PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیش فرض کردن آکروبات با ورژن دلخواه

nelahe
26-10-2011, 09:51
وقتی دو ورژن مختلف adobe reader نصب باشه

مثل 5 و 8

چطور می شه

یکیشون را به دلخواه (من ورژن 8 می خوام) پیش فرضش کنیم

و تمام پی دی اف هایی که باز می کنم

به طور پیش فرض با این آکروبات باز بشه

Erfan.B
26-10-2011, 18:01
وقتی دو ورژن مختلف adobe reader نصب باشه

مثل 5 و 8

چطور می شه

یکیشون را به دلخواه (من ورژن 8 می خوام) پیش فرضش کنیم

و تمام پی دی اف هایی که باز می کنم

به طور پیش فرض با این آکروبات باز بشه

دوست عزیز حالا چرا 8 و 5 با هم؟ خوب فقط 8 رو نصب کن و 5 رو حذف کن همه رو با 8 باز کن.
ویندوزت چیه؟ الان عین 2 ورژن نصب هست رو سیستم؟ می تونی از Default Programs تو 7 و یا از طریق راست کلیک رو پی دی اف مورد نظر و زدن گزینه ی open with و انتخاب ادوبی ریدر 8 و زدن تیک always open with this program (اگه دقیق نیست ببخشید چون اکس پی ندارم.) همه ی پی دی اف ها رو با ورژن 8 باز کنی. (البته معمولاً دو ورژن جدا از هم دیگه نصب نمی شن و آپگرید می شه رو قبلی حالا چرا شما این کارو می خوای انجام بدی توضیح بدی خالی از لطف نیست.)
موفق باشی دوست من:11:

nelahe
29-10-2011, 09:56
دوست عزیز حالا چرا 8 و 5 با هم؟ خوب فقط 8 رو نصب کن و 5 رو حذف کن همه رو با 8 باز کن.
ویندوزت چیه؟ الان عین 2 ورژن نصب هست رو سیستم؟ می تونی از Default Programs تو 7 و یا از طریق راست کلیک رو پی دی اف مورد نظر و زدن گزینه ی open with و انتخاب ادوبی ریدر 8 و زدن تیک always open with this program (اگه دقیق نیست ببخشید چون اکس پی ندارم.) همه ی پی دی اف ها رو با ورژن 8 باز کنی. (البته معمولاً دو ورژن جدا از هم دیگه نصب نمی شن و آپگرید می شه رو قبلی حالا چرا شما این کارو می خوای انجام بدی توضیح بدی خالی از لطف نیست.)
موفق باشی دوست من:11:

سلام
ایکس پی پک 3 هست

ورژن 5 برای این احتیاج دارم که با دستگاه پرینترم که مدل canon ir هستش صفحات لاتین را اسکن کنم و تبدیل به وردش کنم و دیگه احتیاجی به تایپ این صفحات نداشته باشم
و حتماً برای این کار باید ورژن 5 باشه

و خب چون 5 پایین است خیلی از ورژن ها باز نمی کند و خب ورژن 8 را برای این می خوام که ورژن جدید باشه و برای باز کردن پی دی اف هام احتیاجش دارم

من کلا هر پی دی افی که باز می کنم خودش رو 5 باز می کنه حالا چه از طریق آدرس هایی باشه که در مرورگرم می زنم (و آدرس یک فایل پی دی اف هست) و چه از رو سی دی یا فلش باز کنم

نمی خوام این طور باشه

Erfan.B
29-10-2011, 13:27
سلام
ایکس پی پک 3 هست

ورژن 5 برای این احتیاج دارم که با دستگاه پرینترم که مدل canon ir هستش صفحات لاتین را اسکن کنم و تبدیل به وردش کنم و دیگه احتیاجی به تایپ این صفحات نداشته باشم
و حتماً برای این کار باید ورژن 5 باشه

و خب چون 5 پایین است خیلی از ورژن ها باز نمی کند و خب ورژن 8 را برای این می خوام که ورژن جدید باشه و برای باز کردن پی دی اف هام احتیاجش دارم

من کلا هر پی دی افی که باز می کنم خودش رو 5 باز می کنه حالا چه از طریق آدرس هایی باشه که در مرورگرم می زنم (و آدرس یک فایل پی دی اف هست) و چه از رو سی دی یا فلش باز کنم

نمی خوام این طور باشه

دوست من برنامه های بهتری در زمینه ی (OCR) تبدیل فایل های اسکن شده به متن وجود داره مثل RIDIRIS ، شما می تونی از اون ها استفاده کنی و خیلی برنامه های بهتری برای تبدیل PDF به ورد وجود داره ، می تونی اینارو تو تاپیک درخواست نرم افزار مطح کنی.
ولی این کار شما زیاد جالب نیست چون OCR خیلی بهتره ولی تو پست قبلی هم اشاره کردم که چه طور می تونی 8 رو دیفالت کنی.
موفق باشی:11: