PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Samsung Galaxy S vs Sony Ericsson Xperia Arc

Erfan.
27-10-2011, 21:42
سلام.

دوستان دیگه فردا به طور قطعی دارم میرم برای خرید... ممنون میشم در چند مورد راهنمایی کنید! :20:

اول از همه تیتر تاپیک :دی

خوب خودم با Arc کار نکردم تا حالا... ولی با GS کار کردم و باهاش خیلی حال کردم... و صفحه AMOLED هم باعث میشه نظرم روی GS باشه تا Arc!

دوستان آیا GS مشکل خاصی داره...؟ (مثل اون ترک خوردگی که برای Arc پیش میاد...)
Arc چه طور؟

در کل از دوستانی که تجربه دارن تقاضا میکنم جواب بدن...

یه مورد دیگه هم در رابطه با مموری هست که یا 8 میگیرم یا 16، فقط چیزی که هست، مارکش و مدلش و تفاوت مدل ها با همه که ممنون میشم یه توضیحی هر چند کوتاه بدید.:10:

ممنون!

پیروز باشید.

Sheil
27-10-2011, 22:24
هر دو خوبن.
من پیشنهادم arcs هست .
از Arcs هنوز ترک خوردگی گذارش نشده .
آرک اس خیلی خوشگل تر از گلکسی هست .:46:

P I R A N H A
27-10-2011, 22:46
اگه با گلکسی اس مشکلی نداری بخرش زیاد با ارک تفاوت نداره

Pedram_mrn
27-10-2011, 22:50
به نظر من آرک بگیر من خودم گلکسی دارم ولی اگه یکی حاضر باشه با آرک عوض کنه عوض میکنم تازه سرم میدم
گلکسی اس رام و این بساطاش خیلی منو اذیت کرده گوشیه دوست داشتنی ای واسه من نبوده
درضمن آمولد رنگارو طبیعی نشون نمیده پررنگو درخشنده تر میکنه رنگارو بخاطراینه واسه یه عده جذابه
تازه آپدیت به بستنی حصیری واسه آرک حتمیه ولی گلکسی معلوم نیست گرچه رام کاستومش براش میاد ولی رام رسمی یه چیز دیگست....
دوربین و فلش هم که یه سرو گردن بالاتر از گلکسیه
شک کردن نداره از نظره من..... آرک کابل HDMI هم داره تازه و قابلیت USB on the go و وصل کردن موس و کیبورد هم به کنار صفحشم 0.1 اینچ بزرگتره تو خریدش شک نکن هیچیو از دست نمیدی
اگه خریدی پشیمون شدی بیا با من عوض سرم میدم:31:

Erfan.
27-10-2011, 22:51
دوستان ممنون میشم یه کم بیشتر توضیح بدید... در مورد اون سوال آخر هم لطفا جواب بدید، ممنون!:20:

adrenalin
27-10-2011, 23:36
در مورد سوال اخرتونم باید بگم که یه رم فابریک 8 گیگ تو پک ارک و ارک اس موجوده نیاز نیست بخرید اگه حجم بالاتر نیاز دارید اینا برندهای خوبی هستن پاتریوت.ای دیتا.ساندیسک ولی حتما یادتون باشه اگه سرعت هم واستون مهمه رم کلاس 10 رو انتخاب کنید

Erfan.
28-10-2011, 10:56
در مورد سوال اخرتونم باید بگم که یه رم فابریک 8 گیگ تو پک ارک و ارک اس موجوده نیاز نیست بخرید اگه حجم بالاتر نیاز دارید اینا برندهای خوبی هستن پاتریوت.ای دیتا.ساندیسک ولی حتما یادتون باشه اگه سرعت هم واستون مهمه رم کلاس 10 رو انتخاب کنید

8GB که خوبه ولی کم میاد... یه 8 یا 16 اضافه میخرم...

در مورد کلاس ها یه توضیحی میدید؟ قیمت هاشون چه طوره؟ و چه قدر توی سرعت فرق دارن؟

از نظر بودجه زیاد مشکلی نیست ولی نمیخوام پول دور بریزم...

ممنون!

پیروز باشید.

h!tman
28-10-2011, 11:08
سلام.

دوستان دیگه فردا به طور قطعی دارم میرم برای خرید... ممنون میشم در چند مورد راهنمایی کنید! :20:

اول از همه تیتر تاپیک :دی

خوب خودم با Arc کار نکردم تا حالا... ولی با GS کار کردم و باهاش خیلی حال کردم... و صفحه AMOLED هم باعث میشه نظرم روی GS باشه تا Arc!

دوستان آیا GS مشکل خاصی داره...؟ (مثل اون ترک خوردگی که برای Arc پیش میاد...)
Arc چه طور؟

در کل از دوستانی که تجربه دارن تقاضا میکنم جواب بدن...

یه مورد دیگه هم در رابطه با مموری هست که یا 8 میگیرم یا 16، فقط چیزی که هست، مارکش و مدلش و تفاوت مدل ها با همه که ممنون میشم یه توضیحی هر چند کوتاه بدید.:10:

ممنون!

پیروز باشید.

به آقا عرفان عزیز:دی
از این دوتا نظرم روی گلکسی اس هست!
رام کاستوم تا دلت بخواد براش هست و کلوپشم سر بزنی راهنماییت میکنن
من واقعا سر X10 یا بقیه گوشی های سونی با ساپورتش مشکل پیدا کردم الانم که سونی داره اریکسونو میخره اوضاع قاراش میشه:دی
Gs به نظرم تنها مشکلش نداشتن فلاشه ! یکم تو شب اذیت میکنه ولی تو صبح کیفیت توپی داره
و این که عرفان جان از نظرم سی پی یوشو (تو موبایلستا ن یا XDa روشش هست) تا 1.2 اورکلاک کن :دی نیاز میشه بعدا ! دیدی باطری خوریش مثلا با 1.5 روز مشکل داری آندر کلاک کن

در مورد رم هم کلاس بالا بگیری از نظرم بهتره! خودت راحت تری
Patriot Class 10 هست که 8اش قیمت 27 تومن! 16اش 41 تومن! 32اش 100تومنه :دی
برند خوبیه و مشکلی هم نداره تست شدس!
اگرپیدا نکردی Kingmax هم خوبه!
مهم ترین فرقشونم با کلاس پایین تر سرعت انتقال دادس!
کلاس 4 هم جوابتو میده البته!
ولی من توی اونا تخصصی ندارم شرمنده!

Erfan.
28-10-2011, 11:30
به آقا عرفان عزیز:دی
از این دوتا نظرم روی گلکسی اس هست!
رام کاستوم تا دلت بخواد براش هست و کلوپشم سر بزنی راهنماییت میکنن
من واقعا سر X10 یا بقیه گوشی های سونی با ساپورتش مشکل پیدا کردم الانم که سونی داره اریکسونو میخره اوضاع قاراش میشه:دی
Gs به نظرم تنها مشکلش نداشتن فلاشه ! یکم تو شب اذیت میکنه ولی تو صبح کیفیت توپی داره
و این که عرفان جان از نظرم سی پی یوشو (تو موبایلستا ن یا XDa روشش هست) تا 1.2 اورکلاک کن :دی نیاز میشه بعدا ! دیدی باطری خوریش مثلا با 1.5 روز مشکل داری آندر کلاک کن

در مورد رم هم کلاس بالا بگیری از نظرم بهتره! خودت راحت تری
Patriot Class 10 هست که 8اش قیمت 27 تومن! 16اش 41 تومن! 32اش 100تومنه :دی
برند خوبیه و مشکلی هم نداره تست شدس!
اگرپیدا نکردی Kingmax هم خوبه!
مهم ترین فرقشونم با کلاس پایین تر سرعت انتقال دادس!
کلاس 4 هم جوابتو میده البته!
ولی من توی اونا تخصصی ندارم شرمنده!

ممنون! :20:

خودم هم نظرم روی GS هست... ولی از نظر کیفیت بدنه و ساپورت OS برای آینده و ... یه کم X12 به نظرم برتره...

الآن در مورد مموری بیشتر مشکل دارم، کلاس 4 چه قد با 10 فرق دارن از نظر قیمت و کارایی ؟ اصلا تفاوت احساس میشه؟

پیروز باشید.

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

بعد اگه چیزی هست که موقع خرید باید تست کنم و ... بگید الآن دارم میرم برای خرید...! :10:

h!tman
28-10-2011, 11:58
ممنون! :20:

خودم هم نظرم روی GS هست... ولی از نظر کیفیت بدنه و ساپورت OS برای آینده و ... یه کم X12 به نظرم برتره...

الآن در مورد مموری بیشتر مشکل دارم، کلاس 4 چه قد با 10 فرق دارن از نظر قیمت و کارایی ؟ اصلا تفاوت احساس میشه؟

پیروز باشید.

---------- Post added at 01:30 PM ---------- Previous post was at 01:28 PM ----------

بعد اگه چیزی هست که موقع خرید باید تست کنم و ... بگید الآن دارم میرم برای خرید...! :10:
ببخشید پای پی سی نبودم:دی
از نظر ساخت باید خودتون ببینید ولی Sami اعلام کرده به آندروید 4 هم آپ میشه گلکسی ها!
مموری هم شما کلاس 4 مثلا سرعت 5مگ بخواید کپی کنید کلاس 10 حدود 15 مگ کپی میکنه
یک چیزی مثل HDD و SSd هست !
ولی خوب کلاس 4 با 10 از نظرم زیاد فرق قیمتی ندارن
مثلا Kingmax 32 Class 4
فکر کنم 100بود اونم
نکته خریدم به صفحه نمایش دقت کنید که پیکسل سوخته نداشته باشه!
فکر کنم برای تست گوشی این کد بود
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مبارکه!:دی
فکر کنم برای Gs1 هم جواب بده!

MOHAMMAD2010
28-10-2011, 12:05
به نظرم اگه به زیبایی و دوربین بهتر اهمیت میدی آرک بگیر - اگه به کیفیت صفحه بهتر - ساپورت بهتر و سخت افزار قوی تر اهمیت میدی گالکسی s بگیر

.:PAR3A:.
28-10-2011, 14:21
سلام...
عرفان ببین زیاد روی SAmoled حساب باز نکن ها ، از لحاظ کیفیت رنگ ها که خیلی ضعیفه ، ساب پیکسل هم که :| ولی باز هم نمایش رنگ سیاه + برایتنسش فوق العادست...
ساپورت هم بهش فکر نکن ، سونی روی 2011 هاش به شدت داره ساپورت میکنه... اصلا با ایکس10 قابل مقایسه نیست...
زیبایی هم بهش فکر کن ، همون جریانی که تو یاهو بهت گفتم :دی
دوربین هم که آرک بهترین کمرافون سال شد...
ضمنا پرستیژ آرک خیلی بالاتر از گلکسی اس ــه ، الان گلکسی اس دست همه هست :دی
سخت افزاری هم زیاد تفاوتی ندارن ، فقط GPU گلکسی اس قوی تره...
آرک OTG هم داره ، یعنی میتونی بهش فلش هم وصل کنی (فرض کن مثلا یه فیلم گرفتی میخوای بشینی ببینی ، نیاز نیست رم رو خالی نگه داری ، بعد بریزی توش ، میتونی بریزی توی فلش [یا هارد آداپتور دار] ، بعد بزنی به گوشی و بشینی ببینی :دی) و ... :دی
صفحه نمایش آرک هم به اندازه کافی خوب هست ، هر چند سیاهش و برایتنس و زاویه دیدش اصلا به GS نمیرسه...
کلا نظر من رو آرکه ، تصمیم با خودت :دی

Erfan.
28-10-2011, 16:17
از همه‌ی دوستان تشکر فراوان دارم، مخصوصا .:PAR3A:. و h!tman و Arthas_02 عزیز! :40:
یک فروند Galaxy S 8GB + یک مموری 16GB کلاس 4 Toshiba خریداری شد...:5:

قیمت هم گوشی 460 و مموری 28 تومان، البته بازار اینا نرفتم یه آشنایی بود ازش گرفتیم گرچه همیشه از آشنا خریدن ضرر کردم...!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از گوشی هم خـــیلی راضی هستم... صفحه نمایشش خیره کنندست، از نظر نرم افزار و ... هم که خالی هست فعلا...

عرفان ببین زیاد روی SAmoled حساب باز نکن ها ، از لحاظ کیفیت رنگ ها که خیلی ضعیفه

من تا الان این طوریم: :18: به خاطر کیفیت رنگ و کنتراست وحشتناک این، حالا تو میگی ضعیفه؟

ساب پیکسل هم که :|

قبول دارم اینو... :-S

ساپورت هم بهش فکر نکن ، سونی روی 2011 هاش به شدت داره ساپورت میکنه... اصلا با ایکس10 قابل مقایسه نیست...
زیبایی هم بهش فکر کن ، همون جریانی که تو یاهو بهت گفتم
دوربین هم که آرک بهترین کمرافون سال شد...
ضمنا پرستیژ آرک خیلی بالاتر از گلکسی اس ــه ، الان گلکسی اس دست همه هست
سخت افزاری هم زیاد تفاوتی ندارن ، فقط GPU گلکسی اس قوی تره...
آرک OTG هم داره ، یعنی میتونی بهش فلش هم وصل کنی (فرض کن مثلا یه فیلم گرفتی میخوای بشینی ببینی ، نیاز نیست رم رو خالی نگه داری ، بعد بریزی توش ، میتونی بریزی توی فلش [یا هارد آداپتور دار] ، بعد بزنی به گوشی و بشینی ببینی ) و ...
صفحه نمایش آرک هم به اندازه کافی خوب هست ، هر چند سیاهش و برایتنس و زاویه دیدش اصلا به GS نمیرسه...
کلا نظر من رو آرکه ، تصمیم با خودت

اتفاقا با Arc کار کردم، اون هم فوق العاده بود( بر خلاف Optimus Black...) و خیلی هم ازش خوشم اومد و کم و کسری نداشت...

موافقم باهات...

ولی به خاطر AMOLED و اینا GS رو ترجیح دادم.

پیروز باشید.

MOHAMMAD2010
28-10-2011, 17:10
عرفان ببین زیاد روی SAmoled حساب باز نکن ها ، از لحاظ کیفیت رنگ ها که خیلی ضعیفه
خداییش کیفیت رنگاش عالیه !!!

ضمنا پرستیژ آرک خیلی بالاتر از گلکسی اس ــه ، الان گلکسی اس دست همه هست
دست همه !؟ یعنی ملت ما اینقدر پولدار شدن که الان همشون گوشی 500 تومنی دستشونه !؟
والا من هنوز گوشیمو که گالکسی باشه هر وقت از جیبم در میارم تا باهاش کار کنم همه میگن بابا عجب گوشیه - یا چمیدونم کلاس نزار !
بعد شما اینجوری میگی ! عجیبه والا ( البته شاید دورو بر شما همشون مایه دارن ! )
---------------------------------------------------
البته بگم نظر خودم بین این دو تا روی آرک هست چون خوشگل تره و همین الانم حاضرم گالکسی خودمو با آرک عوض کنم ! اینو گفتم فکر نکنی دارم از روی تعصب حرف میزنم
--------------------------------------------------------------------------------
گوشی شما هم مبارک باشه .
:11:

28-10-2011, 17:31
خداییش کیفیت رنگاش عالیه !!!
بله عالیه ، ولی خوب توی SAmoled اصلی (بدون پلاس :دی) یه کم رنگا آبرنگی هستن ، همون منظورم بود... به هر حال از بهترین صفحه های بازاره...

دست همه !؟ یعنی ملت ما اینقدر پولدار شدن که الان همشون گوشی 500 تومنی دستشونه !؟
والا من هنوز گوشیمو که گالکسی باشه هر وقت از جیبم در میارم تا باهاش کار کنم همه میگن بابا عجب گوشیه - یا چمیدونم کلاس نزار !
بعد شما اینجوری میگی ! عجیبه والا ( البته شاید دورو بر شما همشون مایه دارن ! )
به نسبت میگم البته :دی الان وایدفایر هم جلوی کسی از جیب در بیاری کف میکنن :دی
البته گلکسی اس دارا همه فروختن گلکسی اس 2 گرفتن ، در عوض الان همه دارن آرک میگیرن ، واسه همین این پرستیژ بیشتر آرک زیاد موندگار نیست :دی

h!tman
28-10-2011, 18:16
مبارکه عرفان جان
سی پی یوش برات به خوبی و خوشی پردازش کنه :دی
مشکلی هم با صفحه نمایشش نیست
واقعا خیلی خوفه قبول دارم:دی

Erfan.
28-10-2011, 18:57
MOHAMMAD2010 عزیز ممنونم بابت تبریک...

.:PAR3A:. صفحه AMOLED + نسبت به AMOLED چی داره عزیزم؟ تعداد ساب پیکسل ها زیاد شده فقط... این تاثیرش روی رنگ ها چیه نمیدونم!!!
باشه گوشی رو میندازم دور بدرد نمیخوره چون پرستیژ نداره...!
نمیدونم چیه جا افتاده بین مردم که هر چیزی کلاس داشته باشه حتما بهتره...

h!tman ممنون عزیز... فعلا که دارم باهاش حال میکنم (بیشتر صفحش...) تنها دلیلی که اینو گرفتم صفحش بود وگرنه Arc بهتره.

پیروز باشید.

28-10-2011, 19:13
چی چیو آرک بهتره :دی
این از نظر حافظه داخلی (مهمه هااا دست کمش نگیر :دی) + کیفیت بدنه + سخت افزار بهتره :دی