PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در شبکه؟

dada_shi
16-10-2011, 02:13
سلام
بعد از نصب ویندوز 7 .من درایو هام رو شبکه کردم و تو بقیه سیستم ها درایو نشون داده میشه.ولی وقتی میخوای داخل بشی ارور میده که دسترسی امکان پذیر نمی باشد.you dont have premission

Amir Varasteh
16-10-2011, 20:55
سلام.

به Properties درایو و تب Sharing برو و Advanced Sharing و سپس Permissions رو بزن و Add رو بزن و Everyone رو انتخاب و Full Control رو تیک بزن و Ok کن.

hadi.EST
17-10-2011, 18:16
سلام
بعد از نصب ویندوز 7 .من درایو هام رو شبکه کردم و تو بقیه سیستم ها درایو نشون داده میشه.ولی وقتی میخوای داخل بشی ارور میده که دسترسی امکان پذیر نمی باشد.you dont have premission

اگر شیر کردید ولی درایوتون در Windows Seven نشون داده نمیشه یعنی اینکه پورتهای File & Printer sharing( 137-138-139-445- باز نیست چک کنید ببینید اسکوپ پورت به جه صورت هست و اینکه فایروال جانبی روی ویندوز چگونه تنظیم شده.

موفق باشید

dada_shi
17-10-2011, 19:18
شیر کردم و درایوها داخل شبکه نشون داده میشه ولی واردش نمیشه.قسمت premission رو هم رفتم فول کردم.بازم درست نشد.

khashayar7206
18-10-2011, 12:32
سلام
بچه ها من دیروز دو تا کامپیوترمو شبکه کردم(متصل کردم) و طبق دستور تو قسمت internet protocol ver4 که در بخش اینترنت کانکشن هست رو دستی آی پی دادم و دو سیستم به هم متصل شدند و راحت بازی تحت شبکه هم کردیم و لی متوجه شدم موقعی که تو قسمت internet protocol ver 4 آی پی سیستمو از حالت اتوماتیک به خارج کنم و به صورت دستی (198.162.0.1) وارد کنم اتصال اینترنتم قطع میشه و دیگه نمیتونم وارد اینترنت بشم

این اتفاق معمولیه یا یه مشکلی وجود داره

کدوم؟

اگه مکشل هست راه حلشو بگید
ممنون