PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : sony ericsson vivaz pro or sony ericsson xperia x2 or nokia e72

bibak_fa
19-10-2011, 21:07
با سلام خدمت دوستان پیسی ورلدی.
دوستان من قبلا مشاوره ای گذاشته بودم که با مشکلی مواجه شدم و خرید گوشیم افتاد الان و اول ابان میرم برای خرید یعنی چند روز دیکه.
دوستان توجه داشته باشن فقط بین این سه گوشی میخوام انتخاب کنم و بودجم نهایتا 350 هزار تومان میباشد.

انتظارات اصلیم هم کیبرد کامل و کارایی کلی بهتر بین این سه گوشی میباشد.

Pedram_mrn
19-10-2011, 21:34
با این هزینه میتونی یه گوشی اندرویدی بگیری حیف نیست انقد پول بدی واسه سیمبین:2:
به نظر من بیخیال کیبورد شو... کیبورد مجازی کار کردن باهاش خیلی راحت تر هست و دنگو فنگ هم نداره حتما تا حالا با کیبورد های گوشی های اندرویدی کار نکردی
اگه نظرت عوض شد واسه اندروید که اگه نشه بعدا که یه اندروید بگیری دستت پشیمون میشی بگو تا هم من هم بچه ها گوشی های خوبی هست تا بهت پیشنهاد بدن
موفق باشی

FA6161
19-10-2011, 22:02
X2 بذار کنار به خاطر سیستم عاملش که از رده خارجه و برنامه کمی براش میاد
از بین این 2 ویواز پرو بهتره
اما پیشنهاد من Xperia mini pro با قیمت 345 که کیبورد هم داره و سیستم عاملشم اندروید و CPU 1 و اینکه گوشی کاملیه

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:00 PM ----------

Xperia mini pro اینم عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

black years
19-10-2011, 22:54
با سلام خدمت دوستان پیسی ورلدی.
دوستان من قبلا مشاوره ای گذاشته بودم که با مشکلی مواجه شدم و خرید گوشیم افتاد الان و اول ابان میرم برای خرید یعنی چند روز دیکه.
دوستان توجه داشته باشن فقط بین این سه گوشی میخوام انتخاب کنم و بودجم نهایتا 350 هزار تومان میباشد.

انتظارات اصلیم هم کیبرد کامل و کارایی کلی بهتر بین این سه گوشی میباشد.

گزینه 4 : هیچکدام:31:

bibak_fa
20-10-2011, 01:11
با تشکر از همه ی دوستان
دوستان عزیز من فکرامو کردم و بین این سه گزینه موندم

black years
20-10-2011, 14:54
پس اگه فقط بین این سه تا میخوای انتخاب کنی سونی اریکسون ویواز بهتره .