PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای افزایش صدای هدفون

xvid
18-10-2011, 20:49
سلام
دوستان خروجی صدای سیستم من زمانی که از هدفون استفاده میکنم خیلی پایین هست کلی تنظیمات ویندوز رو هم دستکاری کردم اما نتیجه ای حاصل نشد خواهشا اگه نرم افزاری میشناسین که مشکل رو حل میکنه به بنده معرفی کنید
با تشکر

jafarian
19-10-2011, 00:12
اگرویندوزتون 7 که فرمان sound داخل سرچ منوی استارت تایپ کنید بعد تو صفحه ای که باز میشه تو همون سربرگ اول روی گزینه speaker کلیک کنید بعدش به سربرگ enhancement برین بعدش تیک گزینه ای که تو عکس مشخص شده رو بزنید ببینید افزایش صدا دارین :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

xvid
19-10-2011, 11:36
ویندوزم xp هست

raya2
19-10-2011, 12:43
پس چرا برای من این تب Enhancements رو نداره ؟

jafarian
19-10-2011, 15:13
تو فروم پایین نوشته که نرم افزاری برای xp یا 7 به وسیله برنامه vlc player میتونید اینکارانجام بدین.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

xvid
19-10-2011, 18:28
جناب این نرم افزار رو هم تست کردم ولی متاسفانه نتیجه ای حاصل نشد
دوستان به نظر من باید از نرم افزاری استفاده کنم که مستقیما بتونه کارت صدا رو تحت تاثیر قرار بده فکر نمیکنم با نرم افزارهای پلیر بشه کاری کرد!

raya2
19-10-2011, 23:20
این نرم افزار زیر رو هم امتحان کن (گرچه این هم نرم افزاریه ولی شاید بدردت خورد):

Erfan.B
21-10-2011, 06:31
پس چرا برای من این تب Enhancements رو نداره ؟

دوست من احتمالاً کارت صدای شما قدیمی هست و این امکان معمولاً در کارت های صدای جدید موجوده.
موفق باشی.:11:

---------- Post added at 06:31 AM ---------- Previous post was at 06:30 AM ----------

سلام
دوستان خروجی صدای سیستم من زمانی که از هدفون استفاده میکنم خیلی پایین هست کلی تنظیمات ویندوز رو هم دستکاری کردم اما نتیجه ای حاصل نشد خواهشا اگه نرم افزاری میشناسین که مشکل رو حل میکنه به بنده معرفی کنید
با تشکر
دوست من بهترین نرم افزار برای تقویت خروجی Winamp هست شما باید خروجی رو رو 12 دسیبل بذاری تا بیش ترین صدا رو داشته باشی ولی فکر می کنم یه هدفون بخری کارت بهتر راه بیفته ، با 4-5 تومن هم می تونی یه هدفون که صداش زیاد باشه بخری.
موفق باشی.:11: