PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلت ها تا چه اندازه کار لپ تاپ انجام میدن

pormasoomi
15-10-2011, 17:23
من نمیدونم که یه تبلت بخرم یا یک لپ تاپ :41:و هیچ معلومات زیادی در این مورد ندارم خواهشم اینه از دوستانی که در این مورد اطلاعات زیادی دارن منو راهنمای کنند :11:

ahmad rezaa
01-11-2011, 14:37
عزیزم تبلت نمیتونه جای لپتاپ رو بگیره ولی اگه برنامه های لپتاپ زیاد برات نیستن نمونش چت رووم یاهوو یا خودم beyluxe کار میکنم یه مسنجر هستش که تو تبلت نیستش
خلاصه اگه این چیزا زیاد برات مهم نیستن تبلت میتونه جای لپ تاپ رو بگیره به نظر من p1000 خیلی خیلی توپه بهترین همراه هر انسانی میتونه باشه این تبلت

raeesi
02-11-2011, 21:49
دوست عزیز تا زمانیکه استفاده‌ت مشخص نشه مسلماً نمیشه گفت که تبلت براتون مناسب‌تره یا نوت بوک یا نت بوک.
در مورد انتخاب تبلت هم پارامترهای زیادی هستند که باید موقع انتخاب مد نظر قرار داد. در مورد نت بوک و نوت بوک هم بهمین صورت
اینکه شما دقیقاً چه کاری میخوای با دستگاهت انجام بدی خیلی مهمه.

J1 1J
09-11-2011, 15:06
تبلت تا چند سال دیگه جای لبتاب رو میگیره:20:

amir_ferari
21-11-2011, 17:54
تبلت تا چند سال دیگه جای لبتاب رو میگیره:20:

تبلت یه دستگاهی است ما بین موبایل و لب تاپ و قابل مقایسه با هم نیستن
همانگونه که PC با Note Book قابل مقایسه نیست

You & I
22-11-2011, 23:36
تبلت هایی که ویندوز میخورن خیلی از کارهای لبتاب هارو انجام میدن و لی تبلت های اندروید و....
بیشتر واسه اینترنت ساخته شدن !
و بازی زیاد کاربرد مثل لبتاب ندارن !
:20:

mastaneeh
18-12-2011, 11:57
دوست عزیز تا زمانیکه استفاده‌ت مشخص نشه مسلماً نمیشه گفت که تبلت براتون مناسب‌تره یا نوت بوک یا نت بوک.
در مورد انتخاب تبلت هم پارامترهای زیادی هستند که باید موقع انتخاب مد نظر قرار داد. در مورد نت بوک و نوت بوک هم بهمین صورت
اینکه شما دقیقاً چه کاری میخوای با دستگاهت انجام بدی خیلی مهمه.

کار با متن مجموعه آفیس امکان پذیر هست؟

armin_punisher6
18-12-2011, 15:11
کار با متن مجموعه آفیس امکان پذیر هست؟
بله ولی نه به گستردگی لپ تاپ.

farzanehpaksima
16-01-2012, 10:55
میشه به تبلت یه پروگرامر وصل کرد و باهاش کار کرد .. البته تبلت هایی که ویندوز دارن

منظورم اینه که میشه رو ویندوز هاش برنامه ای نصب کرد

emadpumad
30-05-2012, 23:04
میشه به تبلت یه پروگرامر وصل کرد و باهاش کار کرد .. البته تبلت هایی که ویندوز دارن

منظورم اینه که میشه رو ویندوز هاش برنامه ای نصب کرد
درسته که یکسری از تبلتها با سیستم عامل ویندوز ارایه شدن و لی سخت افزار اونها کافی و مناسب برای انجام کارهای مهندسی و مخاسباتی نیست و دلیل اینکه با اقبال خوبی مواحه نشدن همین کشکلات عدم هم خونی سخت اقزار و هنگ کردن و کرش کردن های بسیار اونهاست