PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک از دوستانی که به تلویزیون سامسونگ LA40A610 دسترسی دارند

amir255
19-10-2011, 20:48
دوستای عزیزم یه چند وقتی هست که وقتی تلویزیون نگاه میکنم یه هاله ای از تصویر شبکه دیگه به صورت محو تو تصویر مشاهده میشه!!!
مثلا وقتی میزنم کانال3 آرم کانال2 توی قسمت OSD‏ تلویزیون اون بالا سمت راست به صورت سایه دیده میشه!!!
یا مثلا وقتی کامپیوترو بش وصل میکنم فیلم میذارم عکس صفحه دسکتاپم به صورت سایه وسط تصویر فیلم دیده میشه!!!
توضیح بسیار مهم اینکه 2 3هفته پیش من وارد منو مخفی شدم یه چیزایی رو متأسفانه تغییر دادم خصوصا مدل تی وی رو تغییر دادم:-( حالا کسی از دوستان اگر به این مدل دسترسی داره لطف کنه از صفحه اول منو مخفی یه عکس بگیره واسم بذاره یه عمر دعاش میکنم
(منو مخفی: تلویزیون رو خاموش میکنیم به ترتیب دکمه های info‏ بعدش menu‏ بعدش mute‏ رو میزنیم و سپس تلویزیون رو روشن میکنیم)
پیشاپیش ممنونم

amir255
22-10-2011, 23:39
توروخدا یکی کمک کنه:-(

amir255
31-10-2011, 12:23
کسی داره خواهش میکنم اعلام کنه:41:
TV تصویر قبلیشو حفظ میکنه میندازش زیر تصویر جدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amir255
24-01-2012, 18:04
آقا هیچکی نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

amir255
24-01-2012, 18:06
کمک کنید من هنوز نتونستم اینو درستش کنم:41::41::41:

mj52
24-01-2012, 21:40
ریست کنی درست نمیشه؟؟

info+menu+mute+power
option بعد factory reset

*Alucard*
24-01-2012, 21:59
این هاله ای که میگی بعد از یه مدت خود به خود بر طرف میشه؟
احتمالا گزینه های مربوط به ولتاژ پیکسلها رو دستکاری کردی یا اینکه گزینه ای رو دستکاری کردی که تاثیر مستقیم روی این موضوع داشته بهترین راه حل اینه که یه پنل هم مدل پنل خودت پیدا کنی از منوی مخفیش عکس بگیری تا متوجه بشی کجا تغییرات ایجاد کردی.

به این تاپیک هم مراجعه کنید اطلاعات خوبی داره:

amir255
26-01-2012, 00:13
ریست کنی درست نمیشه؟؟

info+menu+mute+power
option بعد factory reset

این هاله ای که میگی بعد از یه مدت خود به خود بر طرف میشه؟
احتمالا گزینه های مربوط به ولتاژ پیکسلها رو دستکاری کردی یا اینکه گزینه ای رو دستکاری کردی که تاثیر مستقیم روی این موضوع داشته بهترین راه حل اینه که یه پنل هم مدل پنل خودت پیدا کنی از منوی مخفیش عکس بگیری تا متوجه بشی کجا تغییرات ایجاد کردی.

به این تاپیک هم مراجعه کنید اطلاعات خوبی داره:

نه متاسفانه با ریست که درست نشد
هاله خودش به وجود میاد بعد مدتی و دیگه از بین نمیره مگه اینکه دستگاه رو 3 4ساعت خاموش کنی
قصدم از زدن تاپیک هم دقیقا" همین بود که اگه کسی از این پنل داره کمک کنه که متاسفانه خبری نیست
:41::41::41::41::41: