PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد داشبورد فیبر کربنی

hosein_sh
21-10-2011, 18:31
سلام
دوستان من یه تیپ5 صفر خریدم و تا 2-3 هفته دیگه تحویل می گیرم ، ولی شنیدم کیفیت تایر و داشبورد جولوش خیلی پایین اومده ، به همین دلیل تصمیم گرفتم به محض تحویل لاستیکاشو با میشلن عوض کنم و داشبورد و کنسول وسط رو هم کلا عوض کنم ...
چند وقت پیش از بعضی دوستان شنیدم تو ایران داشبوردو با فیبر کربن عوض می کنن ...
حالا سوالم اینه که واقعا فیبر کربن اصل استفاده می کنن یا یه تیکه پلاستیک قزمیت(!) رو راه راه مشکی و خاکستری می کنن و به مردم میندازن ؟
اگه در این مورد و قیمتش توضیح بدید ممنون میشم ... اگه یه عکس از 206 که داشبوردش فیبر کربن باشه بذارید که عالی میشه ...
ممنون

F A R I D
30-10-2011, 11:39
سلام
دوستان من یه تیپ5 صفر خریدم و تا 2-3 هفته دیگه تحویل می گیرم ، ولی شنیدم کیفیت تایر و داشبورد جولوش خیلی پایین اومده ، به همین دلیل تصمیم گرفتم به محض تحویل لاستیکاشو با میشلن عوض کنم و داشبورد و کنسول وسط رو هم کلا عوض کنم ...
چند وقت پیش از بعضی دوستان شنیدم تو ایران داشبوردو با فیبر کربن عوض می کنن ...
حالا سوالم اینه که واقعا فیبر کربن اصل استفاده می کنن یا یه تیکه پلاستیک قزمیت(!) رو راه راه مشکی و خاکستری می کنن و به مردم میندازن ؟
اگه در این مورد و قیمتش توضیح بدید ممنون میشم ... اگه یه عکس از 206 که داشبوردش فیبر کربن باشه بذارید که عالی میشه ...
ممنون
مطمئن باش فیبر کربن اصلا نیست. چون اگر اصلا باشه قیمت میشه به میلیون.تازه مگه پژو فرانسه یا شرکت خاصی چنین چیزی برای 206 داره؟؟ اینها فقط دست سازه. و به درد نمیخوره.
شما میتونی قاب کنسول و دریچه های کولر رو فیبر کربن 206 آرسی بندازی که بالای 200 تومن پات آب میخوره. تازه دست دومش. نوش که دیگه هیچ جای دنیا نیست.