PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در پسورد گذاری روی ویندوز

omid-p30
26-10-2011, 21:44
سلام.

سیستمی با اینکه در بخش مربوط به user acounts پسورد بهش اختصاص شده ولی هنگام شروع پسوردی رو در خواست نمیکنه.

مشکلش چی هست ؟

ممنون.

A M ! N
27-10-2011, 00:15
سلام.

سیستمی با اینکه در بخش مربوط به user acounts پسورد بهش اختصاص شده ولی هنگام شروع پسوردی رو در خواست نمیکنه.

مشکلش چی هست ؟

ممنون.
سلام
به بخش run برین و تایپ :
Control Userpasswords2
این بخش رو فعال کنین:
Users must enter a user name and password to use this computer
موفق و :11:موئید باشین

omid-p30
27-10-2011, 12:35
مرسی.

فقط حالا پسوردی که گذاشته بودم رو یادم رفته. یعنی در همون بخش عوض کردن پیسورد که میرم و میخوام عوضش کن، عوض نمیشه.

با این کاری هم که گفتید در صورت روشن کردن سیستم، صفحه پسورد دادن میاد که من یادم رفته.

الان چطور میتونم پسوردم رو عوض کنم ؟

Masоud
27-10-2011, 13:35
سلام

با استفاده از نرم افزار زیر پسورد رو حذف کنید. سپس پسورد جدید ایجاد کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

omid-p30
27-10-2011, 17:33
سلام

با استفاده از نرم افزار زیر پسورد رو حذف کنید. سپس پسورد جدید ایجاد کنید :

آقا طبق اون روش نتونستم پیش برم. ایمیجش رو هر کار کردم نمیتونم بوت کنم رو سی دی

راه دیگه ای نیست ؟
؟

Masоud
27-10-2011, 18:29
آقا طبق اون روش نتونستم پیش برم. ایمیجش رو هر کار کردم نمیتونم بوت کنم رو سی دی

راه دیگه ای نیست ؟
؟
سلام

توسط نرو یا Ashampoo رایتش کنین. کار دیگه ای نمیخواد انجام بدید. بنده خودم تستش کردم.

مگه اینکه پسوردش یادتون بیاد.

اینم آموزشش توسط نرو :

آموزش در آشامپو :

omid-p30
27-10-2011, 18:48
سلام

توسط نرو یا Ashampoo رایتش کنین. کار دیگه ای نمیخواد انجام بدید. بنده خودم تستش کردم.

مگه اینکه پسوردش یادتون بیاد.

اینم آموزشش توسط نرو :

آموزش در آشامپو :

نه رایت که میشه، بوت ولی نمیشه. یعنی به جای ویندوز نمیتونم از رو سی دی اون برنامه رو بالا بیارم.

با ultra iso و آشامپو لایت هم امتحان کردم.

Masоud
27-10-2011, 19:34
نه رایت که میشه، بوت ولی نمیشه. یعنی به جای ویندوز نمیتونم از رو سی دی اون برنامه رو بالا بیارم.

با ultra iso و آشامپو لایت هم امتحان کردم.
سلام

خودم تستش کردم کردم کار میکنه.

سی دی رام رو روی First Boot Device قرار بده.

psingal
29-07-2012, 15:05
سلام من رمز گذاشتم روی ویندوزم
حالا که می خوام رمزمو عوض کنم ارور میده windows cannot change the password کسی میدونه مشکل چیه؟
ممنون.

pro_translator
29-07-2012, 16:01
اگه می‌تونی وارد ویندوز بشی برو توی run بنویس cmd بعد که وارد محیط داس شدی بنویس: net user administrator * (ستاره رو بعد از administrator بنویس...)... بعد ازت می‌خواد رمز جدید رو وارد کنی... اگه بخوای رمز بزنی نشون نمی‌ده ولی در اصل داره وارد می‌کنه... بعد می‌گه رمزتو تکرار کن که بعد از تایپ مجدد، رمز یوزرت عوض می‌شه... اگه هیچی هم نزنی که رمزش پاک می‌شه... دقت کن که اگه یوزری که می‌خوای رمزشو پاک کنی administrator نیست باید اسم یوزر مد نظرتو به جای administrator بنویسی...

psingal
29-07-2012, 19:29
اگه می‌تونی وارد ویندوز بشی برو توی run بنویس cmd بعد که وارد محیط داس شدی بنویس: net user administrator * (ستاره رو بعد از administrator بنویس...)... بعد ازت می‌خواد رمز جدید رو وارد کنی... اگه بخوای رمز بزنی نشون نمی‌ده ولی در اصل داره وارد می‌کنه... بعد می‌گه رمزتو تکرار کن که بعد از تایپ مجدد، رمز یوزرت عوض می‌شه... اگه هیچی هم نزنی که رمزش پاک می‌شه... دقت کن که اگه یوزری که می‌خوای رمزشو پاک کنی administrator نیست باید اسم یوزر مد نظرتو به جای administrator بنویسی...
همه کارا رو کردم ولی بازم نشد!!!

pro_translator
29-07-2012, 21:21

ویندوزت XPه؟ اگه آره واسه‌ی این که رمز قبلیتو پیدا کنی این کار رو بکن:

۱. این نرم‌افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو دانلود کن...

۲. بعد از Extract کردنش فایل password.bat رو اجرا کن...

۳. وقتی فایل بالا رو اجرا کردی، یه فایل متنی به نام hashes.txt ایجاد می‌شه...

۴. فایل متنی hashes.txt رو باز کن...

۵. جلوی اسم یوزرت یه همیچین HASHی نوشته شده (مثلا مال من Masoudه...)...:

Masoud:1003:C2265B23734E0DACAAD3B435B51404EE:69943 C5E63B4D2C104DBBCC15138B72B

۶. بخشی که قرمز کرده‌ام (بعد از دو نقطه‌ی دوم) رو کپی کن و برو به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...

۷. بخش XP Special Demo (پایین صفحه) جلوی hash بخش قرمزی رو که کپی کرده‌ای Paste کن و بعد Submit hash رو بزن...

۸. جلوی Password رمزت رو ببین... (رمز من 1 بود...)...

pro_translator
29-07-2012, 21:33

ببخشید من کلا مشکل شما رو چپه فهمیدم!!!

شما برو روی My Computer راست کلیک کن بعد Manage رو بزن... بعد Local Users and Groups رو بسط بده و Users رو باز کن...

بعد روی Administrator یا یوزر خودت راست‌کلیک کن و Properties رو بزن... ببین تیک User Cannot Change Password خورده یا نه... اگه تیک خورده باید برش داری...

jafarian
29-07-2012, 21:44

روشهای پایین برین :20:

روش اول

ازطریق safe mode بالا بیاین بعدشم طبق لینک اول که بصورت شکل توضیخ داده اکانت خودتون انتخاب کنید بعدشم اقدام به عوض کردن پسورد از طریق safe mode کنید

روش دوم

دراین روش باید دو تا user داشته باشین به اینصورت باید عمل کنید که ابتدا وارد اون یوزر خودتون که قصدعوض کردن پسوردش ندارین بشین بعدش منوی run اجرا کنید داخلش دستور cmd رو وارد کنید اینتر کنید بعدشم تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل پایین شماره 1 دستور control userpasswords2 رو وارد کنید بعدش یک کادر بازمیشه که داخل این کادرطبق شماره 2 ابتدا اون یوزر دیگه خودتون که قصد عوض کردن پسوردش دارین انتخاب کنید بعدش طبق شماره 3 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شماره 4 هم تو کادری که باز میشه تو قسمت اول و دومش پسورد جدید خودتون وارد تایید کنیدمشکلی بود بگین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

psingal
29-07-2012, 22:38
روشهای پایین برین :20:

روش اول

ازطریق safe mode بالا بیاین بعدشم طبق لینک اول که بصورت شکل توضیخ داده اکانت خودتون انتخاب کنید بعدشم اقدام به عوض کردن پسورد از طریق safe mode کنید

روش دوم

دراین روش باید دو تا user داشته باشین به اینصورت باید عمل کنید که ابتدا وارد اون یوزر خودتون که قصدعوض کردن پسوردش ندارین بشین بعدش منوی run اجرا کنید داخلش دستور cmd رو وارد کنید اینتر کنید بعدشم تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل پایین شماره 1 دستور control userpasswords2 رو وارد کنید بعدش یک کادر بازمیشه که داخل این کادرطبق شماره 2 ابتدا اون یوزر دیگه خودتون که قصد عوض کردن پسوردش دارین انتخاب کنید بعدش طبق شماره 3 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید طبق شماره 4 هم تو کادری که باز میشه تو قسمت اول و دومش پسورد جدید خودتون وارد تایید کنیدمشکلی بود بگین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اول اینکه ویندوزم 7
بعد از روش دوم رفتم قسمت reset password فعال نمیشه

jafarian
30-07-2012, 07:27
اول اینکه ویندوزم 7
بعد از روش دوم رفتم قسمت reset password فعال نمیشه

سئوال خودتون تو قسمت انجمن مخصوص به خودش که همون 7 میشه مطرح میکردین نه اینجا خدمت شما هم که گفتم شما برای این روش باید دارای دو تا حساب کاربری باشین بعدشم وارد اون حساب کاربری دیگه بشین که قرارنیست پسوردش عوض کنید بعدش سرچ استارت منوی ویندوز 7 باز کنید داخلش دستور cmd رو وارد روی گزینه مورد نظر کلیک راست دستور run as administrator انتخاب کنید بعدش تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل ابتدا دستور control userpasswords2 رو وارد کنید بعدشم طبق شکل به ترتیب شماره توضیح دادم پیش برین بازم تذکر میدم که باید این کار تو اون یکی اکانت خودتون انجام بدین نه اینی که میخواین پسوردش عوض کنید این روش منم خودم تست کردم برام جواب داده.