PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با اين سيستم ميشه 3d max كار كرد ؟

tik-tak
26-10-2011, 11:56
سلام
مشخصات سيستمم اينه .
cpu : core i3 3.1
ram : 2*2 gb
main: giga p61
graphiv: xfx ati 5570 2gb
hdd : 1tb seagate
power : 430 green
با اين سيستم ميشه max براي طراحي داخلي ساختمان استفاده كرد ؟
اگه لطف كنيد حداقل سيستم مورد نياز براي max رو بگيد ممنون ميشم . يه لپ تاپ هم دارم ميخوام ببينم با اون چطور ميشه ؟

Corei7_980X
26-10-2011, 13:36
مشخصات سيستمم اينه .
cpu : core i3 3.1
ram : 2*2 gb
main: giga p61
graphiv: xfx ati 5570 2gb
hdd : 1tb seagate
power : 430 green

د شما اول بايد سطح کاربري تون رو با مکس مشخص کنيد (حرفه ايي ، مبتدي ،...)
اگر کارتون در سطح متوسط و حرفه ايي هست بهتون توصيه مي کنم يه سيستم قويي تر جمع کنيد (البته سيستمتون مشکل خاصي نداره و فقط اگه پردازندش + پاور رو ارتقا بديد مشکل حل مي شه )

يه لپ تاپ هم دارم ميخوام ببينم با اون چطور ميشه ؟

مشخصاتش رو لطف کنيد تا بتونم بهتر راهنمايي تون کنم دوست من.

tik-tak
28-10-2011, 00:39
ممنون از راهنماييتون .
من تازه ميخوام برم كلاس تا مكس ياد بگيرم . پس با اين حسابي كه شما گفتين تا من بخوام كلاس برم و چيزي ياد بگيرم كه فكر كنم حداقل 1 سال طول بكشه با همين سيستمم ميشه كار كرد .
مشخصات لپ تاپ رو خودم دقيقا نميدونم بايد از كسي بگيرم .

*Forgotten*
28-10-2011, 11:15
بله میشه کار کرد ولی نه هر صحنه سنگینی من خودم چند سال هست مکس و انیمیشن کار میکنم

برای اینکه زمان رندر رو کاهش بدید باید روی گرافیک در مرحله اول و بعد cpu در مرحله دوم خرج کنید

یکی از مهمترین قطعات در تری دی مکس ram هست هم ضریب رم و هم باس رم
شما میتونید با همین سیستم کار کنید ولی زمانی که صحنه سنگین میشه و درصورت کمبود رم صد در صد کرش میخوره

اگه نمیخاید زیاد رو این سیستم خرج کنید من فقط بهتون پیشنهاد میدم ram رو افزایش بدید به 8 گیگ تا حداقل در صحنه های سنگین با کرش زیاد مواجه نشید

خود اتودسک برای کار کردن راحت تو مکس 32 گیگ رم رو پیشنهاد داده

Farshid72
28-10-2011, 11:38
32 گیگ رم ؟؟ حتما باید ویندوز سرور بندازه دیگه نه ؟؟؟ تازه من مینی که 32 گیگ بگیره ندیدم اونم با این ماژول های 4 گیگی
دوسته عزیز شما اگه رمت رو یه جفت دو گیگ دیگه بزاری cpu رو هم آورکلاک کنی مسکلی چندانی نداری عزیز

majid322
28-10-2011, 11:47
سیستم خوبیه مشکلی نیست میتونید با همین سیستم مکس رو شروع کنید...

بعد 6 ماه که تقریبا مکس دستتون اومد اقدام به تعویض سیستم کنید...

*Forgotten*
28-10-2011, 12:14
32 گیگ رم ؟؟ حتما باید ویندوز سرور بندازه دیگه نه ؟؟؟ تازه من مینی که 32 گیگ بگیره ندیدم اونم با این ماژول های 4 گیگی
دوسته عزیز شما اگه رمت رو یه جفت دو گیگ دیگه بزاری cpu رو هم آورکلاک کنی مسکلی چندانی نداری عزیز

آقای عزیز شما اگه از وضعیت سخت افزار اطلاع ندارید لطفا اطلاعات غلط پخش نکنید

پس تریپل چنل چیه که میتونه 24 گیگ با ماژول 4 گیگا بایتی ساپورت کنه درسته ماژول های الان 4 گیگا بایتی هستد
ولی دارن اسلت های رم رو افزایش میدن
مادربرد GIGABYTE - G1.Assassin دارای 6 اسلات رم هست که 4*6 میشه 24 با این اوصاف هم این مادربرد باز هم میتونه 32 گیگ رم رو ساپورت کنه شما یکم مطالعه داشته باشید و این مادبرد رو تو سایت گیگا چک کنید

در ضمن ورژن جدید این مادربرد هم تو راه و تا پایان امسال خواهد اومد با 8 اسلت رم برای ساپورت 32 گیگ با ماژول 4 گیگابایتی

نیاز به سرور نداریم کامپیوتر های الان خودشون سرورند :21:

در ضمن من نگفتم که ایشون 32 گیگ رم بزارن باز اطلا عات غلط پخش کردید
گقتم خود اتودسک برای کار کردن راحت تو مکس 32 گیگ رم رو پیشنهاد داده

من گفتم ایشون میتونند 2 تا دو گیگ دیگه از همون مارک بگیرن تا 8 گیگ رم رو داشته باشن و نیاز به تغییر cpu , گرافیک نداشته باشن

در ضمن من خودم مکس و با افتر برن زیاد کار کردم و با دو گیگ رم هم کار کردم ولی صحنه وقتی سنگین میشه
و رم کم بیاد کرش میخوره

*Forgotten*
28-10-2011, 13:46

در مورد اور هم باید بگم که شما دارید خرج رو دست ایشون مزارید اگه ایشون اور کنند باید به فکر یه کولر cpu حدود
40 یا 50 تومنی هم باشند در ضمن هم باید در هنگام اور پاور رو مد نظر داشته باشند که تو لود 100 پاور کم نیاره
در این صورت باید پاور رو هم تعویض کنند

samy_slash
03-11-2011, 08:56
سلام به همه دوستان.
من يه سيستم با مشخصات زير جمع كردم ولي اصلا سرعت خوبي نداره. حتي رندرهاي معمولي رو زمان زيادي ميبره. لطفا منو راهنمايي كنيد. با تشكر.
cpu: cor i7 990x..lga1366 12mb cash
main: asus rampage III extreme
ram: 12 gig (3*4gig)triple chanel
vga: asus 550gtx ti d.cu
power green 1200 w