PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا حدود 400.000T!

Erfan.
17-10-2011, 18:50
سلام بر همه...

دوستان چند وقتی هست که میخوام یه گوشی بگیرم، بودجه حدود 400.000 تومان، حالا یه کم بالاتر یا پایین تربود مشکلی نیست...

کاربرد و انتظاراتم:

فیلم، ویدئو کلیپ، ...
موزیک
استفاده از نرم‌افزار های مختلف + گیم
وب گردی و E-Book (اهمیت کمتر از موارد بالایی)
دوربین هم خیلی مهم نیست ولی خوب اگه باکیفیت باشه بهتره!
... هر چیزی که از یک اسمارت فون انتظار میره :دی

من اول میخواستم iPod بگیرم + یه گوشی ساده 25 تومنی... ولی خوب جالب نیست زیاد :13: (این .:PAR3A:. این قدر این رو گفت که...!:دی)

از iOS هم خیلی خوشم میاد ولی فکر کنم Android هم بد نباشه...

تا حالا هم به نظرم LG Optimus Black مناسب بوده...
Xperia Arc هم جالبه ولی قیمتش...!:19::31:

منتظر نظرات شما دوستان هستم!!!

پیروز باشید.

mociuamin
17-10-2011, 19:07
تو این رنج و با این امکانات Lg Optimus Black به نظرم بهترینه

Scud_MD2
17-10-2011, 19:08
به نظر من همون Optimus Black گوشی خوبیه
البته SonyEricsson Xperia Neo هم هست

h!tman
17-10-2011, 19:12
سلام بر همه...

دوستان چند وقتی هست که میخوام یه گوشی بگیرم، بودجه حدود 400.000 تومان، حالا یه کم بالاتر یا پایین تربود مشکلی نیست...

کاربرد و انتظاراتم:

فیلم، ویدئو کلیپ، ...
موزیک
... هر چیزی که از یک اسمارت فون انتظار میره :دی

من اول میخواستم iPod بگیرم + یه گوشی ساده 25 تومنی... ولی خوب جالب نیست زیاد :13: (این .:PAR3A:. این قدر این رو گفت که...!:دی)

از iOS هم خیلی خوشم میاد ولی فکر کنم Android هم بد نباشه...

تا حالا هم به نظرم LG Optimus Black مناسب بوده...
Xperia Arc هم جالبه ولی قیمتش...!:19::31:

منتظر نظرات شما دوستان هستم!!!

پیروز باشید.
سلام آقا عرفان عزیز:دی
آقا شما یک کاری کن
Optimus Black رو باش کار کن Ipod Toch هم باش کار کن:دی
به نظر من فقط صفحه نمایش بلک آدمو میخوره!
ولی از نظر من شما به سلیقه خودت عمل کنی بسیار بهتر نتیجه میگیری چون مثلا یک بار Black فورس کلوز کنه میگی ا ا اا :دی چرا آی پاد نخریدم:دی
ولی توی این رنج قیمت Lg optimus Black بازارو گرفته کلا!
و این که انگار ساپورت هم خواهد شد با نسخه جدید اندروید
موفق باشی:)

Erfan.
17-10-2011, 19:16
به نظر من همون Optimus Black گوشی خوبیه
البته SonyEricsson Xperia Neo هم هست

Neo رو تعریفشو شنیدم ولی ظاهرشو که دیدم...!:2:

سلام آقا عرفان عزیز:دی
آقا شما یک کاری کن
Optimus Black رو باش کار کن Ipod Toch هم باش کار کن:دی
به نظر من فقط صفحه نمایش بلک آدمو میخوره!
ولی از نظر من شما به سلیقه خودت عمل کنی بسیار بهتر نتیجه میگیری چون مثلا یک بار Black فورس کلوز کنه میگی ا ا اا :دی چرا آی پاد نخریدم:دی
ولی توی این رنج قیمت Lg optimus Black بازارو گرفته کلا!
و این که انگار ساپورت هم خواهد شد با نسخه جدید اندروید
موفق باشی:)

بله دقیقا همین کارو باید کنم... با iPod که کار کردم، یه روز میرم بازار با Black هم کار میکنم...

از نظر صفحه نمایش؛ خیلی از بلک تعریف شنیدم ولی صفحه Retina iPod با PPI بسیار بالا هم کم نیست...!

در مورد اون Force Close که گفتی، مگه خیلی این اتفاق پیش میاد...؟ :13:

از دوستان ممنونم!

پیروز باشید.

P I R A N H A
17-10-2011, 19:33
Optimus Black بهترین انتخابه

sAeEd_kHaAn
17-10-2011, 19:59
منم مثل بچه ها اپتیموس بلک رو پیشنهاد میدم بدون شک بهترین انتخابه تو این رنج و با اون صفحه فوق العادش

Mig33
17-10-2011, 20:36
من یک ماهی میشه اپتیموس بلک رو دارم و واقعا راضی هستم ...
تا حالا یکبار هم فورس کلوز یا هنگ منگ نداشتم :31:
ولی به نظر من برو از نزدیک باهاش کارکن.... به نظر من به غیر از کیفیت صفحه نمایش و ....طراحی فوق العاده اونه ، سادگی خاصی تو طراحیش رعایت شده که بعد از این یک ماه هنوز برام زیباست و همچنین اطرافیان .
رابط کاربری ساده و زیبائی داره ....
برو کار کن و اگه ازش خوشت اومد بگیر.

.:PAR3A:.
17-10-2011, 20:53
عرفان ، تا اینجا تو یه پست به من معرفی کن که از Nova IPS چیزی گفته نشده باشه ، باز میاد میگه نووا چیز خاصی نیست :| :دی

در مورد اون Force Close که گفتی، مگه خیلی این اتفاق پیش میاد...؟
فورس کلوز اصولا توی رام رسمی ، اصلا پیش نمیاد... رام های کاستوم ولی گاهی این ایراد رو دارن... البته خوب آیپاد هم روی 5B2 این مشکل رو به غایت داشت (ایراد از جیلبرک بود البته) ، در حدی که من آیپاد رو خاموش کرده بودم و گذاشته بودم کنار به کل :دی
حالا یه سری نکات دیگه بگم :دی :

فیلم، ویدئو کلیپ، ...
آیپاد 720p رو توی بعضی فرمت ها پخش نمیکنه و توی بعضی فرمت ها با لگ پخش میکنه و توی بعضی فرمت ها بدون مشکل ، در صورتی که بلک فکر میکنم کلا 720p رو خوب پخش کنه...

موزیک
قانونا فرقی ندارن ، ولی من موزیک آیپاد رو واقعا دوست دارم... ولی بازم فرقی نداره خیلی...

آیپاد جلوتره... هر گیمی بخوای میری اپترکر راحت دان میکنی...

سایز صفحه بلک بیشتره ، واسه همین راحت تره... البته PPI آیپاد هم مطرحه ، ولی 4 اینچ خیلی راحت تر از 3.5ــه واسه این موارد...

روی دوربین آیپاد اصلا حساب نکن... اصلا :|||

دلیل اصلی اینکه من نظرم روی بلک ــه ، اینه که با گوشی ارزون در کنار آیپاد کسی نبوده که کنار بیاد... اون هم چنین گوشی ای :دی

h!tman
17-10-2011, 21:25
Neo رو تعریفشو شنیدم ولی ظاهرشو که دیدم...!:2:

بله دقیقا همین کارو باید کنم... با iPod که کار کردم، یه روز میرم بازار با Black هم کار میکنم...

از نظر صفحه نمایش؛ خیلی از بلک تعریف شنیدم ولی صفحه Retina iPod با PPI بسیار بالا هم کم نیست...!

در مورد اون Force Close که گفتی، مگه خیلی این اتفاق پیش میاد...؟ :13:

از دوستان ممنونم!

پیروز باشید.

نه کلا قدرتمنده و مشکلی پیش نمیاد
رتینا صفحه نمایش خوبیه ولی روشن ترین صفحه نمایش رو Nova داره
یعنی یک چیزی مثل Led های سامسونگ در مقایسه با سری Ml ایسوز:دی
یعنی نور خیره کننده ای داره!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Galaxy S - Optimus Black-Galaxy S II
یعنی من که به شخصه طرفدار پر و پا قرص Nova با این روشناییش هستم

---------- Post added at 09:25 PM ---------- Previous post was at 09:22 PM ----------

عرفان ، تا اینجا تو یه پست به من معرفی کن که از Nova IPS چیزی گفته نشده باشه ، باز میاد میگه نووا چیز خاصی نیست :| :دی

فورس کلوز اصولا توی رام رسمی ، اصلا پیش نمیاد... رام های کاستوم ولی گاهی این ایراد رو دارن... البته خوب آیپاد هم روی 5B2 این مشکل رو به غایت داشت (ایراد از جیلبرک بود البته) ، در حدی که من آیپاد رو خاموش کرده بودم و گذاشته بودم کنار به کل :دی
حالا یه سری نکات دیگه بگم :دی :

آیپاد 720p رو توی بعضی فرمت ها پخش نمیکنه و توی بعضی فرمت ها با لگ پخش میکنه و توی بعضی فرمت ها بدون مشکل ، در صورتی که بلک فکر میکنم کلا 720p رو خوب پخش کنه...

قانونا فرقی ندارن ، ولی من موزیک آیپاد رو واقعا دوست دارم... ولی بازم فرقی نداره خیلی...

آیپاد جلوتره... هر گیمی بخوای میری اپترکر راحت دان میکنی...

سایز صفحه بلک بیشتره ، واسه همین راحت تره... البته PPI آیپاد هم مطرحه ، ولی 4 اینچ خیلی راحت تر از 3.5ــه واسه این موارد...

روی دوربین آیپاد اصلا حساب نکن... اصلا :|||

دلیل اصلی اینکه من نظرم روی بلک ــه ، اینه که با گوشی ارزون در کنار آیپاد کسی نبوده که کنار بیاد... اون هم چنین گوشی ای :دی

به حرفای پارسا یک چیزو اضافه کنم حتما هندز فری مال مثلا Wave II رو بعدا براش بگیر
یا هندز فری های Iriver
از نظرم هندز فری خودش یکم کیفیتش در حد نوکیاس !

Erfan.
17-10-2011, 21:39
عرفان ، تا اینجا تو یه پست به من معرفی کن که از Nova IPS چیزی گفته نشده باشه ، باز میاد میگه نووا چیز خاصی نیست :|

رتینا صفحه نمایش خوبیه ولی روشن ترین صفحه نمایش رو Nova داره
یعنی یک چیزی مثل Led های سامسونگ در مقایسه با سری Ml ایسوز
یعنی نور خیره کننده ای داره!

Galaxy S - Optimus Black-Galaxy S II
یعنی من که به شخصه طرفدار پر و پا قرص Nova با این روشناییش هستم

خوب صفحه نمایش که معلومه، بسیار باکیفیت هست...

پارسا اون که من گفتم چیز خاصی نیست فکر میکنم در بحث ما بین GS و Black بود :46: مگه همه‌چی Brightness ـــه؟

ولی خوب در کل آره صفحش عالیه، مخصوصا نسبت به قیمتش...

دلیل اصلی اینکه من نظرم روی بلک ــه ، اینه که با گوشی ارزون در کنار آیپاد کسی نبوده که کنار بیاد... اون هم چنین گوشی ای

1000 بار گفتی اینو! :| :دی سر همین هست که میخوام گوشی بگیرم دیگه!

خرید گوشی تا حدود 400.000T!

به حرفای پارسا یک چیزو اضافه کنم حتما هندز فری مال مثلا Wave II رو بعدا براش بگیر
یا هندز فری های Iriver
از نظرم هندز فری خودش یکم کیفیتش در حد نوکیاس !

هندزفری یا ایرفون منظورت هست...؟

ایرفون که حتما یه Creative تهیه میکنم بعدا...

h!tman
17-10-2011, 21:49
خوب صفحه نمایش که معلومه، بسیار باکیفیت هست...

پارسا اون که من گفتم چیز خاصی نیست فکر میکنم در بحث ما بین GS و Black بود :46: مگه همه‌چی Brightness ـــه؟

ولی خوب در کل آره صفحش عالیه، مخصوصا نسبت به قیمتش...

1000 بار گفتی اینو! :| :دی سر همین هست که میخوام گوشی بگیرم دیگه!

هندزفری یا ایرفون منظورت هست...؟

ایرفون که حتما یه Creative تهیه میکنم بعدا...

کلا هر تجهیزات متفرقه صوتیش نیاز به عوض شدن داره!
خوب همش که برایتنس نیست:دی ولی توی عمق رنگ ها هم دست کمی از ای ام او الیدی نداره(فارسی رو حال کردم خودم:دی)
این که دلیل پرطرفدار بودن این صفحه برایتنس خفنشه و جالب اینه ARc 4.2 اینچی با Black 4اینچی تراکم پیکسلی برابر دارن!

Erfan.
18-10-2011, 21:46
خوب دوستان امروز رفتم علاءالدین، چند تا از گوشی ها رو تست کردم...

خوب Optimus Black رو باهاش کار کردم... خیلی خوب بود، همه چی مناسب بود... کیفیت صفحه مناسب، حساسیت تاچ عالی، و ...

در کل گوشی خوبی بود، البته با 7-8 دقیقه کار کردن نمیشه به نتیجه کلی رسید ولی خوب تا حدی میشه به کارایی گوشی پی برد!

بعد از کنار غرفه سامسونگ رد میشدم گفتم بزار Galaxy S 1 رو یه نگاهی بندازم، شاید نظرمو جلب کنه...

:18: به نظرم واقعا از Black بهتره... اصلا اون روون بودن که در Galaxy احساس میشه در Black وجود نداره!!!
صفحه AMOLED هم که واقعا در نمایش رنگ سیاه عالی عمل میکنه...!
در کل ، به نظرم GS 1 واقعا از Black گوشی بهتریه و بین این دو، GS 1 رو انتخاب میکنم!

بعد همون طبقه اول از یه مغازه قیمت گرفتم GS 1 8GB رو گفت 460T ...! حالا این که همین قیمت موقع خرید حساب کنه یا نه رو نمیدونم! (پارسا :-w)

فقط یه مسئله این که ممکنه GS 1 به خاطر ورژن Android بالاتر، عملکردش کمی بهتر شده باشه...؟

مایلم نظر دوستان عزیز رو بدونم!:20:

پیروز باشید.

18-10-2011, 21:58
فقط یه مسئله این که ممکنه GS 1 به خاطر ورژن Android بالاتر، عملکردش کمی بهتر شده باشه...؟
دلیل به شدت مهمیه هااا... پرفورمنس توی جینجربرد خیلی ارتقا پیدا کرده... + فکر میکنم تاچ ویز از آپتیمس یو آی سبک تر باشه...

خرید از طبقه اول هم واقعا کار خطرناکیه :دی چون سیم کارتتو میدی به طرف ، طرف دیگه سیم کارتو نمیده ، میگه گوشیمو از آک در آوردی ، یا 200 تومن واسه فعال سازی بده یا میزنمت :دی ازین چیزا خلاصه...

P I R A N H A
18-10-2011, 22:20
بین گلکسی اس و بلک شک نکن گلکسی بهتره

Erfan.
19-10-2011, 19:10
دوستان قضیه زردی صفحه Galaxy S چی هست...؟ من احساس کردم ترکیب رنگ به زردی میزد... و در فروم هم یه چیزایی شنیده بودم..؟

19-10-2011, 20:20
اتفاقا SAmoled بیشتر آبی میزنه... اون مشکل واسه ی SAmoled + هست که توی نور کم و توی بعضی رنگ ها و توی بعضی گوشی ها یه مقدار خیلی کم صفحه زرد میشه...

Erfan.
19-10-2011, 20:25
اتفاقا SAmoled بیشتر آبی میزنه... اون مشکل واسه ی SAmoled + هست که توی نور کم و توی بعضی رنگ ها و توی بعضی گوشی ها یه مقدار خیلی کم صفحه زرد میشه...

آره درسته... ولی اون جا که باهاش کار میکردم احساس کردم یه خورده رنگ ها بیش از حد Warm هستن! احتمالا تنظیمات دستکاری شده بوده...

کسی توصیه‌ای تجربه‌ای نکته‌ای در مورد Galaxy نداره در اختیارمون بزاره...؟ :20:

پیشاپیش متشکرم!

P I R A N H A
19-10-2011, 20:49
یه سر به کلوپش بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Pedram_mrn
19-10-2011, 21:49
من گلکسی دارم خودم به نظر من جالب نیست تمام رام هایی که من روش نصب کردم مشکل داشتن کاستوم از همه بدتر
مشکلایی که باهاش دارم بعضی وقتا هنگ میکنه و لگ میگیره....
(رامی ام که الان دارم 2.3.4 هست با کرنل دار کور و لگفیکس) نزدیکه 90 تا هم اپ روش ریختم
در کل باتری دوربین صفحه نمایش و قدرت خوبی داره ولی یه رام درست درمون نداره
من Desire s هم داشتم به اون هم یه نگا بنداز تو اون 160 تا برنامه داشتم یکبار هم هنگ نکرد هیچ وقت هم لگ نداشت و نمیزد ولی دوربین فیلم برداریش باگ داشت فریم فریم میشد که جدیدا یه آپدیت براش اومده به 2.3.5 و Sense 3.0 که حل میشه البته آپدیتش هنوز فراگیر نشده
الانم دارم میفروشمش 5 ماه کارکرده تمیزه تمیزه Made in korea by sam هست اگه میخوای بهم پیام بده 400 میدم

h!tman
19-10-2011, 22:15
حالا تا این حد عمیق هم تفاوت ندارن!:دی
این که مثلا خیلی قوی تر باشه و اینا نچ
تقریبا خیلی یکی هستند دوربین برات مهم نیست (به خاطر فلش و اینا:دی اونم تو شب) بلک بهتره از نظر بنده البته!
در کل گلکسی چون هم ساپورت خیلی بهتری داره هم یک نموره( در حد مثلا پراید 132و 141 :دی ) قوی تره
کلا آندروید 2.3 که خیلی فرق داره باید با هم کار کنید
یعنی مثال بارزش توی گلکسی اس 2 داداش کوچیکه گلکسیه که از 2.3.3. تا 2.3.5 به پرواز درومد!:دی

Erfan.
20-10-2011, 00:06
من گلکسی دارم خودم به نظر من جالب نیست تمام رام هایی که من روش نصب کردم مشکل داشتن کاستوم از همه بدتر
مشکلایی که باهاش دارم بعضی وقتا هنگ میکنه و لگ میگیره....
(رامی ام که الان دارم 2.3.4 هست با کرنل دار کور و لگفیکس) نزدیکه 90 تا هم اپ روش ریختم
در کل باتری دوربین صفحه نمایش و قدرت خوبی داره ولی یه رام درست درمون نداره
من Desire s هم داشتم به اون هم یه نگا بنداز تو اون 160 تا برنامه داشتم یکبار هم هنگ نکرد هیچ وقت هم لگ نداشت و نمیزد ولی دوربین فیلم برداریش باگ داشت فریم فریم میشد که جدیدا یه آپدیت براش اومده به 2.3.5 و Sense 3.0 که حل میشه البته آپدیتش هنوز فراگیر نشده
الانم دارم میفروشمش 5 ماه کارکرده تمیزه تمیزه Made in korea by sam هست اگه میخوای بهم پیام بده 400 میدم

خوب فکر میکنم اکثر مشکلات شما سر همین رام هست... خوب این اصلا برای من اهمیت نداره چون سراغش نمیرم!

از نظر لگ و هنگ که میگید خوب درسته نباید این طور باشه...

---------- Post added at 01:06 AM ---------- Previous post was at 01:05 AM ----------

حالا تا این حد عمیق هم تفاوت ندارن!:دی
این که مثلا خیلی قوی تر باشه و اینا نچ
تقریبا خیلی یکی هستند دوربین برات مهم نیست (به خاطر فلش و اینا:دی اونم تو شب) بلک بهتره از نظر بنده البته!
در کل گلکسی چون هم ساپورت خیلی بهتری داره هم یک نموره( در حد مثلا پراید 132و 141 :دی ) قوی تره
کلا آندروید 2.3 که خیلی فرق داره باید با هم کار کنید
یعنی مثال بارزش توی گلکسی اس 2 داداش کوچیکه گلکسیه که از 2.3.3. تا 2.3.5 به پرواز درومد!:دی

نه اصلا لذتی که کار کردن با GS میداد به هیچ عنوان در Black احساس نمیشد... حالا شاید روی کاغذ و spec تقریبا با هم برابر باشن ولی من بعد از کار کردن با GS دیگه از فکر Black بیرون اومدم!:46:

پیروز باشید.

nimakh
20-10-2011, 09:44
گالاکسی اس به نظر من خیلی بهتره مخصوصاً که الان اپتیموس هم گرون شده و هم قیمتند