PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی می خوام در مورد محتوای آموزش این سایت در مورد جوملا

jorj
27-10-2011, 17:57
سلام .
یه بنده خدایی این جا رو معرفی کرده . می خواستم مباحث گفته شده این سایت ببیند و بررسی کنید که ارزش داره ثبت نام کنم . با هزینه 300 هزار تومن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ممنون

mohrd
27-10-2011, 19:20
خیر!
تمام موارد گفته شده در اون صفحه رو می تونید با خوندن چند تا pdf (انگلیسی/فارسی) بدست بیارید. همچنین با کار کردن با خود سیستم اطلاعات زیادی از نحوه ی استفاده از جوملا (مثل ارسال مطلب، تغییر قالب، ساخت منو و ...) دستتون میاد.

اگر حوصله کتاب ندارید، می تونید از این کلاس ها استفاده کنید.
البته به نظرم قیمت این کلاس ها (با توجه به محتوا) خیلی بالاست. با این قیمت یک دوره کلاس برنامه نویسی سطح بالا میشه شرکت کرد ...!

چه زمونه ای شده!

موفق باشید ./.

golbarg73
27-10-2011, 20:14
نه بابا مگه چیه که آدم 300 هزار بده بالاش.
نه خودت یه چندتا pdf با یه چند تا فیلم که ماشاللا تو وب فراونه ببینی از 100 تا کلاس و این چیزا بیشتر یاد میگیری.

jorj
27-10-2011, 20:57
سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید که برای دریافت این آموزش ها از کجا اقدام و شروع کنم .

ممنون می شم این آموزش ها رو برام از پایه قرار بدهید .

mohrd
27-10-2011, 21:28
شما آموزش کار با جوملا رو نیاز دارید؟
از html، css، javascript و php چقدر می دونید؟ (اصلا می خواهید قالب و ماژول طراحی کنید یا نه؟)

jorj
28-10-2011, 00:07
من html تو دانشگاه یاد گرفتم که اون هم بخش بیشترش یادم رفته .
هدفم این که سایتی برای خودم راه اندازی کنم و سایت کارفرمام هم فعلا آپدیتش کنم و در آینده تغیرش بدم .

با جوملا هم به این صورت اشنا شدم که از یه بنده خدایی برای آپدیت سایت کمک خواستم . گفت که برای راه اندازی و ساخت سایت نیازی به کد نویسی و دنگ و فنگ نیست و با جوملا می تونی راحت این کار انجام بدی .

قالب و ماژول هم فکر نمی کنم نیاز به طراحی داشته باشم
راهنمایی بفرمایید.

jorj
30-10-2011, 13:32
لطفا در مورد سوالی که کردید ، راهنمایی بفرمایید.

ehsan_sabet62
26-11-2011, 11:43
لطفا در مورد سوالی که کردید ، راهنمایی بفرمایید.

سلام !
شما اگه بخوای جوملا رو یاد بگیری ، هیچ کاری نداره ، فقط و فقط بحث علاقه است !
به شما پیشنهاد میکنم که یه سر بیای تو انجمن پارس جوم یا جومینا !
البته تو همین پی سی ورلد خودمون هم بچه ها خیلی خوب توضیح دادن و کمک میکنن ، ولی چون اونجا فقط بحث تخصصی جوملاست ، واسه همین من دعوتت می کنم که بیای اونجا ، همه اساتید اهل فن اونجا هستن و هر کمکی که از دستشون بر بیاد واست انجام میدن.
این هم لینک دعوتنامه ها :
پارس جوم :

جومینا :