PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ذخيره تصاوير در Opera 9.0

3tareh
23-06-2006, 09:42
سلام
ممكنه راهنمايي كنيد چطور مي شه در حالت Offline در اپرا (همچون اينترنت اكسپلورر)، عكسهاي مورد نظرمون رو ذخيره كنيم؟ (چون من وقتي مي خوام عكسي رو ذخيره كنم، اخطار مي ده كه شما Offline هستي و لذا بايد به اينترنت وصل بشم تا عكسمو ذخيره كنم)
علاوه بر اين، در حالت آفلاين نمي تونم سايتهايي كه در هيستوري هستند رو دوباره ببينم... لطفا كمك كنيد.
با تشكر

*سینا*
23-06-2006, 10:04
با سلام
مرورگر اپرا خودش تمامی عکس هایی که شما ببینید در هارد ذخیر می کنه البته تو تنظیمات باید مقدارشو شما معین کنید ام از اینجا می تونید به تمامی فایل هایی که دیدید دسترسی داشته باشید مثل عکل فلش و ....
C:\Documents and Settings\Sina\Application Data\Opera\Opera\profile\cache4
دقت کنید به جای sina یوزر خودتون رو بذارید
و همچنین فولدر Application Data به صورت مخفی هستش که شما باید اونواز اون حالت در بیارین برای مشاهده

3tareh
23-06-2006, 12:10
آقا سينا ممنون...
ولي فكر نكنم پاسخ سوال دومم رو داده باشيد... در ضمن مي شه بيشتر راهنمايي كنيد كه اين تنظيمات كجا هستند...؟!
(لطفا بطور جامع جواب بدهيد.)

س سوم- مي شه بگيد چرا در سايتهايي كه فايل Flash دارند، درست نشان داده نمي شوند؟ (مثلا Intel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يا ياهو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ي خودمون!) توضيح اينكه همين سايتها رو با اينترنت اكسپلورر امتحان كنيد.
با تشكر

*سینا*
23-06-2006, 18:49
آقا سينا ممنون...
ولي فكر نكنم پاسخ سوال دومم رو داده باشيد... در ضمن مي شه بيشتر راهنمايي كنيد كه اين تنظيمات كجا هستند...؟!
(لطفا بطور جامع جواب بدهيد.)

س سوم- مي شه بگيد چرا در سايتهايي كه فايل Flash دارند، درست نشان داده نمي شوند؟ (مثلا Intel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) يا ياهو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ي خودمون!) توضيح اينكه همين سايتها رو با اينترنت اكسپلورر امتحان كنيد.
با تشكر
با سلام
شرمنده حواسم نبود
در حالت آفلاین امکان دیدن صفحات تو هیستری نیستش مگر اینکه اونا رو ذخیره کنید با استفاده از دکمه Save asالبته یه روش دیگه هم هست استفاده از نرم افزارهایی که کل سایت رو دانلود میکنند و به صورت آفلاین میشه دیدشون
در مورد تنظیمات شما به ترتیب وارد مراحل زیر میشد
tools>preferences>Advanced>history>
بعد اونجا 4 تا گزینه هست که اولیش مربوط به ادرس ها تایپ شده
دومی مربوط به ادرس های ویزیت شده
3سومی که هیچی رو اتوماتیک باشه
چهارمی سایز دیسکتون که انتخاب می کنید تا فایل ها در کش ذخیر شن
در مورد سوال سومتون
اگه نمایش داده نمیشن باید حتما فلاش پلایر رو نصب کنید
الان لینکو میذارم برای دانلود

*سینا*
23-06-2006, 19:02
با سلام
اینم فلاش پلیر با حجم 930 کیلو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3tareh
24-06-2006, 13:37
ممنون از جوابتون آقا سينا...
ولي مثل اينكه بازم دقت نكرديدا... من كه گفتم "... همين سايتها رو با اينترنت اكسپلورر امتحان كنيد..."، منظور اين بود كه با اينترنت اكسپلورر به راحتي و بدون هيچ مشكلي مي تونم همون سايتي رو كه Flash داره ببينم. در ضمن من برنامه مذكور رو دارم كه مي تونم اينگونه فايلها رو ببينم...
با تشكر

*سینا*
24-06-2006, 14:07
ممنون از جوابتون آقا سينا...
ولي مثل اينكه بازم دقت نكرديدا... من كه گفتم "... همين سايتها رو با اينترنت اكسپلورر امتحان كنيد..."، منظور اين بود كه با اينترنت اكسپلورر به راحتي و بدون هيچ مشكلي مي تونم همون سايتي رو كه Flash داره ببينم. در ضمن من برنامه مذكور رو دارم كه مي تونم اينگونه فايلها رو ببينم...
با تشكر
با سلام
والا من امتحان کردم مشکلی نداشت
در ضمن چون اپرا 9.0 ندارم نتونسم کامل راهنماییتون کنم
البته شاید ماله شما نسخه بتا باشه

amin-se
24-06-2006, 18:46
من از اپرا 9 استفاده میکنم و این مشکل هایی هم که شما میگید رو ندارم.
میتونید از ورژن اپرای من استفاده کنید که تواین وبلاگ هست برای دانلود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

3tareh
24-06-2006, 22:42
آقا اميد سلام...
بايد خدمتتون عرض كنم كه من اين برنامه رو كه (به قول خود سازنده آن و در پاسخ به سوال كسي كه پرسيده بود آيا اين ورژن نهايي است) ورژن نهايي مي باشد، از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود كردم.

(يك سوال: همين متني رو كه الان داريد مي خونيد، سعي كردم كه از طريق اپرا بنويسم. ولي براي اينكار مجبور بودم تا صفحه كليدم را فارسي كنم (به خلاف اينترنت اكسپلورر كه بطور پيش فرض انگليسي هستش و فارسي مي نويسه و براي فارسي نوشتن مي تونيم كليد تغيير زبان را بزنيم...)، و هر چه روي كليد تغيير زبان كليك مي كردم فايده اي نداشت (يعني زبان تغيير نمي كرد...))

اينم يك لينك و هديه ناقابل براي شما كه لطف مي كنيد...:
Skin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هاي جذاب اپرا:

*سینا*
24-06-2006, 23:36
آقا اميد سلام...
بايد خدمتتون عرض كنم كه من اين برنامه رو كه (به قول خود سازنده آن و در پاسخ به سوال كسي كه پرسيده بود آيا اين ورژن نهايي است) ورژن نهايي مي باشد، از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود كردم.

(يك سوال: همين متني رو كه الان داريد مي خونيد، سعي كردم كه از طريق اپرا بنويسم. ولي براي اينكار مجبور بودم تا صفحه كليدم را فارسي كنم (به خلاف اينترنت اكسپلورر كه بطور پيش فرض انگليسي هستش و فارسي مي نويسه و براي فارسي نوشتن مي تونيم كليد تغيير زبان را بزنيم...)، و هر چه روي كليد تغيير زبان كليك مي كردم فايده اي نداشت (يعني زبان تغيير نمي كرد...))

اينم يك لينك و هديه ناقابل براي شما كه لطف مي كنيد...:
Skin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هاي جذاب اپرا:
با سلام
این یکی از تفاوت های اپرا نسبت به IE هستش
نمیشه کاریش کرد مشکل هم نیستش

3tareh
25-06-2006, 17:52
به هر حال تشكر مي كنم كه منو همراهي كرديد... مثل اينكه مشكل Flash در اپراي من هم حل شد...
در كل اگه بخوام مقايسه كنم بايد بگم كه:
شايد سرعت و زيبايي و يه سري امكانات اپرا نسبت به اينترنت اكسپلورر بيشتر باشه ولي اينترنت اكسپلورر واقعا بي دردسر و سازگار با تمام صفحات وب هستش...
بازم اگه مطلب جالبي داشتيد اينجا بذاريد.
با تشكر

Moh3en_DDD
26-06-2006, 19:41
به هر حال تشكر مي كنم كه منو همراهي كرديد... مثل اينكه مشكل Flash در اپراي من هم حل شد...
در كل اگه بخوام مقايسه كنم بايد بگم كه:
شايد سرعت و زيبايي و يه سري امكانات اپرا نسبت به اينترنت اكسپلورر بيشتر باشه ولي اينترنت اكسپلورر واقعا بي دردسر و سازگار با تمام صفحات وب هستش...
بازم اگه مطلب جالبي داشتيد اينجا بذاريد.
با تشكر

ولي انصافا اپرا خيلي بهتره ... البته اين مشكلها را مي شه با پلاگين حلشون كردا !