PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک سوال...؟

A C H ! L L E S
19-10-2011, 13:47
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان عزیز.:31:
عرض کنم که یه فیلمی رو دانلود کردم که 4 قسمت 150 مگ بود با فرمت MKV.حالا که میام اجراش کنم،شماره 1 ر که اجرا میکنم به نوعی همه رو به هم میچسبونه و تایمش میشه 1 ساعت و 50 دیقه.تا اینجاش همه چیز عالیه و منم خوشحالم که دیگه نیازی به چسبوندنشون ندارم.اما بعد از گذشت 35 دیقه که میرسه به آخر بخش اول،گیر میکنه و دیگه ادامه نمیده...و بعدا هم که میام همین بخش شماره 2 رو جدا اجرا کنم پیغام میده که فرمتش ناشناخته هست.اما کاملا واضحه که MKV هستش...
...
چیکار میتونم بکنم که درست بشه؟

A C H ! L L E S
04-11-2011, 16:39
دوباره سلام،امیدوارم حالتون خوب باشه.
بچه ها ایول دارین...یه وقت جوابی چیزی ندینا،حیفه! منظورم فقط تاپیک خودم نیست؛کلا مث اینکه حال نمیکنین به پستا جواب بدین.

خوب بگذریم، جوابشو فک کنم همتون بدونید،میدونم سوال ابتدایی ای بود اما چه کنم که شاعر میگه:ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیبه.

جوابش اینه که اگه پسوند فایل ها رو عوض نکردید، این آدرس رو توی دانلود منیجرتون کپیش کنید و این برنمه رو دانلودش کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از نصب و راه اندازی برنامه،دکمه JOIN رو بزنید،برید به آدرسی که فایل های فیلمتون رو دانلود کردید.اسم فایل شماره 1 رو فقط نشون میده(نترسید همه چی درسته) و بعدش OK کنید و در نهایت هم دکمه START رو بزنید.وقتی تموم شد برید به همون فولدری که قطعات دانلود شدتون بود.حالا اونجا یه فایل با فرمت mkv هستش که اون چسبیده شده قطعات فیلم هستش و کامل شده.

از توجهتون به این تاپیک ممنونم....