PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرادیانت به این رنگ

nelahe
22-10-2011, 13:21
سلام

ببینید مگه این رنگ آبی گرادیانت نیست
و بالا پررنگ و انتهای کار کم رنگ تر شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من با قطره چکان نمونه رنگ از بالا برای فورگراند و
از انتهای کار نمونه رنگ برای بک گراند می گیرم

اما هر دو رنگ را یکی می دهد
و هیچ فرقی ندارد

و گرادیانت که می کشم بالا و پایین یک رنگ است

چرا؟؟

Dolphin 7
22-10-2011, 14:32
سلام

ببینید مگه این رنگ آبی گرادیانت نیست
و بالا پررنگ و انتهای کار کم رنگ تر شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من با قطره چکان نمونه رنگ از بالا برای فورگراند و
از انتهای کار نمونه رنگ برای بک گراند می گیرم

اما هر دو رنگ را یکی می دهد
و هیچ فرقی ندارد

و گرادیانت که می کشم بالا و پایین یک رنگ است

چرا؟؟

اين گراديان نيس يه رنگ آبي يه دسه دليل اينکه اين آبيو به صورت گراديان مي بيني اينه که مانيتورت جوريه که اگه با زاويه بش نگا کني رنگا رو تيره تر يا روشن تر نشون مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مانيتور منم همين طوره قسمتيش که دقيقا جلومه يه رنگو نشون مي ده قسمت بالاترش همون عکسو تيره تر نشون مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مي توني از تو همين صفه همين عکسو يه قسمتشو واسه خودت نشون کني بعد صفه رو به طرف بالا و پايين اسکرول کني مي بيني همون قسمتي رو که نشون کرده بودي موقعي که عکس پايينه رنگش يه جوره وختي بالاتر مي ره رنگش متفاوته ( بستگي به زاويه ديدت ممکنه روشن تر يا تيره تر به نظر بياد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

part gah
22-10-2011, 15:20
گرادیانت یعنی سایه و روشتن به این تصویری که شما گذاشتین میگن تن پلات آبی و سفید.........یعنی صفحه با رنگ آبی و سفید بدون روشنی و تاریکی:20:

nelahe
23-10-2011, 10:36
اين گراديان نيس يه رنگ آبي يه دسه دليل اينکه اين آبيو به صورت گراديان مي بيني اينه که مانيتورت جوريه که اگه با زاويه بش نگا کني رنگا رو تيره تر يا روشن تر نشون مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مانيتور منم همين طوره قسمتيش که دقيقا جلومه يه رنگو نشون مي ده قسمت بالاترش همون عکسو تيره تر نشون مي ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مي توني از تو همين صفه همين عکسو يه قسمتشو واسه خودت نشون کني بعد صفه رو به طرف بالا و پايين اسکرول کني مي بيني همون قسمتي رو که نشون کرده بودي موقعي که عکس پايينه رنگش يه جوره وختي بالاتر مي ره رنگش متفاوته ( بستگي به زاويه ديدت ممکنه روشن تر يا تيره تر به نظر بياد ) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راست می گید من هی شک می کردم

چند تا مورد دیگه هم بود که این طور بود

مرسی