PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در طراحی مهر و ساخت آن ?!~!؟

DaRiOuShJh
25-10-2011, 12:50
سلام دوستان
خسته نباشید
میخواستم ببینم مهر طراحیش به چه صورت هست؟
خودمون میتونیم طرح بزنیم بدیم بیرون در بیارن؟ اگر میشه باید چه dpi و چه ابعادی باشه؟
محدودیتی هم در طراحیش وجود داره

واینکه از دوستان همینجا اگر کسی تو این کار بود تو پروفایل یه ندا بهم بده:46:

ممنون

LordMMD
25-10-2011, 18:31
بهترین شکل اینه که به صورت vector ای طراحی کنید و بدید بیرون همه جا فایل قبول میکنند.

DaRiOuShJh
25-10-2011, 20:38
خوب برادر وکتور رو با چه کدی قرار میدید؟

Mehrshad-msv
07-12-2011, 22:16
سلام
کاری که انجام می دی باید در 300 dpi و فرمت jpeg(خروجی) طراحی بشه و cmyk باشه.

از رنگ سفید و سیاه استفاده کن ( جایی که می خوای برجسته بشه سفید و جایی که نمی خوای برجسته باشه رو مشکی می کنی و برای مشکی کردن تمام مقادیر رو حتما 100 بزار)

برای سایز کارت:

مثلا می خوای یه مهر 3 در 5 درست کنی اول دور کارت رو خط کشی کن حتما (برای آخر کار!) بعد از اینکه طراحیت تمام شد از طول و عرض کارت از طریق canvas پر کن"رنگ مشکی تمام 100 !"

خروجیت حتما jpeg باشه...
یا علی

Mehdi_1925
24-01-2012, 04:18
سلام دوستان
خسته نباشید
میخواستم ببینم مهر طراحیش به چه صورت هست؟
خودمون میتونیم طرح بزنیم بدیم بیرون در بیارن؟ اگر میشه باید چه dpi و چه ابعادی باشه؟
محدودیتی هم در طراحیش وجود داره

واینکه از دوستان همینجا اگر کسی تو این کار بود تو پروفایل یه ندا بهم بده:46:

ممنون

سلام دوست عزيز من نميدونم شما چه نوع مهري ميخواين و لي بايد بگم كه هر رقم مهري كه دوست داشتي ميتوني طراحي كني و البته يكسري مراحل مختلف داره و لي هرگز نياز نيست طرحتون رو به مغازه هاي مهر سازي بدن چون بيشتر اونها مجوز ميخوان

اما من روشي رو بلدم كه ميشه با استفاده از يك سري كاغذ هاي مخصوص و يكسري دانش فوتوشاپ و آگاهي در زمينه كاغذها و چاپگر ها هر مهري كه خواستين رو بسازين

اگه دوست داري به آدرس زير درخواستت رو اعلام كن تا آموزش رو برات بفرستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mehdigr .tk

mehdigr@mihanmail.ir

quantum2
09-02-2012, 20:40
سلام دوست عزيز من نميدونم شما چه نوع مهري ميخواين و لي بايد بگم كه هر رقم مهري كه دوست داشتي ميتوني طراحي كني و البته يكسري مراحل مختلف داره و لي هرگز نياز نيست طرحتون رو به مغازه هاي مهر سازي بدن چون بيشتر اونها مجوز ميخوان

اما من روشي رو بلدم كه ميشه با استفاده از يك سري كاغذ هاي مخصوص و يكسري دانش فوتوشاپ و آگاهي در زمينه كاغذها و چاپگر ها هر مهري كه خواستين رو بسازين

اگه دوست داري به آدرس زير درخواستت رو اعلام كن تا آموزش رو برات بفرستم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] mehdigr .tk

mehdigr@mihanmail.ir
سلام دوست من اگه میشه بی زحمت این آموزش رو به صورت جامع واسم بفرستید ممنون میشم ازتون
اینم ایمیلم هست
sahar_quantum@yahoo.com

quantum2
15-02-2012, 14:12
سلام دوست من اگه میشه بی زحمت این آموزش رو به صورت جامع واسم بفرستید ممنون میشم ازتون
اینم ایمیلم هست
sahar_quantum2@yahoo.com (sahar_quantum2@yahoo.com)
این ایمیل درست هست اونیکی اشتباه بوده

Exporter
05-06-2012, 11:44
والا من تا حالا هر چی مهر میخواستم بسازم بعد از طراحی ، روی کاغذ پرینتش کردم و بردم دادم به مهرسازی . مشکلی هم نبوده تا الان
cmyk یا rgb بودنش / مقدار dpi و ... اهمیتی نداشته

mkmosaarg
05-06-2012, 13:40
Mehdi_1925 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز سایتتون باز نمیشه!
لطفا توضیحات بیشتر دررابطه با این آموزش رو برای منم ارسال کنید
farhood80@yahoo.com