PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفي کتاب Visual C#.net جهت خريد (فارسي)

Honradez
16-10-2011, 15:26
سلام.

من دنبال خريد يک کتاب خوب براي ياد گرفتن Visual C#.net هستم. (فارسي)

ترجيحا ميخوام کاملتر باشه و مباحث بيشتري رو پوشش بده.

ممنون ميشم راهنمايي کنيد.

Honradez
17-10-2011, 15:55
جدي يعني هيچکي يه کتاب خوب خونش نداره اسم و ناشرشو بما بگه؟

szh_1367
17-10-2011, 18:26
خدمت شما عرض کنم که اگر زبان انگلیسی نسبتا خوبی داری ( حتی اگر سطح متوسط هم باشه جواب میده ) کتاب های زبان اصلی بخون

کتاب های فارسی رو هر کسی که رسیده و هر طور که میل داشته کلمات رو ترجمه کرده

با این حال کتاب Visual C# 2005 ترجمه گروه مهندسین اهل قلم بد نبوده اما کامل نیست با این که روی کتاب نوشته مرجع کامل

جدیدا کتابی با اسم Visual C# 2010 چاپ شده که من اون رو مطالعه نکردم اما یکی از دوستانی که کتاب رو مطالعه کرده بود میگفت بد نیست اما باز هم کامل نیست

شما باید خودت بری تو بازار کتاب ها رو نگاه کنی تعدادی از فصل ها رو مطالعه کنی که اگر مترجمش خوب بود کتاب رو تهیه کنی وگرنه تا دوست داشته باشی کتاب بدرد نخور چاپ شده

یه نکته دیگه سعی کن کتاب هایی رو تهیه کنی که نویسنده اونها Deitel باشه

عــــلی
17-10-2011, 20:57
سلام.
در قسمت درخواست مقالات مطرح کنید سریع تر به پاسخ میرسید...
موفق و سربلند باشید در پناه حق:11:

MrDevil
18-10-2011, 02:14
خدمت شما عرض کنم که اگر زبان انگلیسی نسبتا خوبی داری ( حتی اگر سطح متوسط هم باشه جواب میده ) کتاب های زبان اصلی بخون

کتاب های فارسی رو هر کسی که رسیده و هر طور که میل داشته کلمات رو ترجمه کرده

با این حال کتاب Visual C# 2005 ترجمه گروه مهندسین اهل قلم بد نبوده اما کامل نیست با این که روی کتاب نوشته مرجع کامل

جدیدا کتابی با اسم Visual C# 2010 چاپ شده که من اون رو مطالعه نکردم اما یکی از دوستانی که کتاب رو مطالعه کرده بود میگفت بد نیست اما باز هم کامل نیست

شما باید خودت بری تو بازار کتاب ها رو نگاه کنی تعدادی از فصل ها رو مطالعه کنی که اگر مترجمش خوب بود کتاب رو تهیه کنی وگرنه تا دوست داشته باشی کتاب بدرد نخور چاپ شده

یه نکته دیگه سعی کن کتاب هایی رو تهیه کنی که نویسنده اونها Deitel باشه
دایتل کتابی داره که سی شارپ رو از ابتدا توضیح بده؟

szh_1367
18-10-2011, 10:13
دایتل کتابی داره که سی شارپ رو از ابتدا توضیح بده؟
اکثر کتاب هایی که از Deitel ترجمه شده از ابتدا شروع کرده ولی هیچ وقت به سطح قابل قبولی نرسیده

من تا حالا کتاب C# فارسی ندیدم که در سطح پیشرفته ترجمه یا ارائه شده باشه

باز هم توصیه میکنم هرکس که میخواهد سی شارپ یاد بگیره میتونه برای استارت کار از کتاب های فارسی استفاده کند اما حتما و حتما برای ادامه کار کتاب های زبان اصلی رو مطالعه کند