PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا با تبلت میشه برنامه نویسی کرد ؟

Behesht369
24-10-2011, 16:26
سلام !

من زیاد با تبلت آشنا نیستم ! اما یه چیزی می خوام که راحت هرجا که خواستم سریع باهاش برنامه نویسی کنم و طراحی انجام بدم !

آیا میشه با تبلت برنامه نویسی هم کرد ؟

یا اینکه خوبه از مینی لپ تاپ ها استفاده کنم ؟

ممنون میشم کمکم کنین !

Stream
24-10-2011, 16:42
خیر تبلت ها پشتیبانی نمی کنن (چون کامپایلر کاملی هنوز برای ARM عرضه نشده). تکنیکی که اکثر App ها استفاده می کنن اینه که براتون یه ادیتور فراهم می کنن، شما کدتون رو می نویسید، اونها کد رو به سرور های خودشون می فرستن و اونجا کامپایل می کنن و نتیجه رو به شما می فرستن، که البته مسلما اینترنت لازمه. اگه به اینترنت دسترسی دارید تقریبا همه زبان های ممکن از این طریق پشتیبانی میشن (در آیپد). برای اندروید هم گزینه های مشابه باید وجود داشته باشه.

برای برنامه نویسی لپ تاپ و نت بوک گزینه های خیلی خیلی بهتری هستن.

Behesht369
24-10-2011, 16:51
فرق لپ تاپ با نت بوک چیه ؟

بعد نظر تون در باره ی مینی لپتاپ ها چیه ؟

F R E E M A N
24-10-2011, 19:27
فقط یک تبلت ویندوزی میتونه جوابگوی نیازهای حرفه ای مثل برنامه نویسی باشه
اسباب بازیهایی مثل آیپد برای این کارها ساخته نشده که اصلا جای بحث داشته باشه
البته از طرفداران اپل که فقط آن سیب گاز خورده را میبینند نباید انتظار حرف دیگری داشت

یکی از دوستان من Acer Iconia Tab W500 خریده و هر نرم افزاری که میشده روش نصب کرده
visual studio کار میکنه و با کیبورد داک هم خیلی راحت تایپ میکنه ولی برای کار طراحی مناسب نیست چون فقط مولتی تاچه و پن نداره
برای طراحی تبلت 12 اینچی با امکان مولتی اینپوت مناسبه که هم گران در میاد هم نسبتا سنگین و ضخیم هستش

Behesht369
24-10-2011, 21:04
نظرتون راجع به مینی لپ تاپ ها چیه ؟

:20:

یه سوال دیگه هم دارم :

فرق تبلت تنها با گوش هایی که تبلت هستند چیه ؟

ممنون

amd>intel
24-10-2011, 21:14
با تبلت هايي مه ويندوز سون دارند ميتونيد ولي با آناندروييد اطلاعي ندارم

F R E E M A N
24-10-2011, 21:23
نظرتون راجع به مینی لپ تاپ ها چیه ؟

:20:
نت بوک یک بخش در فروم داره که هر سوالی داری آنجا جوابش هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mg_mahyar
29-10-2011, 21:50
میشه با ویندوزیا برنامه نویسی کرد ولی پردازنده ضعیفه و اتم. معمولا کند هستن.
با این حال یک مدل تبلت نت بوک دل هست کهکمی مناسبه ولی نه خیلی

raeesi
02-11-2011, 23:19
دوست عزیزی که ادعا میکنند تبلت ویندوزی همه کاری میکنه، فقط میخوام کمی با خودشون بشینند و فکر کنند، آیا واقعا همه کاری میکنه؟

tooraj.zi
02-11-2011, 23:28
فقط یک تبلت ویندوزی میتونه جوابگوی نیازهای حرفه ای مثل برنامه نویسی باشه
اسباب بازیهایی مثل آیپد برای این کارها ساخته نشده که اصلا جای بحث داشته باشه
البته از طرفداران اپل که فقط آن سیب گاز خورده را میبینند نباید انتظار حرف دیگری داشت

یکی از دوستان من Acer Iconia Tab W500 خریده و هر نرم افزاری که میشده روش نصب کرده
visual studio کار میکنه و با کیبورد داک هم خیلی راحت تایپ میکنه ولی برای کار طراحی مناسب نیست چون فقط مولتی تاچه و پن نداره
برای طراحی تبلت 12 اینچی با امکان مولتی اینپوت مناسبه که هم گران در میاد هم نسبتا سنگین و ضخیم هستش

نمیدونم چرا ما برای تعریف از یه چیز باید چیزهای دیگه رو له‌ کنیم،شما هر وقت تونستین سیستمی‌ مثل mac که برنامه ها مستقل از سیستم عامل باشند رو پیدا کردی بیا در مورد اسباب بازی‌ حرف بزن

InternetUsers
03-11-2011, 22:50
حتی بازار یاب های ماکروسافت یا اپل یا هر شرکت دیگری اینطور در مورد محصولات رقبا اظهار نظر نمی کنند. ضمنا هر سیستمی برای کاری طراحی شده و داشتن یک سری قابلیتها و یا نداشتن اونها دلیل بر ضعف و یا قوت اون محصول نیست. مهم این هست که آیا این محصول برای کاری که طراحی شده خوب جواب میدهد یا نه!

ما هم بهتره اینقدر نسبت به مارکها و شرکتها متعصب نباشیم هر کسب کالا بهتر با کیفیت تر و قیمت پایینتر ارایه بدهند برنده اصلی بازار است.

nasa93
18-07-2012, 19:25
کسی میدونه تبلت برنامه پروتئوس میتونه اجرا کنه یا نه؟؟؟؟؟؟

Stream
19-07-2012, 05:07
کسی میدونه تبلت برنامه پروتئوس میتونه اجرا کنه یا نه؟؟؟؟؟؟

خیر این برنامه برای تبلت ها عرضه نشده.