PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل فرمت کردن درايو C

J A C K S O N
27-10-2011, 16:38
سلام مجدد خدمت دوستان ما به جز دردسر برای شما هیچ چیز دیگه‌ای نداریم.من هر کاری می‌کنم نمیتونم دریو س رو فرمت کنم..بد از نتونستن تصمیم گرفتم خودم پاکشون کنم ولی‌ نصفی از برنامه‌ها پاک شد ولی‌ نصف دیگه پاک نشد..کسی‌ میدون چرا ؟ با تشکرفراوان:11:

khelane
27-10-2011, 16:41
منظورت چیه پاک شد مگه چیکار کردی؟؟؟!!

J A C K S O N
27-10-2011, 17:13
دوست عزیز منظور اینه که تونستم نصف بیشتر برنامه‌های درایو ویندوز Xp پاک کنم فقط چند تا از فایل هاش پاک نمی‌شه نمیدونم زده ( ۴ تا فایل پاک نشده) (ولی‌ نصف درایو پر کرده) (چند تا از فایل هاش فقط پاک نشدن ولی‌ ۶ گیگ از درایو رو پر نشون میده)

چند تا عکس هم میزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی‌ هم روی فرمت میزنم این Eror میده:

Masоud
27-10-2011, 18:33
دوست عزیز منظور اینه که تونستم نصف بیشتر برنامه‌های درایو ویندوز Xp پاک کنم فقط چند تا از فایل هاش پاک نمی‌شه نمیدونم زده ( ۴ تا فایل پاک نشده) (ولی‌ نصف درایو پر کرده) (چند تا از فایل هاش فقط پاک نشدن ولی‌ ۶ گیگ از درایو رو پر نشون میده)

چند تا عکس هم میزارم

وقتی‌ هم روی فرمت میزنم این Eror میده:
سلام

برنامه هایی که رو ویندوز 7 دارید رو توی این پوشه نصب کردید ؟

موفق باشید :40:

J A C K S O N
27-10-2011, 18:48
سلام

برنامه هایی که رو ویندوز 7 دارید رو توی این پوشه نصب کردید ؟

نه دوست عزیز

Masоud
27-10-2011, 19:36
نه دوست عزیز
سلام

کاش همون اول که سؤال اولی رو پرسیدید میگفتید ویندوز XP رو توی چه درایوری نصب کردید.

بعضی فایل ها پاک نمیشه چون فایل های بوت و ... ویندوز 7 روی درایو C ذخیره شده.

khelane
27-10-2011, 19:59
الامن ویندوز 7 تو چه درایوی نصبه و اکس پی هم رو سی هست درسته فقط ویندوز 7 میمونه کهرو کدوم درایو هست اگه درایو دیگه هست
میتونی از safe mode بری و حذفش کنی

J A C K S O N
27-10-2011, 20:04
الامن ویندوز 7 تو چه درایوی نصبه و اکس پی هم رو سی هست درسته فقط ویندوز 7 میمونه کهرو کدوم درایو هست اگه درایو دیگه هست
میتونی از safe mode بری و حذفش کنی
ویندوز Xp روی C و ویندوز 7 روی D:11: دوست عزیز اگه می‌شه بیشتر توضیح بده ممنون خیلی‌ لنگم

ali.b.y
07-11-2011, 15:16
یک سوال: شما می تونید هم زمان روی یک صندلی بشینید بعد هم صندلی را بلند کنی؟؟؟ نه.
درایو c محل ذخیره ی فایل های حیاتی بوت هست و نباید هرگز این درایو را فرمت کنید مگر این که بخواهید از نو سیستم عامل نصب کنید.
شما می تونید با نرم افزار MiniTool Partition Wizard این درایو رو فرمت کنید ولی مطنئن باشید دیگه سون بالا نمی یاد.

khelane
07-11-2011, 19:55
بابا میتونی بری تو ویندوز سون بعد اونجا بری سی رو فرمت کنی نشد از طریق سیف مد میتونی بعد هم تو msconfig میری تو گزینه بوت مینی اونجا چک ال بوت رو میزنی همین
من بارها شده هردو ویندوز تو درایو سی بوده رفتم ویندوز قبلی رو با همین دکمه دلیت حذف کردم هیچ مشکلی نداشته

شرمنده دیر جواب میدم چونه سرم شلوغه الان تونسم ان بشم

Erfan.B
08-11-2011, 03:03
بابا میتونی بری تو ویندوز سون بعد اونجا بری سی رو فرمت کنی نشد از طریق سیف مد میتونی بعد هم تو msconfig میری تو گزینه بوت مینی اونجا چک ال بوت رو میزنی همین
من بارها شده هردو ویندوز تو درایو سی بوده رفتم ویندوز قبلی رو با همین دکمه دلیت حذف کردم هیچ مشکلی نداشته

شرمنده دیر جواب میدم چونه سرم شلوغه الان تونسم ان بشم

ویندوز Xp روی C و ویندوز 7 روی D:11: دوست عزیز اگه می‌شه بیشتر توضیح بده ممنون خیلی‌ لنگم

دوستان هرگز همچین حرکتی نکنید مگه این که بعدش با دی وی دی ویندوز 7 ریکاوری کنید (چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟) بهتره فلدرهای درایو C (در صورتی که هیچ برنامه ای از 7 تو C نصب نشده) رو توسط برنامه ی UNLOCKER (یا برنامه های شبیه به اون) پاک کنید. در ضمن فقط اون هایی که هیدن نیستن رو پاک کنید چون ممکنه سیستم ولیوم رو هم پاک کنید که گرفتار می شید. در کل به نظر من بهتره 7 تو C باشه که سرعت بوت و اجرای برنامه ها هم به دلیل این که قسمت بیرونی هارد هست سریع تر بشه. (اولین پارتیشن همیشه سریع ترین هست.)
موفق باشي:11:

mafaman2003
08-11-2011, 05:26
درایو سی فرمت نمیشه چه از xp و چه از 7
سیستم رو با ویندوز 7 بوت کنید بعد به درایوی که xp نصبه برید
فلدر آپشن تب view روی حالت دیفالت باشه یعنی فایلهای سیستمی پیدا نباشن.
هرچی فایل و فولدر هست پاک کنید

khelane
08-11-2011, 15:08
راست میگن تو سی نصب کنیم ولی حالا این بنده خدا تو دی نصب کرده باید راهنمای های خیر :10:شه