PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه مباحث مربوط به DLNA

arashp30world
20-10-2011, 10:21
وجود یک تایپیک برای مبحث DLNA خالی از لطف نخواهد بود. لطفا از مباحث مقدماتی شروع بفرمائید. در بخش های مختلف فروم مطالب متنوع ولی پراکنده بود . امید است با متمرکز شدن این مباحث بتوانیم سطح معلومات خود را بیشتر وسریعتر بالا ببریم.اگر نیاز به باز کردن تایپیک جدا نیست سمعا و طاعتا ناراحت نمی شوم.

Guts
20-10-2011, 13:26
اتفاقاً دیشب خونه‌ی یکی از دوستان بودیم تلویزیون سری 6000 سامسونگ داشتن که وایرلس داشت با Galaxy S2 به All Share تلویزیون (که از DNLA استفاده میکنه) خیلی راحت متصل می‌شدیم و آهنگ و فیلم‌های روی گوشی رو خیلی راحت می‌تونستیم از تلویزیون پخش کنیم یا حتی صدا رو کم یا زیاد کنیم، واقعاً تلکنولوژی جالبیه و کار کردن باهاش هم هیچ دردسر خاصی نداشت.

arashp30world
22-10-2011, 09:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arashp30world
23-10-2011, 08:14
بالاخره بعد از چند روز فرصتی شد که سرویس DLNA را راه اندازی کنم ، نرم افزار مدیا سرور را دانلود و روی ویندوز سون پی سی نصب کردم، یک کابل یک متری و یک کابل نیم متری شبکه هم جمعا به قیمت 1500 تومان خریداری کردم و روتر را به تی وی متصل کردم ، رفتم داخل تنظیمات و ارتباط با پی سی برقرار شد. ولی نمی دونم نحوه اشتراک گذاری فایلهای پی سی با تی وی چگونه است.راستی یک نکته : برای برقراری اتصال پی سی رمزی درخواست نکرد؟

arashp30world
24-10-2011, 15:12
چند تا نمایندگی سونی مراجعه کردم و از آداپتور یو اس بی وایرلس سونی برای تی وی ex520 سراغ گرفتم که هیچ کدام نداشتند . از دستان کسانی که تهیه نموده اند لطفا راهنمائی کنند . اصفهان کجا میشه پیداش کرد.قیمت چند هست؟

mehdi1539
30-10-2011, 12:52
دوستانی که موفق شدن با dlna تلویزیونشون رو با کامپیوتر و گوشی شر کنند لطفا تمام وسایلی که لازم هست رو و نحوه به کارگیری اونا رو اموزش بدن. ممنون :40::40::40:

arashp30world
08-11-2011, 12:09
دوستانی که موفق شدن با dlna تلویزیونشون رو با کامپیوتر و گوشی شر کنند لطفا تمام وسایلی که لازم هست رو و نحوه به کارگیری اونا رو اموزش بدن. ممنون :40::40::40:
اول از همه باید یک آداپتور وایر لس مدل سونیUWA-BR100 تهیه کنید یا می توانید یک روتر به جای آن استفاده نمائید. من خودم از روتر استفاده کردم و جواب میده . بعد یکی از نرم افزارهای مورد استفاده که تنوع زیادی داره را روی کامپیوتر نصب کنید. که توضیحات تکمیلی را در همین فروم می توانید ببینید کافی است سرچ کنید dlna

arashp30world
09-12-2011, 11:24
دوستان در کل من فکر میکنم ارزش نداره 120 هزارتومان!!!! بدیم برای این دانگل به اندازه یک فلش !!!که فقط بتونیم فایلهای روی لپ تاپ یا پی سی یا گوشی را روی ال ای دی تی وی !! اون هم با پخش کننده خود تی وی تماشا کنیم. ( میدونید اصفهان یک فروشنده فرصت طلب می گفت 120 هزارتومان یک دانگل سونی!!! خیلی بی انصاف بود نه؟ البته اگه میشد یک جوری مانیتور این تی وی را با لپ تاپ یا پی سی به اشتراک گذاشت اون موقع خیلی خیلی ارزش داشت.

iman_s
10-12-2011, 12:13
برای تلویزیونهای سامسونگ که دانگل وایرلس ندارند میشه از کابل شبکه استفاده کرد
کافیه تنظیمات IP رو توی تلویزیون وارد کرد.بعد از برنامه Samsung Pc Share در کامپیوتر استفاده کرد و فایلهایی که میخواهیم رو تی وی تماشا کنیم رو در برنامه Add کنیم.

behrooz.shie
16-12-2011, 18:10
من توی شبکم چرا نمیتونم دیوایس های DLNA رو ببینم ؟