PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من یک برنامه واقعا کاربردی برای افزایش سرعت اینترنت میخام؟؟؟؟؟؟ (لطف)

mahdi_kh71
22-06-2006, 17:44
من یک برنامه واقعا کاربردی برای افزایش سرعت اینترنت میخام؟؟؟؟؟؟ (لطفا
:biggrin:

Harry Potter
23-06-2006, 19:00
سلام
لطفا موقع ایجاد تاپیک دقت کنید!
جای درخواست نرم افزار، در انجمن درخواست مقاله نیست.

منتقل شد...

Devil Lord
23-06-2006, 19:02
هیچ برنامه ای وجود نداره که واقعا سرعت اینترنت رو افزایش بده ولی برنامه Tweak Manager رو میتونی از دانلود دات کام بگیری که کارش از بقیه برنامه ها بهتره

J A V I D
23-06-2006, 19:05
هیچ برنامه ای وجود نداره که واقعا سرعت اینترنت رو افزایش بده ولی برنامه Tweak Manager رو میتونی از دانلود دات کام بگیری که کارش از بقیه برنامه ها بهتره

تایید می شه برنامه هایی که می گن سرعت رو بالا می برن تنها کاری که می کنن کش شما رو زیاد می کنن و مثلا عکس ها رو یه بار که باز کردید دفعه بعد که تو همون سایت برید دیگه عکس ها لود نمی شن

amin-se
03-07-2006, 01:38
برنامه هایی که برای این کار معرفی میشن سرعت رو زیاد بالا نمیبرن که قابل رویت باشه ولی اییییی
این به نظر من بهترینشونه
خودم آپلود کردم کار میکنه . کرک میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad amir bazrafshaN
03-07-2006, 06:04
به نام خدا

دوست عزيز يكي Speed Connectهست كه امتحانش هم كردم.البته شما از سرعت واقعي اينترنت نميتونيد استفاده كنيد و بايد تنظيماتتون رو بالا ببريد.اين نرم افزار و اوني كه دوستمون معرفي كردن همين كارو ميكنه ولي تاثيرش كمه.

يكي هم توي Trash هست كه براي من يكي واقعا سرعت رو بالا برده.البته اين نرم افزار واقعا اين كارو ميكنه
اين نرم افزار به سرور خودش وصل ميشه.وقتي شما سايتي رو ميخوايد به سرور ميده و سرور سايت رو سريعا فشرده(زيپ) ميكنه
و چون يه فايل كم حجم سريعتر مياد توسط خود نرم افزار رمز گشايي ميشه و تحويل شما داده ميشه.بيشترين تاثير رو روي صفحات متني ميذاره!حتما به Trashمراجعه كنيد

farid0485
03-07-2006, 06:16
javid راست ميگه يه بار عكس هازو لود مي كنن بقيه رو عكس ها قديمي رو لود مي كنن از تو هارد.

تنها راهش گرفت يه خط(ADSL,DSL,DSLxواز اين هاست) از مخابراته. تازه سرور ناحيه خودتون هم مي تونيد بگيريد.