REVO UNINSTALLER کامل حذف کن و ری استارت کن بعد دوباره نصب کن و چک های THUMBNAIL رو علامت بزن (فقط 3GP رو علامت بزن).
امیدوارم مشکلت حل بشه.
view در حالت large icone و فایل ها در هر فولدر و درایوی برخی هاش نشون داده نمیشن , حتی PREVIEWPANE

به برنامه دیفالت هم ربطی نداشت

حتی ویندوزم رو الان عوض کردم و درایو c رو فرمت بازم فرقی نکرد !!

ببینید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mafaman2003
06-11-2011, 19:06
قسمت Codec Tweak Tool از K-Lite Codec Pack باید All options رو اجرا کنید بعد روی THUMBNAIL setting کلیک کنید و تنظیمات رو انجام بدید
تست کنید جواب بدید

Meel
06-11-2011, 19:09
قسمت Codec Tweak Tool از K-Lite Codec Pack باید All options رو اجرا کنید بعد روی THUMBNAIL setting کلیک کنید و تنظیمات رو انجام بدید
تست کنید جواب بدید

سلام

ممنون از تلاش برای حل مشکل من

در پست اول عرض کردم که
تمام تیک های Thumbnail قسمت Codec Tweak Tool برنامه K-Lite Mega Codec Pack خورده

همین رو می فرمائید که درسته

بازم تشکر

mafaman2003
06-11-2011, 19:30
جالبه من الان چک کردم مشکل احتمالا از فایل ها باشه

همونطور که میبینید هر دو فایل 3gp هستند یکی رو thumbnail نشون میده و اون یکی رو نه

Erfan.B
08-11-2011, 01:58

همونطور که میبینید هر دو فایل 3gp هستند یکی رو thumbnail نشون میده و اون یکی رو نه
دوست من مطمئنی فایل سمت راستی (شماره 2) 3GP هستش؟!

Meel
08-11-2011, 15:37

نه آخه قبلاً همه رو نشون میداد

همین امروزم یک فایل رو تا آخر Play کرد بعد بقیه فایل ها رو Move کردم یه جای دیگه یه دفعه در کمال تعجب دیدم

thumbnail اون فایل ظاهر شد

دلیلش رو می دونید واسه چیه ؟!

saeed774
08-11-2011, 15:48
نه آخه قبلاً همه رو نشون میداد

همین امروزم یک فایل رو تا آخر Play کرد بعد بقیه فایل ها رو Move کردم یه جای دیگه یه دفعه در کمال تعجب دیدم

thumbnail اون فایل ظاهر شد

دلیلش رو می دونید واسه چیه ؟!

دلیلش اینه که کش مربوط به حالت thumbnail در داخل پوشه ای که فایلاتون هست قابل رایت دوباره نیست ، به همین خاطر تو همون پوشه قبلی تغییرات اعمال نمیشدن . شما قابلیت نشون دادن فایلای مخفی و مخصوصا سیستمی رو فعال کن . بعد به پوشه مورد نظر برو و یه فایل مخفی با عنوان Thumbs رو خواهی دید . اون فایل رو پاک کن تا دوباره نوشته بشه ولی این بار با تغییرات اعمال شده توسط شما .

Meel
08-11-2011, 18:47
دلیلش اینه که کش مربوط به حالت thumbnail در داخل پوشه ای که فایلاتون هست قابل رایت دوباره نیست ، به همین خاطر تو همون پوشه قبلی تغییرات اعمال نمیشدن . شما قابلیت نشون دادن فایلای مخفی و مخصوصا سیستمی رو فعال کن . بعد به پوشه مورد نظر برو و یه فایل مخفی با عنوان Thumbs رو خواهی دید . اون فایل رو پاک کن تا دوباره نوشته بشه ولی این بار با تغییرات اعمال شده توسط شما .
آقا سعید من توصیه شما رو انجام دادم

ولی اصلاً فایل Thumbs.db دوباره ساخته نمیشه !!

یک نکته دیگه هم اینکه حتی وقتی تمام تیک های THUMBNAIL setting برنامه K-Lite Codec Pack رو برمیدارم

هیچ فرقی نمیکنه و هر فایلی که قبلاً بند انگشتی نشون میداده رو میده

انگار نصب برنامه K-Lite Codec Pack هیچ تاثیری نداشته !!

Erfan.B
08-11-2011, 18:54
آقا سعید من توصیه شما رو انجام دادم

ولی اصلاً فایل Thumbs.db دوباره ساخته نمیشه !!

یک نکته دیگه هم اینکه حتی وقتی تمام تیک های THUMBNAIL setting برنامه K-Lite Codec Pack رو برمیدارم

هیچ فرقی نمیکنه و هر فایلی که قبلاً بند انگشتی نشون میداده رو میده

انگار نصب برنامه K-Lite Codec Pack هیچ تاثیری نداشته !!
دوست من شما فایل ها و فلدرهات احیاناً READ ONLY نیست که؟
رجیستری ویندوز هم با برنامه ی REGISTRY MECHANIC اسکن کن ممکنه مشکل از رجیستری هم باشه.
موفق باشي:11:

Meel
08-11-2011, 22:19
READ ONLY نیست

الان کدک رو عوض کردم به Windows 7 Codecs 3.2.4

جالبه THUMBNAIL فایل های flv نمایش داده شد ولی 3gp ها هنوز مشکل دارن

THUMBNAIL setting در این کدک کجاست ؟

mafaman2003
09-11-2011, 03:23

توی ویندوز ویستا و سون فایلهای Thumbs دیگه توی همون پوشه ایی که فایل تصویری هست ذخیره نمیشه
مسیر ذخیره Thumbs توی ویندوز7 C:\Users\your-user\AppData\Local\Microsoft\Windows\Explorer هست

Erfan.B
09-11-2011, 22:05
توی ویندوز ویستا و سون فایلهای Thumbs دیگه توی همون پوشه ایی که فایل تصویری هست ذخیره نمیشه
مسیر ذخیره Thumbs توی ویندوز7 C:\Users\your-user\AppData\Local\Microsoft\Windows\Explorer هست
بله.
این دوستمون به نکته ی خیلی خوبی اشاره کرد.
بعد از اکس پی THUMBNAIL ها علاوه بر همون فلدر تو محلی که دوستمون اشاره کردن یعنی این جا : C:\Users\your-user\AppData\Local\Microsoft\Windows\Explorer ذخیره می شه.
تشکر از این دوست عزیز بابت یادآوری این نکته.
@ MEEL : شما توسط DISK CLEANUP تیک THUMBNAIL رو بزن و پاکشون کن.ببین مشکلت حل می شه یا نه.

Erfan.B
09-11-2011, 22:19
برای پاک کردن کش ها می تونین از برنامه رایگان ولی قدرت مند CCLEANER هم استفاده کنین :

موفق باشيد:11: