PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار آزمایشگاه پزشکی

ragbar1
24-10-2011, 18:07
با سلام
میخواستم بدونم کسی نرم افزار ازمایشگاه پزشکی سراغ داره یا نه چون بهش نیاز دارم از تون میخوام اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید اینجا بزارید تا من بتونم ازش استفاده کنم

Erfan.B
24-10-2011, 18:26
با سلام
میخواستم بدونم کسی نرم افزار ازمایشگاه پزشکی سراغ داره یا نه چون بهش نیاز دارم از تون میخوام اگه اطلاعاتی در این زمینه دارید اینجا بزارید تا من بتونم ازش استفاده کنم

دوست من شما تو این سایت برید فکر کنم به کارتون بیاد :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن به نظرم نرم افزار پزشکی می خوای تو فاروم های تخصصی پزشکی مطرح کنی بهتر به نتیجه می رسی:46:
موفق باشی:11:

ragbar1
25-10-2011, 07:47
با سلام ابتدا از پاسخی که دادید تشکر میکنم و بهتون بگم که من اون سایت رو دیدم ولی نرم افزارش را نمیشه(منظورم نمیزارند) دانلود کرد من فقط میخوام قسمت های مختلف این نرم افزار ببینم و براساس این نرم افزار شروع به نوشتن برنامه خود بکنم(مثل سایت needsoft.ir که الان به خاطر پهنای باند مشکل داره من میخوام به طور کامل این نرم افزار رو دانلود کنم با تشکر

Erfan.B
25-10-2011, 13:39
با سلام ابتدا از پاسخی که دادید تشکر میکنم و بهتون بگم که من اون سایت رو دیدم ولی نرم افزارش را نمیشه(منظورم نمیزارند) دانلود کرد من فقط میخوام قسمت های مختلف این نرم افزار ببینم و براساس این نرم افزار شروع به نوشتن برنامه خود بکنم(مثل سایت needsoft.ir که الان به خاطر پهنای باند مشکل داره من میخوام به طور کامل این نرم افزار رو دانلود کنم با تشکر

خواهش می کنم دوست من:11:
گفتم شما اگه نرم افزار تخصصی پزشکی می خوای باید به انجمن های پزشکی مراجعه کنی این جا نمی تونی موردی پیدا کنی.
می تونی از بازار هم تهیه کنی.
موفق باشی:11: