PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مبلغ جريمه عبور از جراغ قرمز

abbasa
23-10-2011, 21:33
امروز به اشتباه در مرز چراغ نارنجي و قرمز و با اين فكر كه رد ميشم از چهارراه گذشتم و به وسط چهارراه كه رسيدم چراغ قرمز شد و يك افسر وظيفه هم شماره پلاكم رو ياداشت كرد به نظر شما جريمه ميشم و اگه ميشم چقدر ميشم و اگه شدم كجا بايد اين پول رو پرداخت كنم با تشكر

vb-sosol
23-10-2011, 22:13
دوست عزیز ظاهرا بار اول هست که جریمه میشد :31:

بله جریمه میشد که عبور از چراغ قرمز 5 امتیاز منفی هم در پی داره که در سابقه پلاک ماشین شما هم درج خواهد شد !
قبلا که جریمه اش 20 تومن بود الان رو نمیدونم چقدره
ولی در کل یه چند روز دیگه صبر کن بعد به دفاتر پلیس +10 برو و با کارت ماشین استعلام کن خلافی ماشین رو اگه ثبت شده بود با همون برگ به بانک ملی برو و جریمه رو پرداخت بکن

abbasa
23-10-2011, 23:33
دوست عزیز ظاهرا بار اول هست که جریمه میشد :31:

بله جریمه میشد که عبور از چراغ قرمز 5 امتیاز منفی هم در پی داره که در سابقه پلاک ماشین شما هم درج خواهد شد !
قبلا که جریمه اش 20 تومن بود الان رو نمیدونم چقدره
ولی در کل یه چند روز دیگه صبر کن بعد به دفاتر پلیس +10 برو و با کارت ماشین استعلام کن خلافی ماشین رو اگه ثبت شده بود با همون برگ به بانک ملی برو و جریمه رو پرداخت بکن

آره بار اوله بخشكي شانس 20 تومان خيي زياده حقوق 2 روزم اين 5 امتياز منفي مثل اينكه تا 6 ماه اگه خلاف نكنم پاك ميشه درسته؟

Actros
23-10-2011, 23:49
شماره کناره کارت ماشین رو sms کنی به 30005151 فکر کنم خلافی رو بده . ولی خلافی کلا آپدیت نیست ماله 10 روزه پیشه مثلا . پلیس +10 هم همینطوره

gamingsouls
17-11-2011, 22:18
کسی نمیدونه که چطوری این امتیاز منفی پاک میشه ؟ چون من هم دقیقا داشتم دنباله یه سمندیه میرفتم ولی یهو دیدم نزدیک به 10 تا ماشین دارند بغلم بوق میزنند . تا به خودم اومدم فهمیدم وسط چهار راه هستم و مامور رو دیدم که با نگاه کردن به پلاکم یه چیزی تو دفترچش نوشت . حالا از شما ممنون میشم که راهنماییم کنید و بگید الان باید چیکار کنم و این امتیاز منفی ها را باید چطور پااک کنم واگر پاک نکنم چی میشه ؟

Mahdi/s
04-12-2011, 19:29
ســــلام....وقتی دوربین کنترل سرعت عکس میندازه چند وقت بعد قبض میاد دمه خونه..؟؟؟