PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با گرافیک آنبرد

hno
15-10-2011, 13:13
سلام دوستان
خسته نباشید

من تازگی یک سیستم بستم . گرافیکش آنبرد هست . مادردش Foxconn a76ml-k هست . گرافیک آنبردش amd 760G هست .

رمم 4 هست ، فروشنده میگفت که این مدل گرفیک تا 512 ریل رو جواب میده . جالب اینجاست که الان یک سیستم کنار من هست با گرافیک آنبرد nvidia که 512 ریل هست و رم 2 . الان وقتی هردومون بازی call of duty 1 رو باز میکنیم روی سیستم اون خیلی خوب جواب میده ولی روی سیستم من که گرافیکش آنبرد هست ، صفحه تیکه تیکه حرکت میکنه حتی تا آخرین درجه کیفیت بازی رو هم که کم کنم ، بازم خیلی تیکه تیکه میشه که احتمال 99 درصد مشکل گرافیک هست . البته نمیدونم چرا modern warfarm2 رو بدون هیچ مشکلی جواب میده ولی modern warfam1 تیکه تیکه هست .

میخواستم ببینم آیا در این مدل ، میشه گرافیک رو ارتقا داد ؟ یعنی مثلا یک کارت گرافیک مجزا بگیرم که بتونم بذارم روش و با گرافیک آنبردش جمع بشه و قدرت رو ببره بالاتر ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

masoodinfo
09-11-2011, 20:16
با سلام خدمت شما دوست عزیز
در صورتی که شما کارت گرافیک مجزا نصب کنید،کارت Onboard شما غیر فعال میشه.درنتیجه عمل جمع و منهایی بر روی حافظه این دو کارت صورت نخواهد گرفت !!

shahinfarasystem
13-11-2011, 10:19
سلام

برادر دو تا کار بکن:

1)از Device Manager ببین کارتت درست نصب شده؟؟یعنی کنارش علامت سوال زرد رنگ نمیبینی؟

اگه نه که درست نصب شده و گرنه باید یه بار دیگه درایورت رو نصب کنی

2) یکی دو تا بازی دیگه هم بریز ببین تو اونا نتیجه چجوریه؟
اینجا اطلاع بده تا با دوستان یه کاریش بکنیم/...