PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هارد کامپیوترم قفل کرده

si.so44
24-10-2011, 15:50
دوستان گرامی با سلام
از آنجایی که بنده حین شات داون شدن کامپیوترم به اشتباه آنرا از برق کشیدم هارد کامپیوترم (مکستور 120 گیگ) قفل کرده و پس از روشن کردن کامپیوتر صدای بوق (آژیر) متناوبی از آن شنیده می شود. حتی با اسلیو کردن هارد آن به کامپیوتر دیگر هم هیچ قسمتی از اطلاعات این هارد (که شامل 4 پارتیشن یا درایو فرعی هم می باشد) قابل نمایش و دستیابی نمی باشد. نظر به اینکه این اطلاعات برای بنده بسیار مهم هستند خواهشمند است دوستانی که در رابطه با حل این مشکل اطلاعاتی دارند در صورت امکان راهنمایی بفرمایند. با تشکر

masoud71
27-10-2011, 14:34
سلام
ببین شما نرم افزار boot nj رو بذار ببین درایوها رو میشناسه یا نه؟
بعد اگر شناخت ببین میتونی با ویندوز مینی بیای بالا یانه
خبرمون کن
موفق باشی

amd>intel
27-10-2011, 15:15
احتمالا برد هارد صدمه ديده . شما با تبديل usb امتحان كردي ؟ وقتي سيستم روشن ميكني صدايي برخورد هد كه نميشنوي ؟

si.so44
07-11-2011, 20:47
سلام
ببین شما نرم افزار boot nj رو بذار ببین درایوها رو میشناسه یا نه؟
بعد اگر شناخت ببین میتونی با ویندوز مینی بیای بالا یانه
خبرمون کن
موفق باشی

با تشکر از لطف شما، حواهشمند است بفرمایید که آیا این نرم افزار از اینترنت قابل دانلوده؟

si.so44
07-11-2011, 20:56
احتمالا برد هارد صدمه ديده . شما با تبديل usb امتحان كردي ؟ وقتي سيستم روشن ميكني صدايي برخورد هد كه نميشنوي ؟

با تشکر از لطف شما، وقتي سيستما روشن می کنم فقط صدای بوق (آژیر) متناوبی از آن شنیده می شود. خواهشمند است در صورت امکان قدری توضیح بدهید که با تبديلusb امتحان کردن یعنی چه و چگونه انجام می شود.

khelane
18-12-2011, 15:35
ببین یه تبدیل های هست که کاربر بالا عرض کردند خدمت شما
تبدیل ای دی ای و ساتا به یو اس بی هست
هارد رو در بیار و به این تبدیل وصلش کن رو یه سیستم دیگه اگه رو سیستم دیگه بالا اومد خب خداروشکر ولی نیومد واطلاعات برات مهمه من این کار رو کردم صدرصد جواب دادو فقط با این نرم افزار تست کردم که جواب داد و حوصله نداشتم یکی دیگه هم انجام بدم
سی دی یا دی وی دی هایرن بوت رو دانلود یا بخر بعد هارد رو به سیستم وصل کن و سی دی رو تحت داس بوت کن در اونجا به بخش برنامه های داس رفته و در بخش ریکاوری test disk رو اجرا و سرچ کن بعد درایور ها رو اسکن کرده و رو هرکدام اینتر زده و بعدا گزینه write را زده یه کم برنامه پیچیده اس ولی خیلی توپه
یه برنامه هم بود اسمش partion find and mount پارتیشن ها رو پیدا کرده و ماونت(سوار کردن) میکنه اینجوری میتونی اطلاعات رو برگردونی
موفق باشی