PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاربک آپ و ریکاوری ویندوز

Andaron
20-10-2011, 13:07
سلام دوستان

من یه نرم افزار می خوام که وقتی ویندوز رو نصب کردم و برنامه مو.رد نیاز مانند فتوشاپ وغیره رو نیز نصب کردن با استفاده از این نرم افزار از ویندوز و و برنامه های اون پشتیبان بگیر که دفعه بعد که ویندوز رو نصب کردن همان برنامه های که قبلا نصب کرده ام باز نصب شده باشند

pckavir
20-10-2011, 14:31
Acronis True Image
Norton Ghost

از معروف ترین و بهترین نرم افزارهای این کار هستند

jafarian
20-10-2011, 15:07
باید ازبرنامه acronis true image استفاده کنید که ازتاپیک پایین میتونیددان کنیدورژنی که براتون قرار دادم ورژن plus pack این برنامه هست که میتونید به وسیله اون ایمیج خودتون روی یک سیستم دیگه که از نظر سخت افزاری تشابهی با هم ندارن پیاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Andaron
23-10-2011, 22:03
شرمنده دوست عزیز آموزشی چیزی ازش ندارید برای کارهای من (در بالا گفتم)
acronis true image

jafarian
23-10-2011, 23:56
ازلینک پایین که بصورت pdf هست میتونیددان کنید بصورت جامع توضیح داده شده.

Andaron
24-10-2011, 01:11
باید ازبرنامه acronis true image استفاده کنید که ازتاپیک پایین میتونیددان کنیدورژنی که براتون قرار دادم ورژن plus pack این برنامه هست که میتونید به وسیله اون ایمیج خودتون روی یک سیستم دیگه که از نظر سخت افزاری تشابهی با هم ندارن پیاده کنید:20:

سلام دوست عزیز لینک دانلودش حذف شده

بابت پی دی اف ممنون

Erfan.B
24-10-2011, 02:17
سلام دوست عزیز لینک دانلودش حذف شده

بابت پی دی اف ممنون

دوست عزیز این ورژن 2011 همراه سریال :

واسه دانلود * رو از بین سافت و 98 بردار.
اینم نسخه ی 2012 :

رمز:
[B]موفق باشی دوست من:11:

yashgin128
24-10-2011, 06:40
سلام
1.دوستان کدوم نسخه رو پیشنهاد میکنند؟
2.معمولا این مجموعه حاوی سه نرم افزار جدا هست .میشه یه توضیح مختصر درباره عملکرد هر کدوم بدید و بگید که کدومش رو باس نصب کنیم واسه بک اپ گیری از ویندوز؟
3.الان لپتاپم یه پارتیشن 600 گیگی به نام c داره به نظرتون اول بک اپ بگیرم از ویندوز بعد پارتیشن بندی کنم یا اول پارتیشن بندی بعد بک اپ؟
4.و به عنوان نکته اخر ویندوز من سون نسخه اصل هستش ایا با این کار نسخه اصل بودنش مشکل پیدا نمیکنه؟(هر چند میدونم پیدا نمیکنه)
با تشکر

cyrus6074
24-10-2011, 11:30
سلام. نمیدونم اینجا جای مناسبی برای این سوال هست یا نه.
من نرم افزار folder lock رو روی لپ تابم که ویندوز 7 64بیتی روش نصب بود ریختم. یک پوشه که تمام عکس هام توش بود رو باهاش قفل کردم. بعد از یه مدت سیستمم به هم ریخت و مجبور شدم ویندوز عوض کنم. حالا که ویندوز جدید رو ریختم پوشه محتوی عکس رو خالی نشون میده. ورژن اون فولدر لوکی رو هم که قبلا رو سیستمم نصب بوده رو نمی دونم. چند تا از ورژن هاش رو ریختم ولی فایده نداره

Erfan.B
24-10-2011, 12:18
سلام
1.دوستان کدوم نسخه رو پیشنهاد میکنند؟
2.معمولا این مجموعه حاوی سه نرم افزار جدا هست .میشه یه توضیح مختصر درباره عملکرد هر کدوم بدید و بگید که کدومش رو باس نصب کنیم واسه بک اپ گیری از ویندوز؟
3.الان لپتاپم یه پارتیشن 600 گیگی به نام c داره به نظرتون اول بک اپ بگیرم از ویندوز بعد پارتیشن بندی کنم یا اول پارتیشن بندی بعد بک اپ؟
4.و به عنوان نکته اخر ویندوز من سون نسخه اصل هستش ایا با این کار نسخه اصل بودنش مشکل پیدا نمیکنه؟(هر چند میدونم پیدا نمیکنه)
با تشکر

سلام دوست من.
1-پلاس پکیج کامل تره.
2-کلاً برای بک آپ گیری و پارتیشن بندی و مدیریت دیسک هست.
3- شما اول بک آپ بگیر بعد پارتیشن ببند (چون لپ تاپ داری تو قسمت لپ تاپ با دوستان مشاوره کن که خواستی بک آپ بگیری ببینی تکلیف درایو ریکاوریت چی می شه!)
4- خیر هیچ مشکلی پیدا نمی شه شما حتی اگه ویندوزت کپی هم باشه مشکلی پیدا نمی کنی:31:
موفق باشی دوست من:11:

jafarian
24-10-2011, 14:22
همین نسخه plus pack کاملترین ورژن این برنامه هست که یکی از مهمترین قابلیتهاش اینه که شما از ویندوز اورجینال لپ تاپ میتونید ایمیج بگیرین بعدش ایمیج خودتون روی یک سیستم دیگه ریکاوری کنید با قابلیت universal restore این برنامه در ضمن لینکم درسته پاک نشده تست کردم.

Erfan.B
24-10-2011, 19:33
سلام. نمیدونم اینجا جای مناسبی برای این سوال هست یا نه.
من نرم افزار folder lock رو روی لپ تابم که ویندوز 7 64بیتی روش نصب بود ریختم. یک پوشه که تمام عکس هام توش بود رو باهاش قفل کردم. بعد از یه مدت سیستمم به هم ریخت و مجبور شدم ویندوز عوض کنم. حالا که ویندوز جدید رو ریختم پوشه محتوی عکس رو خالی نشون میده. ورژن اون فولدر لوکی رو هم که قبلا رو سیستمم نصب بوده رو نمی دونم. چند تا از ورژن هاش رو ریختم ولی فایده نداره

سلام دوست من. نه اصلاً جای خوبی نیست واسه سؤالت و من واقعاً از ناظرین و مدیران گله مند هستم بابت این سیستم عضویت جدید! شما ببینید این عضو جدید پستش رو کی فرستاده؟ حالا الان اومده بین 2 تا پستی که من جوابش رو دادم! حالا این هیچ چی! من موندم این سیستم تأیید پست عضو های جدید به چه درد می خوره پس؟! نکنه فقط جلوی اسپم روبات رو می گیره؟! پستی که پس از تأیید بیاد به جایی که هیچ ربطی نداره که سیستم تأیید نمی خواد دیگه! واقعاً از مدیران و ناظرین گله مند شدم سر این موضوع ، امیدوارم یه توجیهی برای این موضوع داشته باشن...
دوست من شما باید مشکلت رو این جا مطرح می کردی : ولی خوب!!!!

در هر صورت اگه پستت رو جابه جا کردن که می شه نوش دارو بعد از مرگ سهراب اگه نه من همین جا جوابت رو می دم:
شما وقتی با فلدر لاک یه فلدر رو لاک می کنی در حقیقت یه قایل ساختی با پسورد که تمام محتویات اون فلدر می ره داخل اون فایل و برنامه ی فلدر لاک قادر به شناختن اون فایل هست. و وقتی هم اون فایل پاک بشه یعنی اطلاعاتت پاک شده مگه این که با ریکاوری بتونی به اطلاعاتت دست پیدا کنی که اونم با اور رایت روی فایل ها به هیچ وجه امکان پدیر نیست.
راستی ورودت رو به انجمن های پی سی ورلد خوش آمد می گم.:46:
موفق باشی دوست من:11:

yashgin128
24-10-2011, 23:11
همین نسخه plus pack کاملترین ورژن این برنامه هست که یکی از مهمترین قابلیتهاش اینه که شما از ویندوز اورجینال لپ تاپ میتونید ایمیج بگیرین بعدش ایمیج خودتون روی یک سیستم دیگه ریکاوری کنید با قابلیت universal restore این برنامه در ضمن لینکم درسته پاک نشده تست کردم.

ممنون از دوستان
نه من فقط رو سیستم خودم میخوام ازش استفاده کنم.
به نظرتون این روالی که پایین میگم درسته و انجامش بدم:
اول بیام تمامی درایور های لپتام رو نصب و بروز کنم سپس نرم افزار های دلخواه رو نصب کنم +انتی ویروس(راستی انتی ویروس به نظرتون کدومش خوبه؟node 32 or comodo 2012 or bitdifenfer total 2012) بعد بیام یه بک اپ از ویندوزم بگیرم(نمیدونم نرم افزار هرچی تو پارتیشن ویندوز مثلا c باشه رو بک اپ میگیره یا خودش فایل های ویندوز رو تشخیص میده؟).
دست اخر اینکه هر وقت من بخوام از اون ایمیج استفاده کنم ایا نیاز به همین نرم افزار باز میباشد یا خیر؟
و اینکه اگه پارتیشین بندی کرده باشم وقتی که ایمیج رو بر میگردونم ،پارتیشن هام به مشکل برمیخوره؟
ممنون

Erfan.B
25-10-2011, 00:15
ممنون از دوستان
نه من فقط رو سیستم خودم میخوام ازش استفاده کنم.
به نظرتون این روالی که پایین میگم درسته و انجامش بدم:
اول بیام تمامی درایور های لپتام رو نصب و بروز کنم سپس نرم افزار های دلخواه رو نصب کنم +انتی ویروس(راستی انتی ویروس به نظرتون کدومش خوبه؟node 32 or comodo 2012 or bitdifenfer total 2012) بعد بیام یه بک اپ از ویندوزم بگیرم(نمیدونم نرم افزار هرچی تو پارتیشن ویندوز مثلا c باشه رو بک اپ میگیره یا خودش فایل های ویندوز رو تشخیص میده؟).
دست اخر اینکه هر وقت من بخوام از اون ایمیج استفاده کنم ایا نیاز به همین نرم افزار باز میباشد یا خیر؟
و اینکه اگه پارتیشین بندی کرده باشم وقتی که ایمیج رو بر میگردونم ،پارتیشن هام به مشکل برمیخوره؟
ممنون

خواهش:11:
انتی ویروس از نظر من AVAST خوبه از نظر بعضی ها نود از نظر بعضی ها ای وی جی از نظر بعضی ها اویرا... دوست من سلیقه ای هست نصب کن هرچی خوشت اومد همون رو باهاش کار کن فقط هر چی نصب می کنی NOD نصب نکن به نظر من اصلاً خوب نیست!
هم می تونی کل یه پارتیشن از دیسک رو بک آپ پگیری هم کل یه دیسک رو (یعنی کل هارد).
آره دیگه باید با همین نرم افزار به صورت بوت ایمیجت رو توسط اون برنامه اکسترکت کنی رو هارد.
بهتره دفعات بعد هم پارتیشنت سایزش یکی باشه ولی من خودم امتحان کردم سایز رو هم تغییر بدی مشکلی به وجود نمیاد منتهی باید دقت داشته باشی ببینی دقیقاً چی کار انجام می دی.
موفق باشی:11: