PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار قفل گذاری روی پوشه

saeed774
26-10-2011, 20:37
سلام
نرم افزاری میخوام که هم در محیط ویندوز و هم تو محیط سیف مود بتونه عمل پروتکشن رو انجام بده . قابلیت اینو داشته باشه که خودشو از نکات حساس سیستم مثله استارت منو و دسکتاپ و اینستال و .... مخفی کنه و در هر صورتی قابل دید نباشه و بشه فقط با Hot Key اونو فراخوانی کرد .
نرم افزار Folder Protect و ّFolder Lock و Folder Guard و Hide folders رو امتحان کردم که همشون تمام نکاتی که اشاره کردم رو دارن ولی با نسخه 64 بیتی 7 یا سازگار نیستن یا مشکل کلید داشتن.

حالا در خواستم از دوستان اینه که نرم افزاری که خودشون استفاده کردن و نتیجه رضایت بخش بوده باشه رو معرفی کنن .
با سپاس فراوان :11:

Erfan.B
26-10-2011, 21:43
سلام
نرم افزاری میخوام که هم در محیط ویندوز و هم تو محیط سیف مود بتونه عمل پروتکشن رو انجام بده . قابلیت اینو داشته باشه که خودشو از نکات حساس سیستم مثله استارت منو و دسکتاپ و اینستال و .... مخفی کنه و در هر صورتی قابل دید نباشه و بشه فقط با Hot Key اونو فراخوانی کرد .
نرم افزار Folder Protect و ّFolder Lock و Folder Guard و Hide folders رو امتحان کردم که همشون تمام نکاتی که اشاره کردم رو دارن ولی با نسخه 64 بیتی 7 یا سازگار نیستن یا مشکل کلید داشتن.

حالا در خواستم از دوستان اینه که نرم افزاری که خودشون استفاده کردن و نتیجه رضایت بخش بوده باشه رو معرفی کنن .
با سپاس فراوان :11:

سلام سعید جان:20: ازاین ورا :31: خوبی؟
باز از اون موردهایی رو می خوای که واقعاً سخته منم یه چند وقت پیش یه همچین چیزی می خواستم منتهی یکم با شما فرق می کرد من می خواستم درایو رو انکریپت کنم که اصلاً ریکاوری نشه منتهی من خودم می دونستم بهتر از بیت لاکر 7 چیزی نیست! (واقعاً تکه از لحاظ امنیتی) ولی می خواستم رو ویندوز اکس پی هم یه درایو اکسترنال رو بتونم اجرا کنم که نشد!:31: به نظر من از فکر فلدر پراتکشن دربیا برو تو خط بیت لاکر حرف نداره:46:
اما یه چند تا نرم افزار گشتم گیر آوردم امیدوارم کارت رو راه بندازه سعید جان.
خدمت شما :

Universal Shield 4.6 (به نظرم فیت کار شماست)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Folder Password Expert 2.1.0.4

Guardian Storage 1.0

سعید جان خبرش رو بده که اگه اینا به کارت نیومد باز هم بگردم یه چیز به درد بخور واست ردیف کنم.
موفق باشی دوست من:11:

saeed774
26-10-2011, 21:52
مرسی داداشی :10:

همه رو امتحان میکنم بعد نتیجه رو میگم که بقیه دوستان هم بتونن استفاده کنن . بسیار ممنون بابت لطفی که کردی :11:

saeed774
26-10-2011, 22:15
مشخصات برنامه اولی که دقیقا اون چیزی بود من میخواستم ولی افسوس صد افسوس که با 64 بیتی سازگار نبود و به هنگام اجراش پیغام ارور داد. ولی برای کسانی که xp یا ورژن 32 بیتی 7 دارن پیشنهاد میکنم که استفاده کنن که فوق العاده تنظیمات متعدد و کاربردی داره .

Erfan.B
26-10-2011, 23:04
مثل این که همه با 64 بیت بدن به غیر از من و شما:31: می گردم ببینم در مورد 64 بیتی ورژنی پیدا می کنم یا نه سعید جان.

Erfan.B
26-10-2011, 23:31
مشخصات برنامه اولی که دقیقا اون چیزی بود من میخواستم ولی افسوس صد افسوس که با 64 بیتی سازگار نبود و به هنگام اجراش پیغام ارور داد. ولی برای کسانی که xp یا ورژن 32 بیتی 7 دارن پیشنهاد میکنم که استفاده کنن که فوق العاده تنظیمات متعدد و کاربردی داره .

سعید جان افسوس نخور داداشی ورژن 64 بیتش رو الان خودم تست کردم اجرا شد :20: (البته می ره تو programs files (x86) ولی اجرا می شه:46:
این لینکش خدمت شما :

فقط موقع نصب ازت پسورد می خواد یادت باشه چی وارد می کنی که موقع ران شدن برنامه یادت نره. به نظرم چیز شاخی میاد :31: بعداً باید روش کار کنم ببینم می تونه با بیت لاکر کل بندازه یا نه:31:
خبرشو باز بده سعید جان:11:

saeed774
27-10-2011, 12:24
مرسی عرفان جان ، دستت درد نکنه . اون فایل قبلی هم کار میکرد که خودم لینک کرک شدشو پیدا کرده بودم . فقط مشکل این بود که فایل کرک با 64 بیتی سازگار نبود . خود فایلا اکثرا سازگار هستن با 64 بیت ، فقط کرک ها اکثر اوقات سازگار نیستن .

فعلا از ورژن پایین تر Folder Lock یعنی 6 استفاده کردم که کلی با فایروال کسپر دسترسی به نت ش رو قطع کردم تا سریالش باطل نشه . فعلا که از دیروز تو نتم و هنوز نتونسته باطلش کنه :21: فعلا با این کار میکنم اگه باز مشکلی داشتم بهت میگم . مرسی . فدا مداااااااا:10:
البته اینم بگم ورژن 7 این نرم افزار فولدر لاک خیلی عالی بود ولی نمیدونم چرا قسمت پسورد گذاری و مخفی کردن پوشه ها برای من کار نمیکرد یعنی پوشه ها رو میزدم که هاید بشه ولی عملا هایدی در کار نبود .

moas
28-10-2011, 00:02
دوستان من نمیخوام مثل شما حرفه ای کار کنم! یه نرم افزار میخوام که بتونه روی پوشه ها رمز بزاره و با کلیک روی پوشه با گرفتن رمز واردش بشه
فقط لطفا اگه کرک لازم داره لینکشو بزارید

Erfan.B
28-10-2011, 00:34
دوستان من نمیخوام مثل شما حرفه ای کار کنم! یه نرم افزار میخوام که بتونه روی پوشه ها رمز بزاره و با کلیک روی پوشه با گرفتن رمز واردش بشه
دوست من به شما فلدر لاک رو پیشنهاد می کنم :

نحوه ی کرک :

موفق باشی دوست من:11:

jafarian
28-10-2011, 00:54

ازبرنامه FolderMage Pro هم میتونید استفاده کنید که سریالم به همراه خودش داره یا که از برنامه WinMend Folder Hidden استفاده کنید که فری هستش:20:

لینک دانلود FolderMage Pro

لینک دانلود WinMend Folder Hidden

saeed774
28-10-2011, 00:54
روش کرک Folder Lock 7 :

من خودم این ورژن رو هم امتحان کردم ولی متاسفانه برای من قسمت قفل گذاری و پسورد عمل نکرد . شما امتحان کن نتیجه رو هم همین جا اعلام کن . مرسی .
راستی تو لینک بالا که عرفان جان برای نحوه کرک ارائه داده ، تمام روش های اونا رو برنامه تشخیص و سریال رو باطل میکنه . فقط روش زیر 100 درصد جواب میده . البته من به غیر از این روش با فایروال کسپر هم دسترسی برنامه رو کلا سلب کردم محض احتیاط .

به مسیر زیر برو و فایل hosts رو با Notpad بازش کن .
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

منظور از C همون درایو ویندوز هست . بعد عینا آی پی و لینک های زیرو در زیر آخرین سطر و اولین ستون زیر # وارد کن . ( مثله اینکه میخوای دو سطر جدید اضافه کنی ) منتهی از ستون 1 یعنی زیر # باید شروع کنی .

بعد تغییرات نوت پد رو سیو کن و سیستم رو یکبار ریست کن حتما ، در ضمن در هنگام نصب برنامه حتما ارتباطت با نت قطع باشه .

در کادر بالا بین آی پی و لینک داده شده یک فاصله هست ولی در اینجا محسوس نیست . شما حتما باید یه فاصله بدی بینشون

سریال مورد نیاز هم برای برنامه :

moas
07-11-2011, 21:14
ازبرنامه FolderMage Pro هم میتونید استفاده کنید که سریالم به همراه خودش داره یا که از برنامه WinMend Folder Hidden استفاده کنید که فری هستش:20:

لینک دانلود FolderMage Pro

لینک دانلود WinMend Folder Hidden

اولین برنامه که اصلا روی ویندوز 7 هیچ کاری انجام نمیده دومی هم فقط hiddenمیکنه یه نرم افزار معرفی کنید که وقتی رمز میزاره بشه با کلیک روی فایل و گرفتن رمز فایل رو باز کنه

Erfan.B
07-11-2011, 23:16
اولین برنامه که اصلا روی ویندوز 7 هیچ کاری انجام نمیده دومی هم فقط hiddenمیکنه یه نرم افزار معرفی کنید که وقتی رمز میزاره بشه با کلیک روی فایل و گرفتن رمز فایل رو باز کنه
دوست من بهتره از همون نرم افزار FOLDER LOCK استفاده کنی که سعید جان نحوه ی کرک کردنش رو هم توضیح دادن.
ولی این برنامه رو هم استفاده کنی خالی از لطف نیست گرچه به نظر من هیچ چیزی به پای بیت لاکر نمی رسه :

کرک :

موفق باشي:11:

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

Folder Lock 7.0.2

jafarian
07-11-2011, 23:55
همین برنامه FolderMage خودم دارم چطور میگین کاری انجام نمیده شما وقتی برنامه رو رجیستر کنی دکمه add بزنید طبق شکل چند تا گزینه برای پوشه یا فایل خودتون ظاهر میشه که میتونید انتخاب کنید نخواستینم ازبرنامه GiliSoft File Lock Pro میتونید استفاده کنید ک هاونم چند متد داره .

لینک دانلود GiliSoft File Lock Pro + key

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moas
16-12-2011, 10:00
روش کرک Folder Lock 7 :

من خودم این ورژن رو هم امتحان کردم ولی متاسفانه برای من قسمت قفل گذاری و پسورد عمل نکرد . شما امتحان کن نتیجه رو هم همین جا اعلام کن . مرسی .
راستی تو لینک بالا که عرفان جان برای نحوه کرک ارائه داده ، تمام روش های اونا رو برنامه تشخیص و سریال رو باطل میکنه . فقط روش زیر 100 درصد جواب میده . البته من به غیر از این روش با فایروال کسپر هم دسترسی برنامه رو کلا سلب کردم محض احتیاط .

به مسیر زیر برو و فایل hosts رو با Notpad بازش کن .
C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

منظور از C همون درایو ویندوز هست . بعد عینا آی پی و لینک های زیرو در زیر آخرین سطر و اولین ستون زیر # وارد کن . ( مثله اینکه میخوای دو سطر جدید اضافه کنی ) منتهی از ستون 1 یعنی زیر # باید شروع کنی .

بعد تغییرات نوت پد رو سیو کن و سیستم رو یکبار ریست کن حتما ، در ضمن در هنگام نصب برنامه حتما ارتباطت با نت قطع باشه .

در کادر بالا بین آی پی و لینک داده شده یک فاصله هست ولی در اینجا محسوس نیست . شما حتما باید یه فاصله بدی بینشون

سریال مورد نیاز هم برای برنامه :

سیستم به من اجازه تغییر فایل host رو نمیده درصورتی که ادمین هستم چه کنم؟

emadsam
20-12-2011, 00:52
دوستان کسی نرم افزاری نمیشناسه بشه باهاش از کپی کردن تو ویندوز7 جلوگیری کرد:11: