PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوزم یهو دون شده بالا نمیره و صفحه ابی میده...

M e i s a m
18-10-2011, 22:25
سلام
من تو سیستمم 2 تا وین دارم سون رو درایو اول و ایکس پی رو درایو دوم الان دارم از سون پست میدم چون همین نیم ساعت پیش که داشتم با ایکس پی کار میکردم هنگ کرد و با دکمه پاور سیستم رو خامو کردم حالا وقتی میخوام برم تو ایکس پی اون لودینگه میاد تا ته میره طبق روال همیشه بعدش یه صفحه ابی میاد در حد 1 ثانیه و ریست میشه... نتونستم ببینم صفحه ابیه چیه ولی اولش رو دیدم یه همچین چیزی بود: IRAQ_... حالا باید چی کنم؟
اخرین کارهام: نرم افزار signature995 نصب کردم و گوست اسکریپت و یک فایل کرک احتمالا تقلبی واسه a-pdf converter که اجرا شد و غیب شد! و همزمان اپرا باز بد یه نصب نرم افزار بود با یک اهنگ در حال پخش و لن اینترنتمم فعال شد :دی >> هنگ >> تسک منیجر رو زدم بیاد دیگه کلا سیستم قفل کرد و بقیه ماجرا... لطفا کمک برسونید تازه اکرونیس و نورتون گست ریخته بودم ایمیج بگیرم تنبلیم میومد سیستم ریستور و بکاپ هم ندارم ولی نمیشه وین رو بپرونم لازمش دارم... پلیز کمک برسونید، ممنونم

پ.ن: سیف مد و ویندوز دیاگنوستیک رو هم امتحان کردم نشد... مگر اینکه ریپیر کنم که اونجوری احتمالا تنظیمات بوتم بپره و اگر درست نشه جفت پا رفتم تو حنا :دی

seacoast
19-10-2011, 00:15
سلام

این صفحه مرگ هم بهش میگند
در کل ویندوز فایل ها ی سیستمش ریخته بهم
چه بخوای چه نخوای باید دوباره نصب کنی.

M e i s a m
19-10-2011, 00:47
نه دیگه یه راه میخوام دوباره نصب نکنم... اخه هیچ کاری هم نکردم فقط بد موقع سیستم رو خاموش کردم :دی
الان رفتم تو نرم افزار تنظیم بوت میزنم وین ایکس پی اصلا میگه نیست... رفتم وین رو هم ریپیر کنم دیدم جفت پا تو حنام ویندوزه رو از یکی از فروم های معروف گرفتم و اونا وین رو دستکاری کردن و اون قسمت های ریپیر و... نمیاد و مستقیم میره واسه نصب وین جدید (نمیدونم اخه مرض داشتن؟!)

راه دیگه ای میخوام...

jax2
19-10-2011, 12:58
سلام دوست عزیز
واسه اینکه موقع نمایش ارور blue screen ریست نشه وقتی روشن کردی سریع f8 بزن تو صفحه ای که گزینه ی safe mode رو داره بیاد
بعد گزینه ی disable automatic restart on eror رو enter کن و بعد ویندوز xp رو انتخاب کن تا بالا یساد
وقتی بالا اومد ارور داد دیگه ریست نمیشه
یه عکس بگیر با گوشی بزار اینجا ببینم چه خبره

M e i s a m
19-10-2011, 17:24
سلام دوست عزیز
واسه اینکه موقع نمایش ارور blue screen ریست نشه وقتی روشن کردی سریع f8 بزن تو صفحه ای که گزینه ی safe mode رو داره بیاد
بعد گزینه ی disable automatic restart on eror رو enter کن و بعد ویندوز xp رو انتخاب کن تا بالا یساد
وقتی بالا اومد ارور داد دیگه ریست نمیشه
یه عکس بگیر با گوشی بزار اینجا ببینم چه خبره

بس تباه شده است حال این سیستم... ولی یه چیزی رو اشتب گفتم اولش IRLQ هست یا یه چیز تو همون مایه ها
تازه رفتم درستش کنم بوتم کلا پرید و دوباره با ریپیر سون رفتم بالا الان میخوام بوت واسه ایکس پی بسازم میگه وجود نداره و ارور میده...

M e i s a m
19-10-2011, 23:21
با یه وین سرویس پک 2 ریپیر کردم پشکید ولی بالا اومد
باز ویروس گرفته سیستمم از اونایی که برنامه های اجرایی رو پاک میکنه...

jax2
20-10-2011, 14:32
|س حسابی داره خوش میگذره :31:
از این واسه ویروس یابی استفاده کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

M e i s a m
29-10-2011, 03:15
مشکل حل شد/
تاپیک بسته شود لطفا.