PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی در مورد انتقال از نیوک به وردپرس

bahman.pdf
17-10-2011, 11:55
سلام
یک ماهی هست یه سایت راه اندازی کردیم با همکاری دوستان با مدیریت محتوای نیوک مشهد تیم!
الان میخوام سیستم مدیریت محتوا رو به ورد پرس تغییر بدم (روی لوکال خیلی باهاش حال کردم)
سئوالم اینه اگه بخوام به صورت دستی محتوای سایتم رو انتقال بدم(کی میره این همه راهو)
صفحاتی رو که گوگل ایندکس کرده مشکلی واسش پیش نمیاد ؟
سئو سایت چی میشه؟
با تشکر از راهنمایی تون
راستی یه روش برای انتقال محتوا استفاده از اسکریپت هست که وقتی روی لوکال امتحان کردم مطالب در هم ریخه منتقل شد:19:

neopersia
17-10-2011, 15:41
قوانین انجمن. بند 3:

3- عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ...

لطفاً رعایت کنید!

bahman.pdf
18-10-2011, 11:29
هیچ کس جواب سوال رو نمیدونه؟

FC.Barcelona
19-10-2011, 13:10
ساختار صفحات نیوک با وردپرس فرق داره تمامی ایندکسهاتون خطای 404 میشه

bahman.pdf
19-10-2011, 13:33
هیچ راهی نیست که این اتفاق پیش نیاد؟؟

bahman.pdf
19-10-2011, 15:43
یه افزونه هست که به صورت اتوماتیک صفحاتی که لینک اشتباه دارند را به صفحات مشابه ریدایرکت می کند !!!
روی لوکال تست کردم جواب داد:31:
به نظر شما با این افزونه مشکل ارور ایندکس هام چه جوری میشه؟؟
با تشکر

FC.Barcelona
22-10-2011, 17:50
یه افزونه هست که به صورت اتوماتیک صفحاتی که لینک اشتباه دارند را به صفحات مشابه ریدایرکت می کند !!!
روی لوکال تست کردم جواب داد:31:
به نظر شما با این افزونه مشکل ارور ایندکس هام چه جوری میشه؟؟
با تشکر
مشکلی نیست حتی اگه صفحاتتون هم 404 بشه بعد از یکی دوماه سایتتون دوباره ری ایندکس میشه ولی اگه افزونه های ری دایرکت استفاده کنید فقط یکم بازدیدتون کم میشه که بعد از چند هفته اونم درست میشه