PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار بوت منیجر برای ویندوز 7

Golbarg01
26-10-2011, 16:14
سلام دوستان
یه نرم افزار بوت منیجر می خوام که روی ویندوز 7 نصب بشه!
و میخوام در محیط داس اجرا بشه یعنی بعد از نصب وقتی کامپیوتر رو ریستارت می کنم سیستم عامل هایی که روی کامپیوترم نصب هست رو لیست کنه و اجازه بده یک کدوم رو انتخاب کنم.

Erfan.B
26-10-2011, 16:31
سلام دوستان
یه نرم افزار بوت منیجر می خوام که روی ویندوز 7 نصب بشه!
و میخوام در محیط داس اجرا بشه یعنی بعد از نصب وقتی کامپیوتر رو ریستارت می کنم سیستم عامل هایی که روی کامپیوترم نصب هست رو لیست کنه و اجازه بده یک کدوم رو انتخاب کنم.
دوست من همه ی بوت منیجرها حتی خود ویندوز 7 هم از تو داس اجرا می شه!
شما چه سیستم عامل هایی داری؟
ببین این برنامه ها کارت رو راه میندازه :

GAG 4.10

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BootIt Bare Metal 1.05

موفق باشی دوست من:11:

Golbarg01
26-10-2011, 16:39

GAG 4.10

BootIt Bare Metal 1.05

ویندوز 7 و ایکس پی

گاهی لینوکس و ویندوز 2000 و ویستا هم نصب می کنم.

Erfan.B
26-10-2011, 17:04
ویندوز 7 و ایکس پی

گاهی لینوکس و ویندوز 2000 و ویستا هم نصب می کنم.
دوست من شما به احتمال زیاد با همون برنامه کارت راه میفته ولی اگه نشد بگو تا یه برنامه ی دیگه معرفی کنم.
موفق باشی:11:

Golbarg01
26-10-2011, 17:33
دوست من شما به احتمال زیاد با همون برنامه کارت راه میفته ولی اگه نشد بگو تا یه برنامه ی دیگه معرفی کنم.
موفق باشی:11:

دوست عزیز این برنامه هایی که دادید رو گرفتم و اکسترکت کردم ولی ظاهرا روی ویندوز نصب نمیشه و باید روی سی دی رایتش کرد و از طریق سی دی هنگام بوت سیستم اجراش کرد!
من نمیخوام رو سی دی باشه.

می خوام مثل برنامه ای مثل osl2000 باشه که روی ویندوز نصب می کردیم و بعد همیشه هنگام بوت شدن سیستم اجرا میشد.
ولی اون برنامه روی ویندوز ایکس پی نصب میشه و روی ویندوز 7 نصب نمیشه!
برنامه مشابهی میخوام که روی ویندوز 7 هم نصب بشه.

Golbarg01
26-10-2011, 19:07

GAG 4.10

BootIt Bare Metal 1.05

من اون برنامه gag رو نصب کردم ولی هر کاری میکنم پاک نمیشه و همش موقع بوت سیستم میاد بالا :41:
چجوری پاکش کنم اعصابمو خورد کرده!!؟:13::13:

jafarian
27-10-2011, 00:33
من برنامه Acronis OS Selector پیشنهاد میدم دارای محیطی گرافیکی جالب و کاکردشم ساده:20:

لینک دانلود Acronis OS Selector

AmirMomtaz
29-10-2011, 19:17
7 که خودش همه رو منیج میکنه ... !!

من تا حالا بجز 7 و ایکسپی چیزی اضافه نداشتم ؛ بنظرم باید وقتی گزینه سیستم عاملهای قبلی تو منوی بوت 7 ( ... Previous OS ) رو انتخاب میکنی ، باید ایکسپی و سایر سیستم عاملهای دیگرو بیاره .. مگه الآن مورد شما (با این سیستم عاملها) اینطور نیست؟

Erfan.B
29-10-2011, 19:55
7 که خودش همه رو منیج میکنه ... !!

من تا حالا بجز 7 و ایکسپی چیزی اضافه نداشتم ؛ بنظرم باید وقتی گزینه سیستم عاملهای قبلی تو منوی بوت 7 ( ... Previous OS ) رو انتخاب میکنی ، باید ایکسپی و سایر سیستم عاملهای دیگرو بیاره .. مگه الآن مورد شما (با این سیستم عاملها) اینطور نیست؟

خوب حالا اگه بخوای یه لینوکس نصب کنی چی کار می کنی؟ باز هم میذاری به عهده ی بوت منیجر 7؟:31: خوب نمی شه دیگه یه برنامه دیگه هم باید باشه. علاوه بر این بوت منیجر ها امکانات دیگه ای رو هم اضافه می کنن. گرچه اگه کسی واقعاً لازم داشته باشه همون بوت منیجر 7 به قول شما کار راه اندازه:46:

AmirMomtaz
09-11-2011, 02:21
خوب حالا اگه بخوای یه لینوکس نصب کنی چی کار می کنی؟ باز هم میذاری به عهده ی بوت منیجر 7؟:31: خوب نمی شه دیگه یه برنامه دیگه هم باید باشه. علاوه بر این بوت منیجر ها امکانات دیگه ای رو هم اضافه می کنن. گرچه اگه کسی واقعاً لازم داشته باشه همون بوت منیجر 7 به قول شما کار راه اندازه:46:

درسته حواسم به لینوکس و کلا غیر ویندوزها نبید ..!!:31: