PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد لیکوئید

shaerepiano
24-10-2011, 11:33
سلام دوستان من یه سوالی داشتم من چندسال با اوید لیکوئید کار کردم الان بعد از یک سال که دوبازه میخوام کار کنم
بیشتر از نسخه 7 ریلیز نشده و دیگه هم نمیشه
اما سوال های من
1 این نسخه روی ویندوز سون نصب میشه
2 این نسخه hd , full hd رو ساپورت میکنه
3 شرکت اوید چیری جایگزین داده برای این نسخه بیرون ؟

ممنون :41:

shaerepiano
30-10-2011, 10:46
كسي راهنمائيي نميكنه

masoudtr
30-10-2011, 11:44
اخرین نسخه اش 7.2.1 است که رو سون هم نصب میشه و hd را هم پشتیبانی میکنه

عمار تنوير
30-11-2011, 13:14
دوست عزيزي كه نوشتي اويد ليكوييد در ويندوز نصب ميشه؟ آيا خود شما اين كار رو انجام داده ايد.؟ چون من كلي تلاش كردم روي ويندوز 7 ويا حتى ويستا نصبش كنم اما نتونستم . آيا نصبش قلق خاصي داره وپس از نصب مشكل بوجود نمياره.؟
با تشكر

abbasa
30-11-2011, 13:23
دوست عزيزي كه نوشتي اويد ليكوييد در ويندوز نصب ميشه؟ آيا خود شما اين كار رو انجام داده ايد.؟ چون من كلي تلاش كردم روي ويندوز 7 ويا حتى ويستا نصبش كنم اما نتونستم . آيا نصبش قلق خاصي داره وپس از نصب مشكل بوجود نمياره.؟
با تشكر

من رو ويندوز 64 بيتي نصبش كردمش كار هم ميكنه فقط در هنگام نصب يك مشكلي بوجود مياد انهم اينكه ايكن سي دي رامت ميپره كه با يك سرچ ساده ميتوني مشكل رو حل كني خواستي فايلش رو آپ كنم
:40:

masoudtr
30-11-2011, 14:24
با تشكر
هیچ قلق خاصی نداره و من رو سون 32 بیتی نصب کردم هیچ مشکلی هم نداره و مثل پیکان جوانان 57 داره کار میکنه :27:ولی اهسته و پیوسته:27: