PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي براي خريد لپتاپ تا 1400000

Mohamad26
24-10-2011, 04:20
سلام و خسته نباشيد
قصد دارم يه لپتاپ خوب بگيرم ولي نميدونم چي بهتره و همه گيجم كردن.
يكي ميگه فلان لپتاپ فقط مارك بازيه يكي ميگه فلاني تعمير نميشه و و و و

من دانشجوي رشته الكترونيك هستم و نرم افزارهاي تخصصي رشته خودم رو دارم

كارمم كلا در اينترنت هست و به صورتيكه هميشه آنلاينم و كارهايي مثل طراحي وب انجام ميدم.

برنامه نويسي هم خب كم وبيش داريم داخل كارهامون

به نسبت بقيه موارد زياد اهل بازي نيستم ولي كيفيت مانيتور هم برام مهمه.

يه لپتاپ ميخوام كه پس فردا نگم واي فلان جاش به درد من نميخوره و بخوام ارتقا بدم و بدبختي شروع بشه.

صفحه كيبورد خوش دست باشه براي تايپ
ظاهر لپتاپ هم قشنگ باشه.

ايني كه گفتم تا يك ميليونو چهارصد هزار تومن يعني اين حدودا. پايينتر و خوب هم اشكال نداره.

يكي از دوستان بهم Asus N53SV رو پيشنهاد كرده ولي نميدونم خلاصه. يكم از ماركش ميترسم. حالا ممنون ميشم شما هم يكم راهنماييم كنيد.
با تشكر
يا علي

F R E E M A N
24-10-2011, 11:06
از مارک ایسوس میترسی! در این سالها ایسوس سهم زیادی در بازار گرفته بطوریکه کمتر فروشگاهی هست که کار نکنه
شرکنهای معتبری مثل سازگار و مادایران و الماس رقابت زیادی دارند در وارد کردن این برند
من n53 را توصیه نمیکنم اگر میتونی کمی بودجه را ببر بالا و n55 بخر
البته این مدلها را هم گزینه های مناسبی میدونم
hp dv6 6177
lenovo y570
acer 5755

Mohamad26
24-10-2011, 13:59
ممنون ميشم دوستاي ديگه هم نظرشون رو بگن

rendeparizi
24-10-2011, 21:06
سلام دوست من منم دانشجو رشته کنترل هستم نزدیکه یک ماهه دارم میگردم الته اول میخواستم مک بوک پرو mc700 بگیرم که بعدش منصرف شدم چون کار کردن با مکینتاش دردسر داره وبا ویندوز هم داغ میکنه.بگذریم از دو هفته پیش که n55sf اسوس امده تو بازار همه همین مدل معرفی میکنن .البته من بین سونی بیشتر میپسندم اما در کانفیگ مشابه با اسوس دارای اختلاف قیمت زیادی هست و سنگین تر هم هستند...اما این مدل نیز منظورم n55sf نیز خالی از عیب نیست مثل کلیدهای خیلی نزدیک به هم و مقداری نویز در صدا. مدل lenovo y570 هم با بلوتوث مشکل داره اینها اطلاعات من تو این چند وقت بود اگر مورد مناسبی پیدا کردی ممنون میشم اطلاع بدی

Mohamad26
24-10-2011, 21:16
مرسي داداش
منم راستش عجيب گيج شدم
نياز دارم به لپتاپ ولي هر مدلي ميگيم يكي عيب ميزاره روش. هرچيم ميخوايم برداريم يكي ديگه بهتره. هنگ كردم به قرآن

mehdi666lp
26-10-2011, 08:32
سلام و خسته نباشيد
قصد دارم يه لپتاپ خوب بگيرم ولي نميدونم چي بهتره و همه گيجم كردن.
يكي ميگه فلان لپتاپ فقط مارك بازيه يكي ميگه فلاني تعمير نميشه و و و و

من دانشجوي رشته الكترونيك هستم و نرم افزارهاي تخصصي رشته خودم رو دارم

كارمم كلا در اينترنت هست و به صورتيكه هميشه آنلاينم و كارهايي مثل طراحي وب انجام ميدم.

برنامه نويسي هم خب كم وبيش داريم داخل كارهامون

به نسبت بقيه موارد زياد اهل بازي نيستم ولي كيفيت مانيتور هم برام مهمه.

يه لپتاپ ميخوام كه پس فردا نگم واي فلان جاش به درد من نميخوره و بخوام ارتقا بدم و بدبختي شروع بشه.

صفحه كيبورد خوش دست باشه براي تايپ
ظاهر لپتاپ هم قشنگ باشه.

ايني كه گفتم تا يك ميليونو چهارصد هزار تومن يعني اين حدودا. پايينتر و خوب هم اشكال نداره.

يكي از دوستان بهم Asus N53SV رو پيشنهاد كرده ولي نميدونم خلاصه. يكم از ماركش ميترسم. حالا ممنون ميشم شما هم يكم راهنماييم كنيد.
با تشكر
يا علي
.
.
.
مدل خوبی Asus N53SV اما کیبورد زیاد جالبی نداره...چون بازی نمیکنی و کار سنگینی نداری و کیفیت صفحه نمایش واست مهمه بهتره سونی بخری یا یکم بزاری رو پولت Asus N55SF بخری....کیفیت صفحه نمایش N53SV معمولیه....مدل Asus K53SV هم مدل خوبی هستش و کیبورد خوبی داره

Mohamad26
26-10-2011, 11:37
ممنونم دوست من
بازي زياد نميكنم به صورت حرفه اي . يه فوتبالي چيزي نصب ميكنم گهگاهي بازي ميكنم.
اين نكات هم هست
ادمين چندتا سايتم. هميشه با لپتاپ بايد آنلاين باشم.
كيبورد خب راحت باشه مهمه برام چون تايپ و اينا دارم باهاش.
مدل قطعاتم برام مهمه چون قراره كلي كار كنه نه اينكه يكماه ديگه از دور خارج بشه.
سوني شنيدم خيلي خوبه ولي خب آدم زورش ميگيره يه لپتاپ سوني كه 1300000 قيمت داره كپي del همون لپتاپ روو ميشه 800000 تومن خريد. واسه همين آدم زورش ميگيره.
همه هم ميگن قيمتش واسه ماركشه.

mehdi666lp
26-10-2011, 13:17
ممنونم دوست من
بازي زياد نميكنم به صورت حرفه اي . يه فوتبالي چيزي نصب ميكنم گهگاهي بازي ميكنم.
اين نكات هم هست
ادمين چندتا سايتم. هميشه با لپتاپ بايد آنلاين باشم.
كيبورد خب راحت باشه مهمه برام چون تايپ و اينا دارم باهاش.
مدل قطعاتم برام مهمه چون قراره كلي كار كنه نه اينكه يكماه ديگه از دور خارج بشه.
سوني شنيدم خيلي خوبه ولي خب آدم زورش ميگيره يه لپتاپ سوني كه 1300000 قيمت داره كپي del همون لپتاپ روو ميشه 800000 تومن خريد. واسه همين آدم زورش ميگيره.
همه هم ميگن قيمتش واسه ماركشه..
.
.
.
کانفیگ سونی از بقیه برندها پایین تر هستش این عیبش هست.....سری k از برند Asus خوبه

Mohamad26
26-10-2011, 15:57
ممنون ميشم اگر مدل خاصي مد نظرتون هست معرفي كنين بهم.
بازم ممنون

Mohamad26
27-10-2011, 12:32
دوستان دو مدل جديد كه خيلي معرفي كردن به من ايناست
شما چي ميگين :

Asus N55SF
Dell XPS L502-K

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

mehdi666lp
28-10-2011, 09:10
دوستان دو مدل جديد كه خيلي معرفي كردن به من ايناست
شما چي ميگين :

Asus N55SF
Dell XPS L502-K

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

..
.
.
Asus N55SF بگیر هم گرافیک قوی تری داره و هم صفحه نمایشش با کیفیت HD+ هست و هم کیبورد عددی داره.......Dell XPS L502 هم مدل خوبی هست اما یکم بد شکل هست و گرافیک Geforce 540 داره و کیبورد عددی نداره....اما عوضش باطری 9 سل داره...بک لایت کیبورد داره...کیفیت صدای خوبی داره....کیفیت صفحه نمایشش هم خوب و قابل قبوله...TV Tuner هم داره

Mohamad26
28-10-2011, 13:05
.

..
.
.
Asus N55SF بگیر هم گرافیک قوی تری داره و هم صفحه نمایشش با کیفیت HD+ هست و هم کیبورد عددی داره.......Dell XPS L502 هم مدل خوبی هست اما یکم بد شکل هست و گرافیک Geforce 540 داره و کیبورد عددی نداره....اما عوضش باطری 9 سل داره...بک لایت کیبورد داره...کیفیت صدای خوبی داره....کیفیت صفحه نمایشش هم خوب و قابل قبوله...TV Tuner هم داره

سلام دوست من
ممنونم كه حداقل شما هستي مارو راهنمايي كني.
خب يه سري مزايا از Asus گفتي و يه سري از Dell
اون ميگي كيبورد خوبه و اون يكي كيفيت صدا. خب راستش صدا هم براي من مهمه. اگر Asus اشكالي داشته باشه صداش خب شايد در آينده زده بشم ازش.
چه دنياييه ها يعني 1400 پول نميشه لپتاپ بي عيب گرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟

farhad moradi
28-10-2011, 13:51
سلام دوست من
ممنونم كه حداقل شما هستي مارو راهنمايي كني.
خب يه سري مزايا از Asus گفتي و يه سري از Dell
اون ميگي كيبورد خوبه و اون يكي كيفيت صدا. خب راستش صدا هم براي من مهمه. اگر Asus اشكالي داشته باشه صداش خب شايد در آينده زده بشم ازش.
چه دنياييه ها يعني 1400 پول نميشه لپتاپ بي عيب گرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟

دیگه یا خدا یا خرما.
بمون مدل 15z هم بیاد. کیفیت نمایش hd . صدای l502 رو داره. بسیار باریک و دیزاین عالی. ولی فعلا قیمتش مشخص نشده. ای هفته زیگورات میاره

rendeparizi
28-10-2011, 15:34
این 15z از چه برندیه؟ بقیه مشخصاتش رو لطف میکنی عزیز

farhad moradi
28-10-2011, 16:11
این 15z از چه برندیه؟ بقیه مشخصاتش رو لطف میکنی عزیز

DELL XPS 15Z

(i7-2620M) 2.7 ~ 3.4
8G
750 G
15.6 HD
Nvidia GeForce 525M 2G
7 HP
2.5
TL / BL / 8cell Bat

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rendeparizi
28-10-2011, 16:21
خیلی شیکه.خوب شد تا حالا نخریدم کی میاد تو ایران حدود قیمت چقدر ه..dvd یا بلو ری که حتما با این ضخامت نداره نه؟

farhad moradi
28-10-2011, 18:30
خیلی شیکه.خوب شد تا حالا نخریدم کی میاد تو ایران حدود قیمت چقدر ه..dvd یا بلو ری که حتما با این ضخامت نداره نه؟

فعلا که نیومده. قول هفته پیش رو رو دادن. تو سایت خود دل اسمی از بلوری نیاورده. نکته قابل توجه باتریشه که تو سایت زده 8 ساعت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نظر کاربران خارجی :

rendeparizi
28-10-2011, 18:58
دوباره سلام این وزن2.5 کیلو برای یک لپ تاپ آلترا بوک زیاد نیست؟؟؟؟؟؟

farhad moradi
28-10-2011, 19:48
دوباره سلام این وزن2.5 کیلو برای یک لپ تاپ آلترا بوک زیاد نیست؟؟؟؟؟؟

منظورت 15z هست. وزنش که خیلی خوبه. xps l501 خودم وزنش 2.7 هستش.

Xilevens
28-10-2011, 20:23
همه چیزش خوبه جز این کارت گرافیکش
واقعا چرا؟
2620->2630

F R E E M A N
28-10-2011, 20:47
این مدل 15z حدود 2 ماه پیش به بازار اومد که بدون گارانتی 1.700 بود میشه حدس زد که زیگورات چه قیمتی خواهد داد
مشکل وایرلس هم گویا داشته که در بسیاری از فرومهای خارجی مطرح شده

farhad moradi
28-10-2011, 21:30
همه چیزش خوبه جز این کارت گرافیکش
واقعا چرا؟
2620->2630

آنچنان فرقی گرافش با gt540 نداره
سی پی یوش فراکانس کاریش بالاتره ولی کش سی پی یو 2مگ اومده پایین

---------- Post added at 09:30 PM ---------- Previous post was at 09:28 PM ----------

این مدل 15z حدود 2 ماه پیش به بازار اومد که بدون گارانتی 1.700 بود میشه حدس زد که زیگورات چه قیمتی خواهد داد
مشکل وایرلس هم گویا داشته که در بسیاری از فرومهای خارجی مطرح شده

وایرلس و بلوتوث دل به دلیل اینکه دل چند نوع مدل از وایرلس استفاده میکنه کاربرا باهاش مشکل پیدا می کنن. مث 5110 که اصلا مشکل بلوتوث نداشت ولی کاربرا مدل وایرلسشونو درست تشخیص ندادن.

Mohamad26
28-10-2011, 21:39
يه عمر اينجا داد و بيداد ميكنم چي بگيرم كسي جواب نميده حالا اومدين بحث ميكنين سر چيزي كه هنوز نيست.
آقا توي تايپينگ ما مياين توضيحاتتونو ميدين خداييش وسطش يكي به ما بگه چي بخريم خب.
مردم از بس سرچ كردم

farhad moradi
28-10-2011, 21:56
يه عمر اينجا داد و بيداد ميكنم چي بگيرم كسي جواب نميده حالا اومدين بحث ميكنين سر چيزي كه هنوز نيست.
آقا توي تايپينگ ما مياين توضيحاتتونو ميدين خداييش وسطش يكي به ما بگه چي بخريم خب.
مردم از بس سرچ كردم

:31:
خب اگه تا 1400 داری ایسوس n55 بگیر. گفتم که صبر کن 15z هم بیاد قیمتشو و خودشو بررسی کنی. 1 هفته صبر کن. اگه هم تونستی L502 و بگیر

F R E E M A N
28-10-2011, 21:59
مردم از بس سرچ كردم
حالا خوبه مدلهایی محدودی در بازار ایران هست و گرنه انتخاب خیلی خیلی برات سختتر میشد
از من میشنوی فعلا دست نگهدار تا 2012 چون مدلهایی جدید به بازار میاد

Mohamad26
28-10-2011, 22:03
ميدونين يه نكته اي هست. اينكه. هر چي واسيم مدل بهتر مياد :d
در نتيجه فكر كنم بايد كلا صبر كنيم. اين مدل Dell هم بياد فكر ميكنم تا 3-4 ماهي باشه حدود 1700-1800 بعد بياد پايين. اونطوري فكر كنم حدود يكسال ديگه ميتونم بخرم.

farhad moradi
28-10-2011, 22:08
ميدونين يه نكته اي هست. اينكه. هر چي واسيم مدل بهتر مياد :d
در نتيجه فكر كنم بايد كلا صبر كنيم. اين مدل Dell هم بياد فكر ميكنم تا 3-4 ماهي باشه حدود 1700-1800 بعد بياد پايين. اونطوري فكر كنم حدود يكسال ديگه ميتونم بخرم.

حالا یک هفته صبر کن بعد بگیر

---------- Post added at 10:08 PM ---------- Previous post was at 10:06 PM ----------

خودتون بررسی کنید. تو بعضی موارد 2620 بهتره مث فرکانسش که خیلی بالاتره - باس
2630 : کش بالاتر - 4 هسته ای ( در مقابل 2 هسته ای 2620)
i7-2630QM Processor

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

i7-2620M Processor

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)

F R E E M A N
28-10-2011, 22:11
آنچنان فرقی گرافش با gt540 نداره
سی پی یوش فراکانس کاریش بالاتره ولی کش سی پی یو 2مگ اومده پایین

وایرلس و بلوتوث دل به دلیل اینکه دل چند نوع مدل از وایرلس استفاده میکنه کاربرا باهاش مشکل پیدا می کنن. مث 5110 که اصلا مشکل بلوتوث نداشت ولی کاربرا مدل وایرلسشونو درست تشخیص ندادن.
corei7 2620m دو هسته ای و قیمتش هم بیخود گرونه بخاطر تکنولوژیهای جدید اینتل مثل vpro که به کار کسی نمیاد
این مشکل وایرلس 15z هم ربطی به درایور نداره چون لپ تاپی که ویندوز نصب شده داره که دیگه کاربر نمیخواد درایور نصب کنه
مشکل وایرلس در یک سری وجود داشته و تعداد مرجوعی هم زیاد بوده به حدی که وقتی در گوگل تایپ کنی dell xps 15z wireless
اتوکمپلت میکنه dell xps 15z wireless problem
من که فروشنده نیستم که بخوام بیخود تعریف یک برند را بکنم و از دیگری بد بگم

farhad moradi
28-10-2011, 22:16
corei7 2620m دو هسته ای و قیمتش هم بیخود گرونه بخاطر تکنولوژیهای جدید اینتل مثل vpro که به کار کسی نمیاد

تو خیلی از کارا فرکانس کاری بیشتر بکار میاد تا هسته ی بیشتر. این همه متخصص روش کار کردن و تشخیص دادن اینقد قیمتش باشه بعد شما میگید قیمتش بیخود گرونه؟خنده داره.
در مورد وایرلسش نه من و نه شما تاحالا باهاش کار نکردیم که دقیقا خودمون ببینیم. تو تایپیکای همین سایت مشکل بلوتوث 5110 خیلی زیاد اعلام شد . آیا واقعا مشکل داشت.؟ تا نیاد و باهاش کار نشه نمیشه گفت . ممکنه واقعا مشکل داشته باشه و ممکنه هم مشکل از کاربرا باشه

F R E E M A N
28-10-2011, 22:33
تو خیلی از کارا فرکانس کاری بیشتر بکار میاد تا هسته ی بیشتر. این همه متخصص روش کار کردن و شما میگید قیمتش بیخود گرونه؟خنده داره.
در مورد وایرلسش نه من و نه شما تاحالا باهاش کار نکردیم که دقیقا خودمون ببینیم. تو تایپیکای همین سایت مشکل بلوتوث 5110 خیلی زیاد اعلام شد . آیا واقعا مشکل داشت.؟ تا نیاد و باهاش کار نشه نمیشه گفت . ممکنه واقعا مشکل داشته باشه و ممکنه هم مشکل از کاربرا باشه
برای اینکه بیشتر خندت بگیره برو از اون همه متخصص بپرس که اگر 4 هسته ای بیخوده پس چرا ساختین!؟
مشکل وایرلس 15z در سیگنال دهی هم ربطی به درایور بلوتوث 5110 نداره که مغلطه میکنی

farhad moradi
28-10-2011, 22:43
برای اینکه بیشتر خندت بگیره برو از اون همه متخصص بپرس که اگر 4 هسته ای بیخوده پس چرا ساختین!؟
مشکل وایرلس 15z در سیگنال دهی هم ربطی به درایور بلوتوث 5110 نداره که مغلطه میکنی

این حرفت که خیلی خنده دار بود انصافا. خب هرکدوم برا استفاده های مختلفن.
تا حالا اصلا از نزدیک 15Z رو دیدی ؟ گفتم که هر وقت باهاش خودت کار کردی و به این نتیجه رسیدی اونوقت. ممکنه یه مشکل مث 5110 داشته باشه. تا نیاد نمیتونید روش مشکل بزارید.
من به بچه ها هم میگم ببینید و بعد خرید کنید.

F R E E M A N
28-10-2011, 22:51
این حرفت که خیلی خنده دار بود انصافا. خب هرکدوم برا استفاده های مختلفن.
تا حالا اصلا از نزدیک 15Z رو دیدی ؟ گفتم که هر وقت باهاش خودت کار کردی و به این نتیجه رسیدی اونوقت. ممکنه یه مشکل مث 5110 داشته باشه
اگر قبول داری که هر کدام برای یک استفاده ای مناسبه پس چرا میخوای به دیگران بقبولونی که 2620 بهتره
اصلا میدونی vpro چیه و به چه کاری میاد؟
این 15z از 2 ماه در بازار تهران بود و به خاطر کانفیگ و قیمت بالا کسی طرفش نمیره حالا فکر کردی از آسمون یک چیزی افتاده پائین و تو کشفش کردی
بیخود تاپیک مردم را شلوغ نکن چون به اندازه کافی جواب گرفتی

farhad moradi
28-10-2011, 23:00
اگر قبول داری که هر کدام برای یک استفاده ای مناسبه پس چرا میخوای به دیگران بقبولونی که 2620 بهتره
اصلا میدونی vpro چیه و به چه کاری میاد؟
این 15z از 2 ماه در بازار تهران بود و به خاطر کانفیگ و قیمت بالا کسی طرفش نمیره حالا فکر کردی از آسمون یک چیزی افتاده پائین و تو کشفش کردی
بیخود تاپیک مردم را شلوغ نکن چون به اندازه کافی جواب گرفتی

من نگفتم که بهتره . اگه دقت کرده باشی تو پستای قبلی برتری های هردو رو نسبت به هم دیگه گفتم.
فکر کردی تو سایت بهت گفتن پرفشنال دیگه اندشی و فقط شما میدونید؟
میری تو سایت سرچ میکنی میای به ما میگی . بیا جونم :
لپ تاپ های سنترینو با تکنولوژی vpro ( سانتا رزا ) و سنترینو 2 ( مونتوینا ) بیشتر از مصرف کننده ،موارد تجاري را مورد هدف قرار داده است. این نوت بوکها فیچر های سخت افزاری دارند که در زمانی که اپریتینگ سیستم جواب ندهد و یا صدمه دیده باشد و یا وقتی که نوت بوک به برق وصل است نه باتری به sys-admin اجازه دسترسی از راه دور به نوت بوکهای wired and wireless در نگهداری و سرویس دهی می دهد نوت بوکهایی با تکنولوژی Vpro پردازنده های Dual core تیپیکال و فیچرهای وایرلس خانواده سنترینو را دارا می باشند.
این تکنولوژی که در ساختار چیپ ست می باشد ، فیچر های امنیتی و مدیریتی از راه دور را افزایش می دهد

میشه بگید کدوم فروشگاه یا سایت 2 ماه پیش اورده؟ همش چند ماه نیست که تو بازار جهانی اومده.

شما برید ادبو یاد بگیرید بهتره. این جور حرفا بین بچه ها خریدار نداره.

بحث تمام

F R E E M A N
28-10-2011, 23:13
من نگفتم که بهتره . اگه دقت کرده باشی تو پستای قبلی برتری های هردو رو نسبت به هم دیگه گفتم.
فکر کردی تو سایت بهت گفتن پرفشنال دیگه اندشی و فقط شما میدونید؟
میری تو سایت سرچ میکنی میای به ما میگی . بیا جونم :
لپ تاپ های سنترینو با تکنولوژی vpro ( سانتا رزا ) و سنترینو 2 ( مونتوینا ) بیشتر از مصرف کننده ،موارد تجاري را مورد هدف قرار داده است. این نوت بوکها فیچر های سخت افزاری دارند که در زمانی که اپریتینگ سیستم جواب ندهد و یا صدمه دیده باشد و یا وقتی که نوت بوک به برق وصل است نه باتری به sys-admin اجازه دسترسی از راه دور به نوت بوکهای wired and wireless در نگهداری و سرویس دهی می دهد نوت بوکهایی با تکنولوژی Vpro پردازنده های Dual core تیپیکال و فیچرهای وایرلس خانواده سنترینو را دارا می باشند.
این تکنولوژی که در ساختار چیپ ست می باشد ، فیچر های امنیتی و مدیریتی از راه دور را افزایش می دهد

شما برید ادبو یاد بگیرید بهتره. این جور حرفا بین بچه ها خریدار نداره.

بحث تمام
من فروشنده نیستم که دنبال خریدار باشم!
هر کسی چند صد تا پست بزنه میشه پروفشنال یا کاربر فعال که اصلا اهمیتی نداره
وقتی که بحثی شروع میشه ممکنه یکی از حرف دیگری خنده اش بگیره و تمسخر کنه ولی به نظر من بی ادبی نیست و باید جوابشو مثل خودش داد

farhad moradi
28-10-2011, 23:20
من فروشنده نیستم که دنبال خریدار باشم!
هر کسی چند صد تا پست بزنه میشه پروفشنال یا کاربر فعال که اصلا اهمیتی نداره
وقتی که بحثی شروع میشه ممکنه یکی از حرف دیگری خنده اش بگیره و تمسخر کنه ولی به نظر من بی ادبی نیست و باید جوابشو مثل خودش داد

بازار ما تو سایت و تو تهران هم نیست . اینجا اگه میایم بخاطر اینکه با بچه ها تبادل نظر کنیم و تا جایی که میتونیم بهشون کمک کنیم
اگه هم حرفی زدیم ناراحتتون کرده به بزرگی خودتون ببخشید . خلاصه بحثه این جور برخوردا پیش میاد:31:

Mohamad26
28-10-2011, 23:28
ممنون از دوستان كه به هنگ كردن من كمك شاياني كردن :31:
بابا بيخيال. گور پدر هر دو مدلش. اصلا گور پدر لپتاپ

من كه بيخيال لپتاپ خريدن شدم
ولي نتيجه اي كه گرفتم. هيچ وقت نميشه توي نت براي خريد چيزي تحقيق كرد
دليل :
طي همين پستي كه اينجا و 10 جاي ديگه دادم متوجه شدم هر شخص روي برند خاصي تعصب داره.
متوجه شدم هيچ مدليش بي عيب نيست
متوجه شدم هركي يه مدليشو دوست داره و بد و خوب طرفداريشو ميكنه

و تحقيق توي اين جاها علاوه بر اينكه به ادم هيچ كمكي در خريد نميكنه تاز آدم رو گيج و گنگ ترم ميكنه.

بزارين يه جمع بندي از تايپينگها بكنم ببينيم نظر شما چيه.

Asus
يكي گفت كيفيت قطعات و ساختش خيلي بهتر از Dell هستش
يكي گفت تصويرش خيلي بهتر از Dell هستش
يكي گفت صداش بده و نويز توشه
يكي گفت نسبت به قيمتاش خوبه
يكي گفت سخت افزارش قويه
يكي گفت Asus آشغاله تو كه داري انقدر پول ميدي Sony بگير.

Dell
يكي گفت برند معروفيه خوبه
يكي گفت برندش معروفه و جا افتاده پس ديگه كارش بد شده
يكي گفت اين مدل زشته
يكي گفت كيفيت قطعاتش كمه
يكي گفت كيبوردش شماره نداره و فاصله حروف كمه و در كل راحت نيست
يكي گفت هرچي باشه صداش از Asus بهتره كيفيت تصويرم معقوله
يكي گفت كلا Dell اشغال شده و يه زماني خوب بود
يكي گفت Dell مثل گوشي نوكياست حتما بخر

Sony
يكي گفت به به به اين برند
يكي گفت چيني با چيني چه فرقي داره همه لپتاپا چينين
يكي گفت داره پول اسمش رو ميگيره
يكي گفت يه سوني 1500 تومني رو با اسم Asus ميتوني 800 تومن بخري
يكي گفت نصف پولش به خاطر Sony كه چسبيده روش
يكي گفت كيفيت قطعات فوق العادست
يكي گفت خيلي عاليه و يكي گفت آشغاله

حالا ما هنوز توي اينش گيريم شما سر دوتا مدل Dell دارين بحث ميكنين.
آي روزگار

F R E E M A N
28-10-2011, 23:36
بازار ما تو سایت و تو تهران هم نیست . اینجا اگه میایم بخاطر اینکه با بچه ها تبادل نظر کنیم و تا جایی که میتونیم بهشون کمک کنیم
ببین قبول کن که ما خیلی اختلاف نظر داریم شما که دل کار میکنی و اکثرا هم از این برند پیشنهاد میدی حتی اگر با مدلی کار نکرده باشی من هم گرچه ایسوس و لنوو میپسندم ولی از برندهای دیگه اگر بدونم که خوب در اومده پیشنهاد میدم ولی دل هرگز
از اول هم در این تاپیک روی حرفم با شخص خاصی نبود خودت بحث را با من شروع کردی و رسوندی به اینجا
اصلا حوصله بحثهای انحرافی ندارم و دیگه در این تاپیک جوابی نمیدم به کسی

farhad moradi
28-10-2011, 23:37

آي روزگار

:31:
من که همه رو تایید کردم و گفتم بزار اون یکی مدل هم بیاد و مقایسه کن. من در کل همه برندها رو تایید می کنم و فقط باید باتوجه به نیاز و بودجه تون بهترین خرید رو بکنید. و اینکه هر کدومو میخوای بگیری با گارانتی معتبر و شرکت رسمی بگیری چون تو نوع جنس هم اختلاف هست. دستکاری می کنن.

Rainold
28-10-2011, 23:46

من كه بيخيال لپتاپ خريدن شدم
ولي نتيجه اي كه گرفتم. هيچ وقت نميشه توي نت براي خريد چيزي تحقيق كرد
دليل :
طي همين پستي كه اينجا و 10 جاي ديگه دادم متوجه شدم هر شخص روي برند خاصي تعصب داره.
متوجه شدم هيچ مدليش بي عيب نيست
متوجه شدم هركي يه مدليشو دوست داره و بد و خوب طرفداريشو ميكنه

و تحقيق توي اين جاها علاوه بر اينكه به ادم هيچ كمكي در خريد نميكنه تاز آدم رو گيج و گنگ ترم ميكنه.

بزارين يه جمع بندي از تايپينگها بكنم ببينيم نظر شما چيه.

Asus
يكي گفت كيفيت قطعات و ساختش خيلي بهتر از Dell هستش
يكي گفت تصويرش خيلي بهتر از Dell هستش
يكي گفت صداش بده و نويز توشه
يكي گفت نسبت به قيمتاش خوبه
يكي گفت سخت افزارش قويه
يكي گفت Asus آشغاله تو كه داري انقدر پول ميدي Sony بگير.

Dell
يكي گفت برند معروفيه خوبه
يكي گفت برندش معروفه و جا افتاده پس ديگه كارش بد شده
يكي گفت اين مدل زشته
يكي گفت كيفيت قطعاتش كمه
يكي گفت كيبوردش شماره نداره و فاصله حروف كمه و در كل راحت نيست
يكي گفت هرچي باشه صداش از Asus بهتره كيفيت تصويرم معقوله
يكي گفت كلا Dell اشغال شده و يه زماني خوب بود
يكي گفت Dell مثل گوشي نوكياست حتما بخر

Sony
يكي گفت به به به اين برند
يكي گفت چيني با چيني چه فرقي داره همه لپتاپا چينين
يكي گفت داره پول اسمش رو ميگيره
يكي گفت يه سوني 1500 تومني رو با اسم Asus ميتوني 800 تومن بخري
يكي گفت نصف پولش به خاطر Sony كه چسبيده روش
يكي گفت كيفيت قطعات فوق العادست
يكي گفت خيلي عاليه و يكي گفت آشغاله

آي روزگار
آخ خدا از زبونت بشنوه یه وقتی پول دستم نبود راحت بودم فقط به لپ تاپ فکر می کردم الان که پول دستمه و جدی جدی می خوام بخرم کلی گیج شدم :(( :24:

farhad moradi
28-10-2011, 23:47
ببین قبول کن که ما خیلی اختلاف نظر داریم شما که دل کار میکنی و اکثرا هم از این برند پیشنهاد میدی حتی اگر با مدلی کار نکرده باشی من هم گرچه ایسوس و لنوو میپسندم ولی از برندهای دیگه اگر بدونم که خوب در اومده پیشنهاد میدم ولی دل هرگز
از اول هم در این تاپیک روی حرفم با شخص خاصی نبود خودت بحث را با من شروع کردی و رسوندی به اینجا
اصلا حوصله بحثهای انحرافی ندارم و دیگه در این تاپیک جوابی نمیدم به کسی

ما فقط رو برند دل کار نمی کنیم. نماینده ویستا و نماینده سازگار ( سازگار چند روز آبنده) هم هستیم. برند های DELL -ASUS- LENOVO - ACER - HP رو هم کار میکنیم. رو مارک خاصی تعصب ندارییم. از لحاظ سود هم همشون تقریبا مث هم هستند. چیزی که پیشنهاد میدیم براساس نیاز و بودجه کاربر هست

AmirMomtaz
28-10-2011, 23:53
واقعیت اینه که دیگه مثه سابق برند تاثیر آنچنانی روی کیفیت نداره و اکثرا مثه همن چون چینین

ولی بهترین کار اینه که پاشی بری بازار.. بعضی برندها چندتا نمونه میذارن تا مشتری از نزدیک همه چی رو ببینه و قشنگ لمس کنه ! (المشاهده و الاحساس):31:
یکی از این برندها MSI یه. که من احساس خوبی بهش دارم بخاطر main و گرافیکهای خوبی که تا حالا داشته (هنوز لپتاپاشو تجربه نکردم)
چند وقت پیش تو پاساژ ایران و رضا بساط داشتن یه سر بزن ضرری نداره
موفق باشی

Mohamad26
29-10-2011, 00:19
ممنونم از دوستان
راستش من اصفهانم و از اون نمايشگاهاي شما دورم

ferreroir
29-10-2011, 09:10
من بیشتر از یک ماه پیش dell 15z رو توو پایتخت دیدم فروشنده میخواست 1/900 بهم بفروشه//که رفتم تحقیق راجبش همچیش خوبه جز کارت گرافیک و وایرلس شم که خیلی وضعش خرابه
توو فروم خود دل برید قسمت این لپ تاپ . 20 صفحه گزارش دارندگان این لپ تاپ واسه خرابی وایرلسش و دل هم نمیتونه درستش کنه .

farhad moradi
29-10-2011, 10:00
من بیشتر از یک ماه پیش dell 15z رو توو پایتخت دیدم فروشنده میخواست 1/900 بهم بفروشه//که رفتم تحقیق راجبش همچیش خوبه جز کارت گرافیک و وایرلس شم که خیلی وضعش خرابه
توو فروم خود دل برید قسمت این لپ تاپ . 20 صفحه گزارش دارندگان این لپ تاپ واسه خرابی وایرلسش و دل هم نمیتونه درستش کنه .

آره اگه گرافش 540 بود خیلی بهتر میشد. ولی آنچنان فرقی زیاد با هم ندارند. مشکل وایرلسش هم تا نیاد نمیشه گفت. اگه از وایرلس مدل 1702 استفاده می کردند خیلی بهتر بود. نگید دل نمی تونه درستش کنه. تو سایت داره مرتب براش درایور جدید میزاره